Problém so spánkom dieťaťa a pocit, že ma muž nemá rád

30. sep 2023

Ahojte . Som vydatá , máme dve deti s veľkým rozdielom. Teraz som doma s malým na RD. Problém je jeho spánok . On má svoj režim že zaspí ale nie vždy sa podarí. Nočný spánok má neskôr 21-22 . Dnes napríklad teraz zaspal ..neviem kde je chýba ale ešte kojim aj v noci .
A teraz k veci . Manzel sa ukážkovo stará že pracuje stále aby sme mali. Najviac ma trápi ,že malo času je s malým a keď aj je tak to som aj ja pritom a viac sa ja starám teda stále .. cítim sa zle , sú dni ťažké a on mi vie tak povedať že by som to nečakala. Ze neviem si rady s jedným deckom ho uspať a atď ze nič nevie 😌ani povedať . Mne to príde že mňa už nemá rád aj keď povie že ma ľúbi ..
Nemám chuť ani na sex snim . A vlastne není ani čas nejak večer . Potrebovala by som občas pomôcť a nie mudrovat ..nevie má pochopiť. Žijem len pre rodinu , starám sa ale muž povie že on ťahá financie. Je mi z toho na grc čo dokáže povedať

martinmmartin
30. sep 2023

Manzel je v praci ktoru zvlada , bavi ho, ma tam veci pod kontrolou, je v nej dobry a uspesny a je panom situacie. A doma ma nepredvidatelny cirkus ktory nedokaze ovladat a je to proste chaos a situacia ovlada jeho a on to nezvlada

sheila121
30. sep 2023

Tak si to vymeňte a uvidíš ako to vníma on.

vler
30. sep 2023

Pises ze manzel pracuje stale aby ste vsetko mali. Je mozne aby pracoval trocha menej, kde by ste stale mali dostatok, ale on by bol viac doma?
Je vsak aj mozne ze tolko pracuje aby nemusel byt doma s malym dietatom a vynervovanou zenou navyse bez sexu. Nevinim Ta, len konstatujem.
Tak ci onak, chce to rozhovor medzi vami dvoma.

majlo1234
30. sep 2023

Verim ti, ze je to narocny rezim, este ked mas druhe dieta, s ktorym rano musis vstavat(lebo predpokladam, ze to mladsie si rano prispi ) moj syn ma podoby nahovno rezim, momentalne mam fazu, kedy s tym bojujem-chodieva spavat medzi 23-24 a to uz ozaj nemam chut ani silu na ziaden ponohodnotny cas s muzom. A vo vasom pripade je to mozno tiez problem, ze sa proste intimne vzdialujete skrz nedostatok spolocne straveneho casu. Bud to chce vydrzat, tie decka raz odrastu, alebo si ten cas niekde vykrojit, hoc nasilu a snazit sa byt tu aj pre toho partnera, nie len pre deti

autor
1. okt 2023
autor
1. okt 2023

@vler ale prosím ťa . Ja sa snažím aj všetko variť každý deň iné ,vymýšľam aby bol spokojný...veď on si to asi ani neuvedomuje. A malému ani plienky by nevedel dat , tak je to . Tak nech to takto ide ďalej ..možno by sa našiel niekto komu by na nás viac záležalo a vedel aj pomôcť , spýtať sa má ako sa mám ..čo sme robili celý deň

autor
1. okt 2023

@vler ešte k tomu sexu...ak je to tak veľmi dôležité tak mi treba dať aj trochu času pre seba . Ja niesom tiež robot

ljzozv
2. okt 2023

A tu máš problém...ty ty ty ty
A kde sú potreby manžela. Ty len vyčítaš, čo manžel nerobí, ale nepozeráš na to, čo robí.
Tak ako sa ty snažíš plnohodnotne starať o rodinu ( čo si aj tak máloktorý chlap všimne, že treba štvrtýkrát vysať za deň, piatykrát umyť riad, kľudne to treba obmedziť a nesnažiť sa byť dokonalá) , tak sa on snaží plnohodnotne postarať o rodinu, lebo chodí do roboty a výsledok je , že má doma nervóznu harpiu, ktorá s ním nechce už ani spať. 🤷🏻‍♀️
Kľudne v tomto pokračuj a budete smerovať k rozvodu.
Skúste si v kľude sadnúť a porozprávať sa. Ale bez vyskakovania hormónov aj z jednej a aj z druhej strany.

autor
2. okt 2023

@ljzozv ja už som ticho , len vnútri trpím . Občas vybuchnem. Nechávam to tak a čakám , čakám že trochu sa zmení že si nájde čas . Môže ho mať, nemusí ísť každý deň von po práci na pivo ale môže ísť za nami. On to dobre vie ale nerobí to . Tie 2-3 hodky mohlo by mne , nám pomôcť k niečomu

autor
2. okt 2023

@ljzozv ja niesom dokonala..mne nepomôže nič v domácnosti , ani len smeti vyhodiť. Iba sa naje položi tanier a nič nemusi . Aj on meno vyčítal že on platí všetko