Problémy s budúcou svokrou

pokladik5
1. okt 2012

no zacalo to tak, ze priatelova mam si nevie namna akosi zvyknut, som od priatela starsia o 5 rokov a s dietatom, ako stale sa stara domna co mam a nemam robit, stazuje s a na svoje vlastne deti , ja ked sa chcem postazovat tak zmeni temu , svojmu synovi mojmu partnerovi akosi nedava radi do zivota do buducnosti skor ho vola na svoju stranu , a este teraz ako naschval cakame spolocnedieta a ona mi uz teraz radi co kupovat co nekupovat ako sa starat , a to sme este len na zaciatku spolocneo byvania.. ale pripadam si ako keby som mala 16 rokov bola neskusena matka a pritom som moje prve dieta vychovala sama bez ex. a svojho syna povazuju za 12 rocneho neschopneho cloveka. uz ma to nebavi a hadat s a nemienim , , mate take skusenosti niektora ? ako to riesite ?

pokladik5
autor
4. nov 2012

@armica152 jaaaj tak na vydaj ani nerozmyslam , ja nechcem , ale uz som mu hovorila nech mame povie ze nie som 15 rocna prvorodicka , ze viem co mam robit co si mam kupovat a ze hlavne aj ja chcem nieco svojho ... ale on je taky ze on nic neriesi , jemu je vsetko jedno do nikoho sa nestara tak v celku .. on si vypocuje aj ked jemu nieco dohovara asi len jednym uchom dnu a druhym von , na to ze ja som zena najprv to spracujem to trva tyzden a potom mi to vyleti tim druhym uchom von 🙂

nefertitka
2. dec 2012

@pokladik5 tak jamam x-milion krat horsiu svokru a dopadli sme tak, ze sa nebavime spolu uz rok...ked nam zasahovala do vsetkeho, neskutocne sme sa kvoli nej hadali, proste bola totalne vadna, a teraz mi je tak dobre bez nej, ze az. Ked sa neda, tak sa neda.

pokladik5
autor
22. jan 2013

boze to ste videli , alebo zazili , ze ked som oznamila ze nechcem nic pod stromcek pre babetko lebo mam rizikove tehu , ona nadrzovku to tam dala ? ako ma to zarazilo ..