Priateľka neakceptuje vlastný voľný čas

michal3691
24. jan 2019

Nechcem radu ani nic , len chcem priatelke dokazat ze vo vztahu volny cas ma byt nieje to o tom ze sme my ale ja a ty a nas cas sa len prelina do my . Ide o to ze kym sme spolu nebyvali tak ist s priatelkou von alebo byt s nou bolo prave to prelinanie mojho a jej casu do nasho spolocneho casu . Teraz ked spolu byvame frajerka nevie pochopit ze to ze spolu byvame neznamena ze sa venujeme sebe 24/7 ja predsa nezijem pre nu ale s nou a to je velky rozdiel . ak teda chcem hrat budem hrat . ak chcem ist von pojdem von byvam s priatelkou niesom v base co si o tom myslite ?

michal3691
autor
30. jan 2019

@heyoka chapem cize ty mas chlapa nato aby ked budes stara ti mal kto vytriet prdel chapem no co uz narobis kazdy je nejaky , a mne je jedno co a ci sa da liecit vyplata aj tak vzdy pride ci sa liecim alebo nie .

heyoka
31. jan 2019

@michal3691 Len do kedy..kamaráde...

michal3691
autor
31. jan 2019

@heyoka v dnesnej dobe aktualne furt pretoze dneska staci ze clovek pride do prace a je triezvy a urobi svoju pracu . mozem byt kokot aky chcem dneska sa uz na to kasle . ale to nieje predmetom debaty celkovo som si to s cajou vydiskutoval a chodi na zumbu pochopila ze volny cas je dolezity niesme siamske dvojcata ze sme zrasteny

heyoka
31. jan 2019

@michal3691 Že ju pozdravujem a prajem jej úprimnú sústrasť.

heyoka
31. jan 2019

Re: že jej vzdávam hlbokú sústrasť...

luga_luga
31. jan 2019

u nas dostavame kazdy cas pre seba po vzajomnej dohode (mame dve deti a nikto name s nimi nepomaha, takze je to tazsie, pretoze vzdy musim byt s nimi JA alebo ON, ale ten "vlastny" cas sa najde) Kazdy z nas ma svoje hobby a snazime sa poskytnut vtedy to "volno" jeden druhemu....

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soleil001
31. jan 2019

Ja som na materskej a moj si chodi cez vikend na doobedia zalyzovat.trochu ma to mrzi lebo my sme zase sami doma.... Ale doprajem mu to a este dodam nech si to uzije.ma narocnu pracu a potrebuje filter.tiez by som isla keby som mohla.ved nech si aspon jeden z nas oddychne.a ked ja poviem ze idem s babami vecer von na kavu tak tiez nepovie ani pol slova.Ale aby si jeden z nas vyslovene vyhrazdoval cas bez partnera? Pravidelne? A ignoroval ho? Tvoju "caju" to nebude dlho drzat...

michal3691
autor
15. feb 2019

no som jej povedal mas dve moznosti , najdes si zabavu zalubu proste nieco kde sa zabavi aj sama . neze by bola rada ze som doma a aspon s nou kecam ked uz sedim za pc . Druha moznost predame byt dostanem svoju 1/2 prachov kupim si jednoizbak a budeme sa dalej stretavat tak ako pred tym . No vybrala si moznost cislo jedna cize som spokojny 🙂

lilitela
15. feb 2019

@michal3691 Tak to je fajn, no vase problemy su hlbsieho charakteru, hlavne si pohovorte, ze sa nikdy nezmenis, nech nema ocakavania.

m.a.r.t.i.n.a
22. mar 2020

Nečítala som všetko ale dám ti jednu radu: BÝVAJ SÁM !
S tvojimi názormi, postojmi a komunikáciou asi v jednom byte s tebou nevydrží žiadna.

julliska
28. máj 2020

@michal3691 tak ty máš dobre 💩 v hlave.. Najlepšia vec ktorú môžeš urobiť je ta, ze to dievča necháš na pokoji nech si nájde NORMÁLNEHO MUŽA

marca12
28. máj 2020

@michal3691 coze by nic nemohol. Mojmu nebranim nic. Bud tvoja potrebuje dospiet alebo bude taka vzdy. Ale ty sa nedaj,bojuj za svoje. Mali by ste mat aj spolocne aktivity,ale aj cas pre seba a venovat sa konickom. Ak uz mate deti,to je ine. Tam by sa otrc mal venovat rodine,ale obcas si dopriat cas pre seba,ale dopriat ho aj zene. Este ste spolu?

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alazala
28. máj 2020

@soleil001 čo to máte s tou vojencinou? By som chcela vás vidieť ako by ste znášali takú debilnú buzeráciu, šikanovanie a pod. To nebolo dobré na nič. Zničený a stratený čas života