Problémy so svokrou a manželom

janaska1
20. jan 2013

prosim ako dalej.S manzelom sme tri roky a od zaciatku je dobra len svokra ja som stale ta zla,este k tomu byvame v jednom dome.Uz ked som bola tehotna som tri krat od nich odisla k nasim,lebo to boli pre mna stresy,ale vzdy som sa vratila.Vyvrcholilo to ked mala mala dva mesiace svokra mi ju vytrhla z ruky,ze ja ju nebudem bavit,ale ona,ja som sa rozplakala manzel to videl este ma nazvali cigankou.So svokrou sme sa prestali rozpravat s manzelom skoro tiez,lebo pocuvam len nadavky,svokra sa mu len na mna stazuje a ked idem,len cez chodbu dvere ma do izby otvorene a ked idem ja tak predo mnou buchne dverami no manzel to ani nevidi ani nepocuje.Uz som ju velakrat prosila nech nas necha odist spolu,povedala ,ze manzel si dom prerobil a bude byvat tam kde byva.Poradte ja uz naozaj nevladzem...

sante81
20. jan 2013

zbalit a odíst.

janinah
20. jan 2013

ako píše @sante81 , a urob to čím skôr

nikolka2
20. jan 2013

Fúúúha by som asi svokre vysvetlila odkud vítr ví 🙄
Druha vec by som povedala manzelovi , ze ci vie ,,ci ma zenu a dieta a nie len matku ?
Tretia odisla by som na tyzden naj še uvedomí chlapec 😉

janinah
20. jan 2013

@nikolka2 takí nem pochopia 😒

daol
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka2
20. jan 2013

@janinah co k tomu dotat ,,ked im stojí za to ,,stratit mazelku a vnucku ..dceru ,,tak nech sa paci ,,ja by som spavat nevedela byt na svokrinom a muzovom mieste

luciaaak
20. jan 2013

@janaska1 bohuzial nemas problem len so svokrou, ale aj s manzelom. ako ta moze nazvat ciganka a nadavat ti? a ty s nim chces byt? toto su jeho slova, s tym svokra nema nic spolocne. skus s chladnou hlavou porozmyslat ci by si to zvladla aj sama, ci by ti rodicia pomohli. ale musis byt ty na 100% rozhodnuta, ze odchadzas a ze uz sa nevratis, odist a vratit sa nema zmysel, kazdym odchodom a naslednym prichodom sa k tebe budu spravat horsie a horsie. ak od odchodu ockavas, ze aspon ciastocne ochranis dceru od svokry a manzela, tak to sa ti splnit moze. ak ocakavas, ze odides a muz ta pride prosit aby si sa vratila a po navrate sa k tebe budu spravat slusne, to sa nestane... a nepros svokru aby si mohla odist z manzelom prec, tvoj manzel od nej odist nechce, keby chcel, tak uz tam nebyvate

zuzanka.zuzu
20. jan 2013

táto téma tu už raz bola.... NUDÍŠ SA????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janaska1
autor
20. jan 2013

@zuzanka.zuzu nenudim sa,len som si vase odkazi nestihla precitat musela som zmenit profil(z bezpecnostnych dovodou(:

janaska1
autor
20. jan 2013

@luciaaak myslim,ze financne by som to zvladla horsie by to bolo,ze by mi nedal pokoj ani u nasich a stale by mi bral aj malu,toho sa bojim trpela by mala

tinasv
20. jan 2013

ahoj. Moja švagrina mala podobný problém. Kým bývala u svokrovcov, tak oni rozhodovali kedy a kam vezme malú, o ničom nemohla sama rozhodnúť, manžel rozhodne nestál na jej strane.... Keď sa nakoniec rozhodla odísť, tak jej vytrhli z rúk malú a zavreli jej dvere pred nosom. Manžel bol vtedy mimo SR. Nakoniec od svokrovcov odišli. Neviem ako sa jej podarilo manžela presvedčiť aby odišli, ale aj keď to teraz nie je ideálne, lebo stále sa im snažia miešať do života, tak vie si život organizovať lepšie, lebo už nie sú pod jednou strechou.

luciaaak
20. jan 2013

@janaska1 je to dost zlozita situacia, tazko radit, ale mala bude trpiet aj tam kde je teraz☹

janaska1
autor
20. jan 2013

@nikolka2 niekolko krat som odisla aj na tri mesiace som tam nebyvala,len asi moja chyba,ze som sa vratila

janaska1
autor
21. jan 2013

prosim ukoncit

dilino
18. okt 2019

moja veľmi nebezpečne je to zjavne že je mamičkár ja poznám takeho mamičkara že matka ho tak ľubila že spali spolu a maju spolu dieťa matka zo synom

galioska
18. okt 2019

@zuzanka.zuzu Ani jedna čo sa tu tvári, že chce niečo riešiť aj tak svoju situáciu nevyrieši a bude točiť o Tom istom a po rokoch s tým chlapom stale je. Kto skutočne rieši problém necapne ho tu ale vyrieši v súkromí, tiež mi to príde choré ako tie isté dookola riešia a stále si robia nové Nicky, že sa na to niekto stále dokáže chytiť..

mia78111
12. máj 2020

@janaska1 mam to dost podobne momentalne. Zijeme u svokra a ten nam tiez nici manzelstvo ale mojmu muzovi to nevadi. Na jedlo neprispieva skoro nicim, ohovara ma pred manzelom, drista mu ze chodim za inymi, ze on ked neni doma tak mi place doma syn atd. Dost casto sa pre neho hadame. Moj muz ho zastava, ze mu treba chudacikovi pomahat a nevidi, ze on nas len vyciciava. Posledne maval stary aj sexualne narazky a raz, ked muz bol v nocnej, chcel ostat spat v mojej posteli... muz mi samozrejme neveri... a raz pri jednej hadke som uz staremu nalozila, tak ma kopol do zadku, co som mu vratila, tak este muz bol hotovy ze co robim oteckovi...