Poraďte s bývaním žene s tromi deťmi na východe Slovenska

9. nov 2019

Je to ťažké,no čo by ste poradili žene s tromi deťmi/6,7 rokov a pár mesiacov/ktorá chce odísť od chlapa kedže chlap žije dvojitý život a nemieni to zmeniť.Rozhovory nepomáhajú,takže len odísť..Nemá nikoho kto by jej pomohol,aj financii nieje dostatok.Už nevládze takto ďalej žiť a tolerovať to chlapovi.Veľmi rada by šla do podnájmu,no problém má finančný..Žije na východe Slovenska.Neviete o nejakom lacnejšom podnájme ,na východe alebo tak?

pribinak
10. nov 2019

Ty si si urobila dieta so ženatým? Si hlupa a na poľutovanie du len tie deti
A moze mi tu horala ci ako sa vola pisat, ze som hejterka kolko len chce

autor
10. nov 2019

To už teraz je neskoro riešiť,že to je vlastná vina.Dohoda bola,že sa rozvedie.Verila mu.Mňa zaujíma skôr ako sa dostať z tohto zamotaného vzťahu...či ďalej trpieť...ako sa posunúť dalej.Akceptovala to,no už ju prešla trpezlivosť.Chce žiť v normálnom vzťahu.

lubkavargova1
10. nov 2019

kto chce odist? Milenka ci manzelka?

autor
10. nov 2019

@lubkavargova1 Milenka,kedže ju oklamal,že sa rozvedie.Stále sa kontaktuje so ženou a chodí tam.Ona to už nemieni tolerovať.

lubkavargova1
10. nov 2019

ved ked nie je rozvedeny tak ona mu nema co histercit.

adkoalauri
10. nov 2019

@lubkavargova1 vsak to...on ide tam,kde patri.... zenaty muz,ktory tahal za nos sprostu milenku...

nika898
10. nov 2019

Blbá otázka ale zamotala som sa. Ty si asi tá milenka, ktorá s ním má jedno dieťa. No ak nemáš kam ísť a nejakým spôsobom on platí byt v ktorom teraz žiješ aj so svojimi deťmi tak neviem prečo si kladies otázku že čo máš robiť. Ja byt na tvojom mieste tak som ticho a som rada že moje deti majú strechu nad hlavou a situácii by som riešila až keď by som mala prácu a škôlku pre najmenšie. Hold bola si blbá a teraz musíš znášať následky a nechápem prečo chceš aby trpeli aj tvoje deti.

sasa1310
10. nov 2019

chcela by som vidieť tú "sprostú" ženskú, ktorá má dve deti a tretie si spraví so ženatým mužom. Bez finančného zázemia, bez vlastného bývania si spraviť tretie dieťa s niekým, kto má rodinu inde. A potom vyplakávať a hľadať azylové centrum alebo lacný podnájom, lebo chudinka už ďalej nevládze. Moja rada, no nech si poradí sama. Veď vedela do čoho ide, čo je to vychovávať dieťa. Ľutujem tie deti.

janickacrazy
11. nov 2019

určite treba počkať, kým to najmenšie dieťa povyrastie, nájsť si prácu a potom odísť, teraz to asi veľmi nemá zmysel, kedže tie azylové domy asi nie sú úplne pohodlné, takto budete mať určite vačší klud a to, že chlap odchádza za svojou ex a deťmi je úplne normálne, kedže je ešte stále ženatý

lujza123
11. nov 2019

Realita je taká že osamelá žena s malymi deťmi je v tejto spoločnosti to najposlednejsie 💩. Obzvlášť ak nemá prácu a bývanie ako tak zabezpečené pred otehotnenim a stabilného partnera, v prípade založenia rodiny manžela. Toto by si mala uvedomiť každá žena ktorá zatuzi po babetku. Lebo normalnu prácu ani bývanie samozivitelke s 3 detmi nikto nedá. Vždy sú možnosti ale obmedzené.
Od pol roka berú deti do jasli. Nieje to ideál ale možnosti moc nieje, ako v tomto štáte uživiť sama seba a tri deti. Na výživné sa spoliehať nemôže, stále je to len dobrá vôľa otca ci dá alebo nedá, kľudne môže platiť pár eur raz za pár mesiacov a nikto s tým nič nespraví.

Veľa takýchto žien sa musí uchylit k nelegálnej činnosti alebo prostitúcia ak chce žiť ako tak slušne. Pre 3 deti treba aspoň 3 izbový byt co býva okolo tých 500 eur prenájom. Babetko toho moc nepotrebuje, ale 2 školáci už áno. S ďalšímy nákladmi na život potrebuje aspoň 1000 eur. Takže bude sa musieť obracať.

Je mi ľúto tvojej kamošky (alebo teba, z príspevku nieje jasne o kom píšeš) ale bude si musieť nejako poradiť. Človek si môže za svoj život sám, otehotnieť s ženatý mužom je niečo ako investovať všetky úspory do akcií nejakej neznámej firmy v Indonézii. Je síce mala pravdepodobnosť ze získaš ale oveľa väčšia že padne na samé dno

timeadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timeadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
20. nov 2019

@majkeel velmi ruzovo si to predstavujes. Ja by som urcite nenastahovala zenu s 3. Detmi k svojim rodicom, aby im pomahala. Ved len 3 deti daju zabrat + stari ludia, domacnost, prip zahrada. A co po smrti starkych? Dnes su opatrvatelky. Vyborne to funguje.

miriam11
20. nov 2019

Do zariadenia pre ženy s deťmi nechoď, nevplyvalo by to dobre na deti, ani na Teba. Skus ešte vydržať, nastúpis do prace a poriesis to bývanie. Alebo neúnavne hľadať lacný podnájom....