Priateľ stále doma na PN

19. nov 2023

Sme spolu od 2017 a nedávno sme začali spolu bývať vsetko super až kým neostal na pn od marca a proste ja to už nedávam…. Mám po sebe aj 3 dvanástky a potom keď som doma ho mám vkuse za zadkom ale že vkuse….. idem s prepáčením na wc na veľkú a keď vyjdem mi povie že fuu ty si čo pojedla ( lebo počul že som bola na veľkej)… ja si tak vydýchnem ked ide čo i len do obchodu… reálne uvažujem nad odstahovanim sa lebo je to na mňa moc
Čo si myslite?

mamina7070
19. nov 2023

to co mate za hnidy zeny ????

svinskym krokom ich hnat ako moze toto jedna inteligentna zena zniest

0kristina0
19. nov 2023

To chces zivit kym on bude na PN?

mamina7070
19. nov 2023

inak po skonceni rocnej PN musi odrobit 26 tyzdnov (bez PN Ocr) aby mal znovu 52 tyzdnov platenej PN

ale teda bud ho vyhod z toho bytu alebo si najdi novy podnajom

rorino
19. nov 2023

Môj nie ,praženicu,čaj,parky nerátam za varenie😁,a neofrfle čo navarim,a nemá problém ,že sa ideme najesť von,aby som stále nemusela variť.

rorino
19. nov 2023

Vážne chces s takýmto chlapom žiť?a nebodaj aj si rodinu založiť?veď už teraz ťa vyuziva

lujza123
19. nov 2023

@klip0
@minenkak ze z čoho žije 🙂 ved z priateľky predsa. Zarobí, navarí, postará sa kým on chúďatko trpí na PN .

ankare
19. nov 2023

🤣🤣🤣fuuu, Ty si čo pojedla 🤣🤣🤣

ankare
19. nov 2023

🤣🤣🤣 fuuu, Ty si čo pojedla 🤣🤣🤣

maris5
19. nov 2023

Akoze ste nikde neboli 8 mesiacov? Nebol v obchode, neboli ste na prechadzke, neboli ste v kine? A on si mysli, ze nastupi na jeden den do prace a moze ist znova na PN tak sa myli resp. moze bez penazi.
Nabuduce ked bude mat znova komentat k tvojej potrebe, tak sa ho opytaj ci on kvietky kaka...

katus226
19. nov 2023

Zbal mu kufre a povedz, ze jeho mamicka kadi urcite zaujimavejsie.

maminkadeticiek
19. nov 2023

Gratulujem,zijes s obycajnym povalacom co vyziera stat a zenu.Rozid sa s nim a najdi si poriadneho chlapa co sa postara o rodinu.Toto si chces vziat a zalozit si a nim rodinu?Neblazni preboha.Ale inal to fakt musis potvrdenie od cudzich zien e zijes s pruzivnikom???

sense
19. nov 2023

By mi muselo dobre kvapkat na karbit aby som po 12 alebo aj menej hodinách v práci, varila niekomu kto je celý deň doma a upratovala ešte aj po nom

marca12
19. nov 2023

Bud vdacna aspon za to malo,co spravi. Maloktory chlap uprace dokladne. Moj tiez len pobeha s vysavacom,prizvukujem mu,ze aj kuty ma povysavat a myslis,ze ich vysaje? Ale som rada,ze aspon povysava po chlapsky. Nechapem ako moze niekomu vlastny muz,priatel vadit. Vsak sa zavri do spalne,povedz,ze potrebujes chvilku pre seba a musi to akceptovat. Daj mu instrukcie ako ma navarit a nech navari. Moj tiez nevie varit,ale ked som chora,navari. Ze to zjem len zo slusnosti,je uz ina vec 🤣 chudak,ale snazi sa velmi. Keby mi povedal,ze varenie je zenska robota,nevarila by som. Ja by som si objednaval donasku a on nech sa stara. Byt tebou neodchadzam,ale skor by som isla niekam na vikend a kludne aj sama. Dobijes baterky a bude ti lahsie. To by ste si mali slusne vykomunikovat,povedat mu ako sa citit,ako by ti dobre padlo,keby nieco doma spravil. Polutovat ho,ze ho chapes,ze to nevie,ale veris,ze to zvladne. Proste taka taktika nanho,nech sa citi aj on uzitocny. Aby vedel,ze to nema prikazom

taga
19. nov 2023

Prosim ta, este povedz, ze zijete v tvojom byte a ani ti neprispieva,lebo ved pnka...
Za ten zachod a sproste poznamky by som mu vycistila zaludok,ze by sam radsej chodil srat k mame, debil jeden (sorry, to sa ani neda krajsie napisat)

letfenixa
19. nov 2023

@autorka môj muž bol na PN rok, domácnosť mal pod palcom.

tykat
19. nov 2023

Kludne môže byt znovu po roku dalej na PN, akurát ze na neplatenej.

timing
19. nov 2023

Chodenie na zachod pocas vztahu, zaciatkoch byvania je pre vela ludi veeelmi chulostive. Normalny clovek to neriesi, absolutne sa na tuto temu nediskutuje. A ten tvoj kvietok v tom ma uchylku, co je dost divne, a mne keby toto povie, tak ma strapni a velmi by ma to zranilo. A ak by mi to robil opakovane, uz by u mna klesol tak,xe by bol koniec. Vela ludi ma problem vykonat potrebu v cudzom prostredi, robia to radsej doma a ty to mas naopak!, doma sa bojis.
Ja by som mu nabuduce povedala, ze ci on se..rie vonave konvalinky, lebo ak nie nech drzi usta.
Dalej ohladuplny chlap,ktory je doma spravi vsetko preto, aby uz nic doma nemusela po robote robit zena,lebo vie ze je unavena. A ten tvoj leňoch ma na prvom mieste seba a svoje pohodlie, ktory nepozera na nikoho dalsieho.
Mozes si namyslat,ze sa to zmeni ale on sa nezmeni. Nosis peniaze, upratujes,varis,nakupujes, vybavujes,sexujes, neodvravas. Podla toho koho je byt tomu by som balila kufre.
Radsej sama ako s takym hnupom

tehotna40
20. nov 2023

No tak co tu čítam v komentároch, žena, utekaj od takého chlapa. Pomyslí si nato ,keď budete mat deti a ešte takúto lemru celý deň doma. Spekuluje vyhodia ho z prace a ešte aj financie budú na tebe !
Ak ste dvaja mladý ľudia v byte chlap ma niečo robiť, este ked je cely den doma,ty máš prísť z prace a vyložiť len nohy. U nás je to napr tak, že len ja varim a upratujem ale môj muž robi 12 hodín denne, príde a ešte sa stará o zvieratá, okolo domu, záhrady a venuje sa deťom. Ale nemá problém si jest spraviť ak niesom doma a nie ze zemiaky, zlozitejsie veci vari, deťom raňajky desiatu spraví, nemá s tým najmenší problém.... Ked sme v byte byvali a ja som cez vikend pracovala a on bol doma, prisla som na hotove ,syn okupany, navarene, upratane este aj nachystane na tanieri ....utekaj kým nemáte deti a nájdi si poriadneho chlapa ! Držím palce do života

martinka13
20. nov 2023

Bolesti chrbta sú super diagnóza pre ľudí, ako Tvoj partner. Jednoducho je to obyčajný povalac a darmožráč. Keď si už takto zvykol, bude to len horšie. Ty na neho makáš a ešte Ti ani s ničím nepomáha. Dieťa zrejme neprichádza do úvahy, ved kto by vás živil.... Rada je jednoduchá, odchod od takého človeka.

lenicka999
20. nov 2023

Je mi zle ked toto citam. Doma mas lenive prasiatko. Zbav sa ho co najrychlejsie. A jasne ze sa do teba vojde ked cely den stojis na nohach aj pracujes, potrebujes doplnit energiu. Zatial co on pri tom valani na gauci toho vela nespali.

Ked sedi cely den doma tam by mala byt domacnost vyluxovana a vecera navarena. Ty mu robis sluzku a on ma este blbe pripomienky.

zmrzlinka2021
20. nov 2023

@majamat ak žiješ iba s frajerom, a byť je tvoj, kopniho do zadku.

tenerifka
20. nov 2023

autorka, bud je tento pribeh vymysleny, alebo ty si velmi jednoducha zena, pripadne mas nejaku traumu z toho, ze by si mala zostat sama (nejaky cas) bez toho prizivnika.
Skus si to este raz po sebe precitat. Ty si s nim ani nemala zacat zit v spolocnej domacnosti, nieto este ho zivit, varit mu a upratovat po ñom. Parazit zostane parazitom, a nebodaj pred tebou poklakne, ze si ta chce vziat, urobi ti decko a uz sa ho nezbavis. Ak budes mat syna, ocko bude pre neho krasny priklad darmozracskeho hrdinu. Good luck

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
20. nov 2023

@zmrzlinka2021 nie, mame dceru a byt je najomny.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
20. nov 2023

Kks by som umrela byt cele dni doma a nic nerobit. Stacilo mi par tyzdnov na zaciatku tehotenstva, nikam clovek nemoze, len cez vychadzky.
@majamat podla mna taky muz je lenivy navarit, nie ze nevie..moj 16r syn vie varit - maso, ryzu, zemiaky, cestoviny, palacinky, domacu pizzu- minule zamiesil cesto lepsie nez ja..co na vareni akoze clovek nevie?? ved vezmes recept a ides na to..

majamat
20. nov 2023

@dadis nemyslim si, ze je to len o lenivosti, resp mozno len ciastocne, ale aj o nejakom pocite, ze musim.
keby nenavarim, on by nenavaril, mozo by urobil mrazenu pizzu. mrazeny vyprazany syr pre seba,a le pre dceru neviem. ked dosla priloha a nevedela som, radsej jedol chleba.
on fakt varit nevie. nemozes tvrdit, ze co sa na tom neda vediet. on raz robil mrazeny obalovany syr a ohrieval si ho an suchej panvici bez oleja. on nevedel, ez tma ma dat olej. nikdy varit nemusel, varila mu mama.

minenkak
20. nov 2023

@majamat a toto je chýba nikdy nič nemusel a nik ho neučil.Vyhrad si čas keď budeš variť a uč ho

martinkatinka
20. nov 2023

@majamat keby musel, navaril by. Ked som sa ja naucila 🙈

dadis
20. nov 2023

@majamat a on sa kde nachadza, ked ty varis? a na tom syre z obchodu nie je navod? podla mna to je lenivost. ja som sa vydavala a varit sme obaja nevedeli..vsetko som robila podla kucharskej knihy (aj vyvar) - lebo mna rodicia k vareniu nepustali - oni spolu vsdy v kuchyni varili - ocino cistil zeleninu, zemiaky, mamina ostatne..ja som vzdy v nedelu vstala, ked uz bola polievka na sporaku 😃