Problém so svokrou

5. júl 2022

Ahojte,čo by ste robili na mojom mieste. Bývame 30minut cesty autom do mesta,kde bývajú svokrovci a aj rodičia. Naši nás prídu cez víkend hocikedy pozrieť, svokra nechodí,ani cez týždeň nepríde (má to po ceste z práce,prechádza okolo nás). Ale vždy,vždy keď sme u našich na návšteve, tak ona sa tu dovali,je jej jedno že naši sú po robote unavený,lebo skoro vstávajú a že aj ja si chcem s deťmi užiť rodičov bez jej prítomnosti. K nej tiež zájdeme. A teraz sme u rodičov ,čo im strazime zvieratá na dv týždne a ona už plánuje ako tu bude chodiť. Mne je to blbé,však to není môj dom,aj kamarátky čo mám,som si pozvala radšej do mesta na kávu ako tu. Nedá si povedať,proste ku nám domov nepríde,lebo my dve nemáme dobré vzťahy. Ale nechápem načo tu chce ísť teraz keď doma budem aj tak iba ja. Čo robit ? Neodomykat jej ? Neotvarat ? Ja tiež si chcem oddýchnuť tu a aj s kamarátkami pochodit a nie ju tu mať nasackovanu. Ešte v cudzom dome.v v mojom dome mi sledilaa Brala veci

januska12323
5. júl 2022

Do cudzieho domu sa trepe? Tam to máš jednoduché povedz že rodičia si neželajú návštevy bez ich prítomnosti. Ak predsa len príde tvárim sa že nie som doma.

luccija
5. júl 2022

Ty si tu uz pisala nie?
Ona je taka kamaratka s tvojimi rodicmi?v tbojom dome jej vadis a u tvojich rodicov nie?nic nech neplanuje, kluce nema, je to dom tvojich rodicov ..to Ta akoze strazi, alebo co?co tam robi?

mogaa
5. júl 2022

treba jej povedať, že ak chce prísť, nech príde keď sú rodičia doma....že to nie je tvoj dom a preto návštevy v neprítomnosti tvojich rodičov nie sú vhodné....že račej nech prídu ke´d sú doma....ty si dcéra to je iné, ale oni sú vzdialená rodina....

autor
5. júl 2022

@luccija dávno som písala,ale to tu chodila vždy keď boli doma. To si oni musia vyriešiť. Ale chodiť keď sú preč mi príde na hlavu,ale nepochopí to a keď poviem mužovi tak zas budem zlá že ju nemám rada a nechcem ju ja tu.
Ako keby mala prísť rodina rodičov, a že sú s nimi dohodnutý, v pohode.

autor
5. júl 2022

@mogaa tak mňa vyslovene poprosili o starostlivosť psov,keďže k nám ich nemôžu dať lebo nemáme plot a polievanie skleníka. Ale keby náhodou že idú preč nepotrebovali by ma, tak by som tu nešla len tak tiež.

whatever1
5. júl 2022

Nech to vyriesi muz, zatelefonuje, slusne vysvetli ako sa veci maju, pripadne ze mozes ty prist k nej.

luccija
5. júl 2022

Ona zije sama?chapem, ze sa nudi, ale tvoji rodicia pracuju a stale tam mat svatku?je to hrozne taketo sutuacie, ale ze aj jej to nie je neprijemne.Mne by to vadilo nemat sukromie, nemoct si robit co chcem, lebo niekto sedi a caka, ze mu budem robit program.Vies ako ste si ju naucili, tak to je🙂

ukulela
5. júl 2022

1. Nehovor jej, kedy idete ku vasim.
2. Ked jej nechces rovno povedat, ze je to cudzi dom, tak jej daj kavu na terasu a zavri dvere. A pridaj, ze o pol hodinu ides do mesta za kamoskami, aby nabuduce zavolala a nechodila zbytocne . Po druhom, ci tretom raze jej docvakne.
To ze nechodi cez tyzden, moze mat povinnosti, moze byt unavena.... chodi autom, ci busom? Pozvali ste ju? Nemoze mat pocit, ze je u vas doma nevitana? Preco nema problem prist k vasim, ale ku vam nepride? Skus sa zamysliet.

0kristina0
5. júl 2022

Preco svokra vie o kazdom vasom pohybe? Naco jej vesiate na nos, ze dva tyzdne bydes u vasich?

autor
5. júl 2022

@0kristina0 lebo vozí muža do roboty. Preto vie o.kazdom.naspm.pohybe,žiaľ to ja neovplyvnim,muž jej všetko vykeca.

simonahra
5. júl 2022

heh, no neudavajte jej zakazdym presnu adresu, ked sa niekam chystate. nie je to tvoj dom, tak tam nema co hladat. proste jej to treba povedat tak, ze si tam ides oddychnut povyletovat a potom ked sa vratis, sa moe zastavit na kavu

0kristina0
5. júl 2022

Tak potom nemas problem so svokrou ale s muzom? Preco ho vozi do prace? On nema vodicak? To musi byt zavisly od svojej mamicky? Ked to muz posral nech to teraz on napravi a povie mamicke ze tam vitana nie je.

autor
5. júl 2022

@ukulela mne je to jedno,keď nechce nech k nám nechodí,ale je to vrchol keď ide bez pozvania k svatovcom, vždy keď my sme tu, však ako k tomu prídu rodičia. Pritom k nej chodíme, ale jej asi vadí že naši prídu k nám a ona nie a potom je ona menej s nami.

autor
5. júl 2022

@0kristina0 no vozí ho do práce,lebo pracujú spolu, on ide z mesta cez našu dedinu do druhého mesta. Takže ho po ceste vydzvihne.

autor
5. júl 2022

@simonahra len problém je že oni spolu robia, čiže nepríde muž do roboty a hneď mu volaze kde je,prečo neprišiel. Ja mu už dakedy keď máme voľný deň aj nadrzovku vypnem zvuk lebo ona by vyvolávala.

luccija
5. júl 2022

Tak oni sa neodtrhli pupocnou snurou mna by porazilo z takeho vztahu.

lucky_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikdenikto
5. júl 2022

Tu musíš upratať skôr manžela ako svokru. Nech jej nevesia všetko na nos, telefón tiež nemusí dvíhať keď ste u Vašich na návšteve. A keď je tak často u tvojich rodičov, pár krát ich vezmi aj ty k svokre nech aj ona má doma spoločnosť 😊

ali12377
7. mar 2023

tu nie je problem svokra, ale tvoj muz mamanek

patchworkjezlozity
Autor odpoveď zmazal
Zobraz