Priateľ stále doma na PN

19. nov 2023

Sme spolu od 2017 a nedávno sme začali spolu bývať vsetko super až kým neostal na pn od marca a proste ja to už nedávam…. Mám po sebe aj 3 dvanástky a potom keď som doma ho mám vkuse za zadkom ale že vkuse….. idem s prepáčením na wc na veľkú a keď vyjdem mi povie že fuu ty si čo pojedla ( lebo počul že som bola na veľkej)… ja si tak vydýchnem ked ide čo i len do obchodu… reálne uvažujem nad odstahovanim sa lebo je to na mňa moc
Čo si myslite?

majamat
20. nov 2023

ano mam atize koli chrbtici. najhorsie je, ze je u nas dobra ponorka, lebo teraz som doma este aj ja. a dokonca minuly tyzden este aj dcera. pred tyzdnom blbla a poranila si nohu. mala osm obavu,c i si ju nezlomila, ale nastastie nie. tak uz zacala chodit do skoly, no ese ju boli.

autor
20. nov 2023

Dnes sme mali pohovor s priateľom a povedal že od januára nastupuje do roboty a že mi bude viac pomáhať.. tak som mu povedala že je to jeho posledná šanca lebo už som sa chcela sťahovať tak som zvedavá či niečo zmení .. a o tom wc povedal že to bola vždy náhoda lebo išiel okolo alebo niečo robil v blízkosti dverí 😂😂😂pane bože… som mu povedala že keď pôjdem na veľkú tak on sa zavrie do izby a bodka

majamat
20. nov 2023

moj chlap mal raz dat pozor na polievku, ja som isla na bicykle. ci mi nepripalil hrniec?
bolo to malinke mnozstvo v malom hrnceku pre dceru do skolky.
vyprazany syr na suchej panvici, som bola v soku.
a sice nemusime cestoviny,a le ryzove nitovky obcas zjedia s maom. ako asi im az tka nechutia, ale obcas nemaju an vyber. a mm sa ich raz pokusil urobit. cestoviny boli na kasu.

autor
20. nov 2023

@majamat no to ja takto chodím aspoň do roboty keby mám aj ja zostať doma tak to asi idem rovno k rodičom.. možno pár dni by sme sa znášali cele dni ale potom už vidím ako by to iskrilo

autor
20. nov 2023

@majamat niektorí sú proste antitalenti.. 😂😂 ani základne veci nič… tento môj radšej jedol samotný rezeň aby nemusel robiť zemiaky lebo to je veľká robota ošupat ich a dať piecť alebo varit… katastrofa fakt čo neurobím tak proste nebude hotové aj keď nebývam sama

majamat
20. nov 2023

no fajn, tka uvidis ako bude v januari.

inak my uz byvame spolu skoro 15r.
akoze mm mi vyvesi pradlo, aj ked to robi az teraz v poslednej dobe, obcas utire prach, sem tam sa stalo, ze mi sporka umyl. umyvacku skoro vzdy on vyklada, odnasa triedeny odpad, akurat Bio dopad do kontajnera nosim ja. on s dcerou vysavaju. ed pridem z obchodu, vylozi a uprace nakup. on ide do obchodu,a le ja viac.

len ta chlapska robota nie je taka. vzdy som umyvala okna, no pred 3r som spadla ( priposlednom okne - vovnutri v miestnosti a poudierala som si rebra. pred 2r mi pomohol s neiktorymi oknami, lebo sme davali dole aj hniezda od beloridiek. no ked s tym zacal pred rokom, tak ma islo porazit, on sa s tym neskutocne babral, na vsetko potrebuje asistenta. tak soms i druhe okno vyriesila sama a potom aj ostatne.
s nim spolocne nam to trva dlhsie, ako mne samej.

majamat
20. nov 2023

inak samotny rezen jedavam aj ja a aj dcera 😀 dcera az tak zemiaky nemusi a ja to nejak moc neriesim, teda iba za urcitych okolnosti, radsej jej k tomu dam zeleninu.

jedlo ma obsahovat sahcaridy, tuky a bielkovin a v rezni je vsetko 😀