Priateľ stále doma na PN

19. nov 2023

Sme spolu od 2017 a nedávno sme začali spolu bývať vsetko super až kým neostal na pn od marca a proste ja to už nedávam…. Mám po sebe aj 3 dvanástky a potom keď som doma ho mám vkuse za zadkom ale že vkuse….. idem s prepáčením na wc na veľkú a keď vyjdem mi povie že fuu ty si čo pojedla ( lebo počul že som bola na veľkej)… ja si tak vydýchnem ked ide čo i len do obchodu… reálne uvažujem nad odstahovanim sa lebo je to na mňa moc
Čo si myslite?

liz_lemon
19. nov 2023

tak to sa uz rovno mozes s nim aj rozist, ked ti tak lezie na nervy, odstahujes sa a co dalej?

minenkak
19. nov 2023

Môj muž je doma druhý mesiac a čakám keď pôjde už do práce aby som mala kľud,on ma teda neotravuje,ale ja mám rada kľud, keď prídem domov ,alebo občas mávam voľno keď je v práci a teda neurobím nič doma ,som mu oznámila ako mohol začať chodiť,že nespravím doma absolútne nič,tak je zamestnaný

dadis
19. nov 2023

A kvoli comu je polroka na pn?

ivik4
19. nov 2023

To uz aky cecok ze za hajzlom Ti stoji

autor
19. nov 2023

@minenkak presne tak aj ja mám rada kľud… a nie že po troch dvanastkach kde som v kuse v kontakte a ľuďmi prídem domov a ešte jeho mám cele dni čo som doma za zadkom a najhoršie že aj keď je doma tak absolútne nič nerobí

minenkak
19. nov 2023

Tak zadaj úlohy ,upratať nakúpiť, navariť, ešte aby si robila keď on je doma,veď to máš decko bez pôrodu

michaela329
19. nov 2023

Že za tých 13 rokov, čo som s mojím mužom, mi nikdy takú vec nekomentoval. A to je home office. Asi by som mu narovinu povedala, čo mi vadi a podľa jeho reakcie sa zariadila. Ak by zo zobral na vedomie a upratal sa, tak fajn. Ak by sa odul a nič nezmenil - dovi dopo. Btw: pol roka PN? Mám za sebou všeličo, aj operácie, ale nikdy som dlhšie ako 3 týždne PN nebola.

autor
19. nov 2023

@minenkak uprace tak že sa poprechadza s vysavacom po byte… absolútne hĺbkovo neupratuje prach neutiera ..
do obchodu to keď mu napíšem čo kúpiť tak kúpi ale varit nevie absolútne nič minule som robila rezne a nestíhala som už zemiaky preňho tak som mu povedala nech si ich spraví - chcel pečene
Prídem z roboty a vidím že v trube sa nič nedialo tak sa pýtam s čím jedol rezeň a on že samotný aby si nemusel robiť zemiaky…

autor
19. nov 2023

@michaela329 že to tak musím povedať… ale poviem vždy pred zatvorením lekarne idem ešte na veľkú aby som nemusela doma ísť 🙂) lebo ma nebaví to že som nq wc a on je hneď za dverami niečo tam robí a potom komentuje… ja si myslím že by mohol ísť do roboty už dávno ale povedal že potiahne kým mu neskončí pn sama čiže rok

michaela329
19. nov 2023

Tak to už je iný teror 🙈😅 A ľúbiš ho? Ak áno, naozaj si s ním úprimne sadni a rozprávajte sa. Lebo takto sa Ti časom zhnusí. Ak nie, nestrácaj čas v takom vzťahu. K tej PN - on nemá nejaké životné ciele? Prácu a nejaké méty? Pretože toto je prístup k životu (veď potiahnem rok PN, využijem systém), ktorý by pre mňa bol red flag.

tykat
19. nov 2023

Co mu je?

minenkak
19. nov 2023

Ako toto je už iný level,kľudne sa odstahuj a oddychuj, možno sa zbadá

martinkatinka
19. nov 2023

Mna by zaujimalo, ze co take mu je 🙈

stellarstar
19. nov 2023

Ďalšia kt nevie otvoriť ústa a urobiť poriadok doma? Vy máte nejake komunakačné problémy? Nemyslím teraz teba ale všeobecne.

minenkak
19. nov 2023

@martinkatinka lenivý je

minenkak
19. nov 2023

Môj muž sa pýta ,že načo si s ním,že keď chce žrať nech si navarí

heidy222
19. nov 2023

Mne sa zdá, že ty už si tu raz písala o ňom

liusa82
19. nov 2023

to načo ti je doma toto indivíduum😀? akurát včera som pisala jeden koment tu babe čo sa sťažovala že je sama bez frajera a detí..tak toto by si mala prečítať či by takéhoto borca doma chcela len aby sama nebola🙂 nechápem, kde niektoré ženy aj chodia na takýchto chuanov lenivých a že je ich teda asi požehnane ako to tu tak čítavam pravidelne.A hlavne, čo ich pri nich tak drží.Keby sa dá, hádam aj prach na nich padá čo sú hnilí a leniví

autor
19. nov 2023

@heidy222 no o tom neviem ja mám MK krátko

autor
19. nov 2023

Mne napríklad on hovorí že nemusí vedieť varit že to je ženská robota.. u vás vie chlap normálne navarit ?

ketrint
19. nov 2023

Varenie bola ženská robota v dobách, kedy chlap porobil okolo chalupy a hlavne živil rodinu, ako jediný nosil domov peniaze. Ak pán nespĺňa jednu časť tohto príbehu, nemôže vyžadovať druhu. Že si len vyberie čo sa mu hodi 😅
Sa ho spýtaj či chlapská robota je vylihovat a cuchat zachod po partnerke 🤯😵‍💫

minenkak
19. nov 2023

Môj muž urobí aj knedľu,minule robil oblíž prst

autor
19. nov 2023

@ketrint vlastne pravda veď my nemáme dom záhradu o ktoré by sa bolo treba starať.. do roboty sa nehrnie to už zisťoval keď mu po roku skončí pn že nastúpi na deň a potom či zas môže ísť na pn…. Pozerám že to si robí srandu zo mňa,.. keby aspoň že som v robote prídem a fakt upratané navarene že nemusím v podstate nič robiť a môžem sa vyspať na ďalší deň .. no koľko krát ešte pri sporaku aj do 11.. jednak aj ja potrebujem obed do roboty a aj on na ďalší deň pokiaľ sa už zjedlo…

autor
19. nov 2023

@minenkak no tak to ti ticho závidím…

minenkak
19. nov 2023

Kľudne si môžeš môžeš zo mňa zobrať príklad a hľadať takého

mandarinka555
19. nov 2023

Tak už nám konečne odpovieš, že prečo si vlastne s ním? Robíš mu slúžku, došlo ti to vôbec?

martinkatinka
19. nov 2023

Na taku dlhu dobu potrebuje aj diagnozu, co mu vlastne je?
A nie, nemoze ist po jednom odpracovanom dni zase na taku dlhodobu PN.

monikkatt
19. nov 2023

Jejda, toto co uz je?? Aby mi stal chlap za dverami a pocuval jak s*riem 🙈😂😂😂

autor
19. nov 2023

@mandarinka555 došlo…

autor
19. nov 2023

@martinkatinka bolesti chrbta ale doktorka je jeho známa takže si myslím že ona stojí za tým že je stále na pn