Priateľova minulosť

30. jún 2021

Čo robiť keď žiarlim na priateľovu minulosť 😕 Mám priateľa ktorý mal 22 ročný vzťah kde si jeho ex našla mladšieho partnera ,,bez záväzkov,,kde je znovu ona ako jeho prvá láska
Na začiatku nášho vzťahu mi začal rozprávať všetko o svojom predošlom živote atď tak popravde nechápem prečo žiarlim...Asi je to tým že moje predošlé vzťahy boli len jednostranne ,o ničom a nič také som v nich nezažila ako jeho prvá žena s ktorou zažil všeličo možné atď... Proste poviem to na rovinu vždy som bola v predošlých vzťahoch len tá 3,4 partnerka alebo väčšinou len posledná možnosť ako vždy... Čož mi vadí pretože s priateľom mám dieťa...A nechápem prečo v predošlých vzťahoch má absolútne nezaujímala minulosť.. Teraz už bývalých priateľov a pri tomto mi to strašné vadí...

PS:Ešte skôr ako má tu ukameňujete čo mám robiť keď ma to zožiera

hipuska
30. jún 2021

Načo ti rozprával o predchádzajúcom vzťahu?

ktochytavzite
30. jún 2021

nemysli n to,n tu minulost,sustred sa na buducnost,rob si plany.Hej inak ta chapem,ze asi co si chcela povedat,ale nemysli na to co bolo.

dzulli1980
30. jún 2021

Každý má nejakú minulosť ... pokiaľ tú jeho nevieš prijať, odíď od neho ... a to, čo v minulosti zažil so svojou partnerkou, môže zažiť aj s Tebou, nie? ... zbytočne sa oberáš o energiu, kvôli niečomu si Ťa asi vybral, nie? Čo bolo, bolo, treba sa sústrediť na prítomnosť.

miankass
30. jún 2021

Chápem ta. Skus na to nemyslieť a myslieť na budúcnosť že ty si teraz dôležitá v jeho živote ♥️🙏

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soldi
30. jún 2021

Mas nizke sebavedomie. To je Tvoj problem a na tom treba pracovat.

deti95060810
30. jún 2021

spomína na ex? asi ešte nie je s tým vysporiadaný keď má potrebu stále omieľať čo všetko zažil s ex....
Mne osobne by to veľmi vadilo aby som počúvala nejaké story, ktoré popravde ani nemusí byť pravdivé...

liusa82
30. jún 2021

Presne aj mne vadí toto porovnávanie.Ja som tiež mala takého frajera ktorý dookola omielal o bývalej.Tak nech si to aspoň myslia pre seba ale nerozprávať to tej druhej strane.Asi im nedocvakuje ako to ubližuje

autor
30. jún 2021

Ďakujem za váš názor a áno priznávam... Mám nízke sebavedomie 😏😕 A neviem čo s tým mám to už od útleho detstva

nerya
30. jún 2021

Bol s ňou 22 rokov, nie mesiacov, niečo také zo života nevymazes len tak. Nie je ok ak ti o Tom hovorí nejaké litánie, ale ak ju sem tam spomenie, nerobila by som si starosti, aj keď ti to môže vadiť. Príliš dlho bola súčasťou jeho života, aby na to len tak zabudol. S ex som mala 3 ročný vzťah a 10 ročnú minulosť, môj terajší, mi vždy povie, že to chápe, keď ho niekedy spomeniem, že bol predsa nejaký čas súčasťou môjho života, to sa nedá len tak vymazať (aj keď niektoré časti by sme isto rady vymazali asi každá 😀 ) myslím, že sa to teda dá tolerovať do istej miery

martina1201
30. jún 2021

Ahoj, tvoje nízke sebavedomie ti podkopáva nohy. Ak svoj život s ex rozoberal s tebou na začiatku vzťahu a nespomina na ňu teraz, tak ver, že je s tebou šťastný. Nemáš si spoločné šťastie s tvojim partnerom a s dieťaťom vašim spoločným tým, že budeš žiarliť a nedaj Boh ešte aj robiť scény pred ním kvôli jeho životu s ex. Ona je EX a ty si teraz jeho partnerka. Zažijete spolu iné veci ako zažil on so svojou ex. Idete spolu životom vpred, tak sa neobzeraj dozadu a nerieš minulosť. Tá je už dávno za ním a keďže má s tebou dieťa a je s tebou, tak ma minulosť vysporiadaný v sebe.
Vysporiadaj sa s ňou aj ty, aby si neskončila ako jeho ex - bez neho. Žiarlivosť dokáže človeka pripraviť o jeho šťastie. Nepokaz si ho svojim správaním. Sustred sa na TU a TERAZ a pozerajte spolu do budúcnosti. Minulosť nezmeniš. Tu nechaj za sebou.....

jaskolka
1. júl 2021

Keď bol s ex 22 rokov, tak tipujem, že ma okolo 40 a viac. Prepáč a co si si myslela, že dovtedy nežil, alebo co? Pokiaľ ju stále on spomína a vracia sa k tomu, čo a ako zažili, tak by som zvažila rozchod, lebo očividne je s tým on nevyrovnany.Ale ak ti len povedal, čo zažil a nespomína ju, je to pre neho uzavreté, tak tvoja žiarlivost je detinska a neopodstatnena. Každý má dáku minulosť, aj ty, veď píšeš, že si mala vztahy. A keby teraz on ti ich začal vyčítať a žiarliť? Páčilo by sa ti to? Čím skôr s tým prestaň, lebo ak sa s tým budeš stále uzierat a nebodaj mu vyčítať a robiť bezdovodne scény za minulosť, kde ste ani spolu sa nepoznali, tak rýchlo budeš ex aj ty, ale nie po 22 rokoch, ale po krátkom čase.S tvojim nízkym sebavedomim môžes si poradiť len ty, on nie je tvoj psychoterapeut a ani za to nemôže..

denda007
1. júl 2021

S mojím mužom som sa tiež spoznala keď sa akurát rozchádzali s frajerkou. Často mi o nej hovoril, riešili sme spolu jeho problémy a tak. Tiež to bola jeho prvá láska a keď sme sa dali dokopy tak tiež som na ňu žiarlila dokonca až chorobne. Predtým som tiež mala vzťahy a neziarlila som na ex. Podľa mňa je to preto že vám o nej rozprával, vy viete ako ju mal rád, a máte pocit že viac ako vás. Poradím vám serte na to. A držte sa hesla. Čím min vis, tým líp spiš 🙂 držte sa

denda007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz