Priateľove vyčítanie

sana611
18. apr 2022

Ahojte, chcem len jedno aby ste moju gramatiku neriešili, ja viem možno som sprostá, lebo čakám kým sa môj priateľ zmeny, žijeme 6 rokov bude to 7 rok, ja ho nespoznávam, vicita mi ze mojim rodičom idem kúpiť darček k narodeninám, povedala som mu ze budúci mesiac beriem 60 e lebo obaja majú narodeniny jeden druhý deň za sebou,,, odkedy som sním rodičom som darček kupovala najmenej do 10 e ale už budú mať pomalí do 50 rokov, dnes som mu však povedala a začal poľné hulakat ze ako si to ja dovoľujem ze on musí zaplatiť veci a tak ďalej pritom dostávam. Invalidné 150 a marodim 300 e plus 25 prídavky na malú on zarába okolo 12:00 e som smutná veľmi smutná pretože si neváži našich a ja koli nemu nemôžem nikdy kúpiť darček našim alebo keď im idem požičať 10 e aj zato má zabíja,, pritom on zobral hypotéku na dom aby mohli žiť aj jeho rodiča snami aj deti teda súrodenci jeho,, to je už veľká pomoc a ja nemôžem ani tých 60 e dovoliť si kúpiť pre nich plačem a neviem co mam robiť mam ťažký život a dlhý príbeh pred sebou veľmi dlhý ja viem aká je pravda co by som mala robiť ale neviem trápim sa áno ukamenujte ma som sprostá a tak ďalej som už psychicky na dne s nemám a nemôžem nič pomalí strácam rodičov pred očami ani tam nesoavam a hlavne ze on ma taer a otca pri sebe co budem robiť keď ich stratím 😭😭😭😭😭

luccija
18. apr 2022

@sana611 kúp rodičom pekný darcek

kitycat
18. apr 2022

Mozes aj nadalej cakat, ci sa priatel zmeni a medzitym cibrit gramatYku..

zdenka11081983
18. apr 2022

@sana611 ze si sprosta, ze mu to tolerujes to vieš. Ja sa len pýtam, seriózne. Prečo si s ním? Miluješ takého huja? Alebo prečo? Finančne ti nič nedá. Nie je lepšie ísť k rodičom, s tým svojim príjmom ktorý zatiaľ mas. Zdravotne sa pozbierať a začať odznova. Co chceš iné počuť?

deti95060810
18. apr 2022

to dokedy chceš trpieť pri tomto trúbovi? On sa nezmení nikdy, stále ťa bude mať za chuderu s ktorou môže manipulovať...
radšej sama a robíš si čo uznáš za vhodné...

nykkushka
18. apr 2022

Ja navrhujem pre zlepšenie situácie spraviť si sním ešte jedno, dve deti, to pomáha 🤦🏼‍♀️

0silvia0
18. apr 2022

@sana611 odid od neho k rodicom a mozes im kupovat darceky kedy chces a nikto ta nebude "zabijat" a ty nebudes musiet plakat. Dieta mas s nim?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
18. apr 2022

Tak ak ma výdavky a kedva vychádza tak sa mu nedivim. Inak plati co uz písali ludia nado mnou.
Ja mam dom a mam aj hypo a len uver a energie su 1000eur, cize ak este bezne výdavky rieši, tak to je ltt. Najlepšie by si robila keby tie peniaze na teba chodili tebe a budes s tym hospodarit po svojom. Len aby ti nevyuctoval bývanie atd.

veronikaszabova
18. apr 2022

@sana611 boze, zasa ty?? To si stale s tym debilom??

janinah
18. apr 2022

Nebolo by ti lepšie keby si šla bývať k rodičom a gazdovala si so svojimi peniazmi sama? Čo ťa tam v jeho dome s jeho rodičmi drží? Žiť s chlapom.len aby si nebola sama? S hocijakým? Porozmýšľaj...

mimi1237
19. apr 2022

@sana611 jasné že si psychicky na dne, ked žiješ s takym kretenom , ved prečo nejdeš k rodičom, co ti v tom brání?

sana611
autor
19. apr 2022

@kitycat si ale dosť trápna tak ja som dopredu písala aby ste neriešili gramatiku, človek sa ide niečím vyspovedať lebo nemám nikomu komu to môžem povedať ťaží ma všetko na srdci,, ty zrejme dušu máš kkt prepáčením nevieš cítiť ďakujem

sana611
autor
19. apr 2022

@mimi1237 ja viem mam snou 5 ročnú dcérku, viem žijú matky detma sami a sú šťastný ale on sa mi vyhradza stále odobratím malej a tak ďalej je to veľké peklo ten kto nevie tak nebude vedeť mam to ťažké dosť aj keď uznávam ze som na veľmi zlej ceste ale mala ja naviazaná na oboch bez rozdielu miluje nás oboch a preto aj necem odísť koli dcére aby nevyrastala bez otca a tak trpím :(

sana611
autor
19. apr 2022

@janinah práve že keby chcem mam každého jedného na prstov, ale nechcem nikoho bola by som sama mne vôbec o chlapa nejde lebo toho nájdem na každom rohu akého by som len chcela, len mam malú ta ho nadovšetko ľúbi ako aj mňa mala by sa zrútila keby nemá pri sebe oboch rodičov a peniazmi ja gazdujem dá mi celu výplatu robím si peniazmi co chcem, len píšem ze keď sa to týka našej rodiny napríklad narodeniny ci súrodencov alebo rodičov nikdy som viac nemohla minút len 10 e najviac aj to viete ako to ma trápi ze ja dám pre jeho rodinu všetko a on pre moju nič aspoň tu drobnosť to je veľa 60 e na darček?? Keď on ma 1200 a ja do 450???

sana611
autor
19. apr 2022

@zoro9836 hm tak u nás to neberieme tak ze jeho 0eniaze sú jeho a moje sú moje mi mame všetko spoločne co je moje je aj jeho a co je jeho je aj moje tak sme sa dohodli len ma trápi to ze zobral hypotéku kde by sme mohli žiť sami a šťastné, je tu peklo zobral si matku otca a 3 súrodencov ja to chápem je to správny syn nenechá rodičov bez domu ze sa ovdaci za život ktorý mu dali ja nie som proti tomu ale prečo ja nemôžem kúpiť darček obom rodičom skurvenych 60 e majú obaja narodeniny ten istí deň, to vychádza na jedného 30 e 10 e je pre neho veľa pre našich ale keď sa jedna o jeho rodinu tak ja ticho toto nechápem

sana611
autor
19. apr 2022

@luccija ja by som kúpila otec bude mať 50 už a mama 47 je mi do plaču nemám slov keby to bolo na mne už by som nežila verte tomu čím všetkým som musela prejsť to nikdo. Nevie a stále žijem a bojujem :(

sana611
autor
19. apr 2022

@mimi1237 veľa veci, ťažké všetko....

mimi1237
19. apr 2022

@sana611 no ked odísť nechces, tak ti ostáva len ďalej trpieť teda, ja by som takého nechcela ani na 1 deň.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
19. apr 2022

Prepáč ale ty si nesvoj právna, aby si nemohla kúpiť rodičom darček?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
19. apr 2022

@zoro9836 narodeniny sú raz za rok, takže keď si tých 60e rozratas tak to až taká položka nie je... Keď spolu rozhodujú mali by teda aj peniaze brat ako spoločné. Alebo tým ze on zarobí viac môže rozhodovať a ona byt len ticho a šuchat nohami, lebo zarobí menej?
Ale keď tu tak tie témy čítam. Tak ja som asi z iného sveta.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
19. apr 2022

@zoro9836 ak by bolo Kazd za seba tak áno z jej príjmu je to možno z jednej výplaty veľa, po rozratani za rok ani nie...
Na druhej strane ak s niekym hospodárim spolu, tak nemôže deliť toto som dal ja, toto ty a pretože ty dávaš do spoločného hrnca menej nemôžeš nič.... Bud je to spoločne alebo to nie je spoločné... Napr toto je u mňa jeden z dôvodom prečo nie som za spoločné hospodárenie, aby to nebolo týmto štýlom, hospodárim spoločne ale ty nič nesmieš lebo dávaš menej, lebo ak to urobíš tak ti to budem vyčítať...
Ú nás to je tak ja kupujem podľa uváženia pre moju strany Rodíny, chlap pre svoju, každý zo svojho ale darované je to ako dar od nás...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
19. apr 2022

@sana611 ale to je ozaj pravopis 😂

sana611
autor
19. apr 2022

@zoro9836 áno ale prečo potom mam ja tolerovať ze on dá urobí sore svojich všetko sníma bývame, platenia mame 500e dokopy plus strava 200 a zostáva nám stále 1000 e spoločne ja tiež dávam na stravu a tiež platím jeho veci,, ja mojich peňazí nemám vôbec nič možno 1 legíny a tričko do 10 e a peniaze všetko dám do stravy a malej mislim že darček keďže obaja majú ten deň narodeniny 60 e keď rozdelil to. Ma každý z ich po 30 e to je veľa?? Jeho. Otec ho viac stiahne jak treba nechá sa ojebat a sú pre neho. Predsa najlepší koľko razy tehotná sme utekali z domu knasim nidky nezabudnem na tie chvíle tedy mu boli dobrý aj naši naši majú až moc dobre srdce kedy si zle dievča bola za mlada a teraz keď som. Sa zmenila chcela by som sa odvďačiť našim a je mi to sprosté keď mi povie ze nie ja si idem spraviť za 500e, Zuby keby nemám ja ten mali príjem tak by ma tie zuby nemal lebo by musel všetko sám. Platiť a stravu by neostalo a bývanie platíme spoločne jeho rodiča 200 a mi 200 je to zložité, neváži si nič co pre neho robím do roboty dôjdem domov ani si neodychnem a hneď variť prať a tak ďalej. Mne svokra neuprace nenavari a to bývame jednom dome len každý má svoju kuchyňu mne svokra nepovie keď prídem z roboty pod sa najesť nevar oddýchni si ved sa nájdete umná, mne nikdo neuprace tak jak ráno. Odídem do. Práce tak aj je do 3 poobede kým ja nespravim neuvarim, to ešte vyčkávajú Kim za kurim doma koľko razy....

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz