Problém vo vzťahu : nechcem aby chodil von s kamarátmi

karmenka123
4. feb 2019

Dobry den žienky ja sa Vám chcem zdôveriť, je to smutné no pre niekoho kto to bude čítať tak aj smiešne, mám priatela ja mám 20 , a on 27 .. žijeme spolu, hned prisiel ku mne byvať ako sme sa dali do kopy, len u mna je to to akoze idem k veci, ked on chce isť z kamarátmi vonka nechcem aby isiel, lebo saa bojím ze niečo zlé spravy, alebo proste blbé pocity mám s toho. Ale ked ja chcem isť vonka, a aj kebyze z kamarátom tak nenamieta, tak sa cítim ako kebyze som mu lahostajná , niekedy mi to príde ako by sme neboli vo vstahu ale oddelený . Ja ho lúbim velmi.. len sa velmi trapim a plačem kde ma nikto nevidí. Pomozte mi stym, alebo mi poradte čo mám robiť, lebo viacerím mi hovorili , ze nechh ho nechám isť z kamarátmi von, ze si vyvetra hlavu príde domom a bude somnou, ale ja sa bojím nechcem aby chodil.. a pravdaze maju všetci pravdu v tom ze ako ze je pod papučou. Ale nechcem to, len mám strach.

0silvia0
5. feb 2019

@karmenka123 nepriputavaj sa tak na jedneho cloveka. Mysli aj na zadne vratka. V laske treba udrziavat aspon ciastocne zdravy rozum. Tento vztah nemusi vyjst a ked sa prilepis na jedneho cloveka zbytocne prerusujes vazby s ostatnymi. Koho napad bol nastahovat si frajera hned do bytu? Tvoj ci jeho? Lebo toto nedokazem pochopit... A coho sa bojis? Ze bude balit ine zeny? Neveris mu?

simdob
5. feb 2019

všetko toto premení z tvojho sebavedomia, čoho sa bojíš, že čo vyvedie, nestresuj sa zbytočne takýmito veami, nerobí to dobre ani tebe a ani tvojmu vzťahu, nechaj ho, je dospelý má rozum 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danyb
6. feb 2019

si na neho veľmi upätá až závislá a to nie je zdravé.. to že spolu bývate, podľa mňa veľmi skoro je jedna vec, ale ty mu neveríš alebo neveríš sebe a to treba zmeniť.. vzťah by mal byť aj o tom, že každý z Vás má aj vlastný priestor.. na záľuby, kamarátov, rodinu.. čokoľvek.. rozhodne mu to nezakazuj, lebo dosiahneš opak.. bude sa cítiť obmedzovaný a bude radšej tráviť čas niekde inde ako s tebou.. skús si nájsť aj ty nejaký vlastný záujem, vlastný svet.. a keď ide von s kamarátmi, choď aj ty niekam, sprav si vlastný program a neľutuj sa doma.. to vôbec nemusí znamenať, že s tebou nechce byť.. ale len to, že chce byť s kamošmi 🙂
no a druhá vec je tvoja dôvera.. zamysli sa prečo mu vlastne neveríš? máš na to oprávnený dôvod? alebo sa len ešte málo poznáte? alebo máš primálo sebavedomia?
lebo vzťah bez dôvery, nie je zdravý a nikam nevedie, teda vedie.. rovnou cestou cez trápenie ku krachu..
začni veriť viac sebe aj jemu a začni žiť vlastný život bez závislosti na ňom 🙂
ešte si mladučká, potrebuješ dozrieť a zistiť tie správne priority v živote 🙂 veľa šťastia 😘

rybkoava
6. feb 2019

Dala si mu všetko hneď na začiatku, nemá dôvod o to bojovať. Muži chcú byť v niektorých veciach mužmi. Ale zas muž není zvieratko ktoré si môžeme ochočiť 😊 každý potrebuje v živote trochu svojho vlastného priestoru. Ja som bola na začiatku tiež ako Ty, ale raz za čas som ho nechala nech ide po práci s kolegom na pivo. Obaja chystáme ryby, v lete pršalo manžel chcel ísť na ryby, na noc ja som bola proti. Nerobila som scénu nič, povedal že ide aj tak. Zbalil sa odišiel. Nevolala som mu, zavolal on, nič som mu nevyčitala v telefóne. Dokonca mi volal viackrát. Keď prišiel na druhý deň domov nevynadala som mu ani nič podobné. Verím mu, a ak mu nestojím zato, aby som bola preňho jedinou, tak si ma nezaslúži. Váž si samu seba, lebo Ty sama rozhodneš o tom čo budeš preňho znamenať.

karmenka123
autor
14. feb 2019

@marion09 je to zle jeho kamaráti mi vyhadzujú na oči že je pod papucou

karmenka123
autor
14. feb 2019

@majulino kebyže sa tak správam tak by nás vstah už dávno stroskotal. Mam 20 áno. A rozmýšľam ako rozmýšľam ale nie ako pubertiacka. Lebo keď som bola v puberte nebolo somnou rady. Ale som už úplne iná..

rybkoava
17. feb 2019

@karmenka123 komentáre jeho kamarátov si nevšímaj. Môjmu to povedal, jeho brat, nakoniec je s neho maxi podpapučnik 😊Tvoj priateľ má 27 rokov, už by mal vedieť čo chce. My ženy sme skrátka také, niektoré žiarlime menej a niektoré viac.

karmenka123
autor
18. feb 2019

@rybkoava áno to mate pravdu. Mal jedného kolegu v robote co robil stále problémy. Chvála Bohu odišiel lebo stále mu dával do hlavy že užívaj si ved si mladý ona sa nič nedozvie. A po proti tom keď chodil domov bol úplne iný arogantný ku mne. Ale keď odišiel kolega do inej roboty tak už bol normálny

lulula12
18. feb 2019

@karmenka123 Ja ale toto nechapem ako si mohol nechat hucat od v podstate cudzieho cloveka? Pre mna je to nepochopitelne :O

salvatore222
24. mar 2019

pripoj sa k nim s kamoškou a choďte všetci spolu, nie?