Problém s lenivým chlapom

diana999
19. aug 2020

Ako riešite problém s lenivým chlapom? Fakt lenivým chlapom

gladys_07
19. aug 2020

vymenou chlapa

kittykat22
19. aug 2020

@diana999 nic. Ak clovek sam nechce, tak sa mozes roztrhat, a aj tak to stacit nebude. Treba vymenit model 😀

sanssa
19. aug 2020

ultimatum :D ale sa vyhrazam, ze nebudem ani ja nic robit

syslik81
19. aug 2020

zalezi ci ho ubis aebo nie ... vymena je najlahsia .. utimata kt maokedy funguju dlhodobo ... mozes sa onho prestat starat .. nerobit sluzku a byt ako on .. aebo ho vratit k vyrobcovi a reklamovat

katty2012
19. aug 2020

@diana999 hned uplne na zaciatku tak, ze ked mi to vadi, tak leniveho, fakt leniveho si za partnera nevyberiem

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

@diana999 Leniveho treba hned poslat do prdele a mas po probleme.

diana999
autor
19. aug 2020

No ono ten problém na začiatku vôbec nebol, a keďže je to otec nášho nenarodeného dieťaťa tak to nechcem (zatiaľ) riešiť tak radikálne a vymeniť ho 😀😀😀

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

@diana999 Zrazu zlenivel? Doteraz vsetko robil? Neuveritelne. Co ho zmaha tehotenstvo?

diana999
autor
19. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl fakt, to prišlo len tak, ja neviem akože ja mu sluzku nerobím. Véd on keby mal špinu po členky tak neuprace 😀😀😀

jaskolka
19. aug 2020

A čo ho tak zlenivelo? Ci doteraz nebol problém, lebo si ty trebárs robila všetko potrebné a v tehotenstve už nevládzes, tak skôr to už vnímaš ako predtým?Neviem si predstaviť, že dakto je predtým aktívny, upratuje, snaží sa, robí všetko a bum odrazu zlenivie...

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

@diana999 No, to je naozaj velmi tazko uveritelne, skor sa Ti tehotenstvom otvorili oci a stratila si ruzove okuliare.

diana999
autor
19. aug 2020

@jaskolka no v prvom rade je lenivý ako voš a v druhom rade že ma svoj telefón prilepeny k ruke a nepusti ho ani za boha, pozerá si tam stupidne videa na instagrame, stále stávkuje, pozerá zápasy, atď. To je strašné sa na neho denno denne takto pozerať, nehovoriac o tom ze vyspava do obeda, hen sak aj teraz ešte spi. Vstane a to isté dookola, večer s tým mobilom zaspáva.. Teraz mu začína 2tt pn, tak to ani prstom nepohne

saskia_98
19. aug 2020

@sanssa moj by ti na to odpovedal že dobre, umrieme v bordeli 😂😂😂

panelacikova
19. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl ono aj chlapi sa dokážu pretvarovať zo 2 roky, kým "ulovia" ženu. aj skackať okolo nej vedia. a potom, keď už majú "za vodou" a domáce pohodlie, tak sa z nich vykľujú lenivci 🙂 ja som mala podobný prípad. jednoducho dnes by som už inak pozerala na chlapa už počas spoznávania. už by som vedela odhaliť, nakoľko je alebo nie je lenivý. vtedy (dávno pradávno, ešte som bola mladá a krásna...) som brala ohľad aj na to, že bývalý mal isté autoimunitné ochorenie. tak som bola tolerantná aj kvôli tomu. chápala som to tak, že ho to unavuje a že ho to vysiľuje. dnes s odstupom času už viem, že sa len šetril, hajzel jeden 🙂 ale tak už mám iného, ako píšu ženy - iný model - a to je fakt chlap, ktorý stojí za to. porobí, dá si záležať, aj uvarí občas - aj dnes 🙂 proste v jeho prítomnosti sa nemusím starať o dobrých 60% toho, čo som sa musela v predchádzajúcom vzťahu... takže nie vždy odhalíš lenivosť v úvode vzťahu.
@diana999 no a keď čítam toto o tom mobile a vyspávaní - rieš ako chceš, ale ak môžem poradiť, daj si veľký pozor, aby ste nemali druhé dieťa, lebo sa budeš ťažko vymotávať zo vzťahu s viacerými deťmi. lebo ja to vidím tak, že on sa nenapraví :(

diana999
autor
19. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl nie on vážne taky nebol 😀😀🤭 načo by som si takého vesala na nos keby to prejavoval od začiatku

panelacikova
19. aug 2020

@diana999 no a aký bol predtým? porobil chlapské veci? pomáhal ti aj so "ženskými" vecami sám od seba, bez toho, aby si ho prosila, keď napríklad videl, že na teba je toho veľa a on nemá čo robiť? chodil nakupovať napríklad? sám od seba a nakúpil dobre alebo potreboval tvoju asistenciu? aký bol "predtým"?

diana999
autor
19. aug 2020

@panelacikova áno bol presne taký, akože obrat o 284901 stupňov, inak takto vyzerá nejak jeho kútik pri posteli.. Akože v pohode úplne

diana999
autor
19. aug 2020

Zbijem ho a hotovo 😂😂😂😂

martakar
19. aug 2020

@diana999 Reálne by som to nahádzala do vreca všetko, čo je na zemi a do konvy s tým. A tak so všetkým, kým sa neuvedomí. Môj muž už párkrát skončil s banánovou šupkou na hlave, ktorú len obchádzal. Jemu to pomohlo 🙈

saskia_98
19. aug 2020

@diana999 žena ja ta obdivujem. Moj keby ma toto vedla postele bud by uz nedychal alebo by ma slak trafil ..

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

@diana999 tak toto by som vyhodila do kosa a nech si hlada. Takyto bordel by som netrpela.

janulka88
19. aug 2020

Nic by som po nom nespratala, nech obchadza...a hotovo. Nie som sluzka,to tvrdim aj detom.

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

@panelacikova tak potom zalezi aj od toho, ako si dotycneho zena preklepne, netvrdim, ze ma nic po svadbe neprekvapilo, ale nebolo to nic podstatne.

majkeel
19. aug 2020

To co s zenou. Vezmes ju na dovolenku. ;)

panelacikova
19. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl ale zas také prasa nebol, ako vidím na fotke u
@diana999 😲😲 akože toto by som nestrpela.
@dskjhfdlkdjhl akurát parádne ukázal najavo lenivosť vo všeobecnosti. šetril sa proste. vo všetkom. ale prasa zas nebol, to nie. toto je už moc

macekovam
19. aug 2020

@diana999 no... Tak ma asi pocit ze svoju úlohu v tomto živote už splnil... Teraz oddychuje.

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

@panelacikova ja pochybujem, ze taketo nieco sa da skryvat, to len niekto nechcel vidiet.

damtiporiti
19. aug 2020

@diana999 tak to ti gratulujem k výberu, ale môže ťa potešiť, že takého má 80% miestnych mamičiek. A určite to neprišlo len zo dňa na deň.

katyl
19. aug 2020

a nie je to len také obdobie? môj muz je vždy "lenivý " v lete, unavený z tepla, unavený z práce, nič sa mu nechce iba gauč a telka...a zmrzka. na jar, na jeseň a v zime je naopak totál aktívny, vstáva o piatej funguje. Vždy ma niekde ťahá, do hôr, na záhradu, chodí so psíkom 10 km... v lete ani necvičí, nebehá, nič. S príchodom jesene a chladnejšieho počasia sa to vzdy zmení 🙂

panelacikova
19. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl veď som vysvetlila vyššie. bola som mladá a v odhaľovaní takých vecí neskúsená. veľkú úlohu hralo jeho ochorenie, kde som predpokladala, že ho to vyčerpáva. no on sa už vtedy šetril. došlo mi to potom, čo som bola reálne vyčerpaná ja, on na mňa sral, o nič sa nestaral, ale keď šlo o jeho záujmy a koníčky, bol plný elánu zrazu. nuž, už s ním nie som. vytriezvela som pomerne rýchlo. niektoré veci sa ľudia proste učia celý život. to neznamená, že sme hlúpi, len, že sme sa s danou situáciou stretli po prvýkrát a nevedeli ju správne odhadnúť 🙂