Prvý styk a meškanie menzesu

anna883
26. apr 2018

Potrebujem poradit. Pred tyzdnom som mala nechraneny pohlavny styk. Spala som s chalanom prvy krat v zivote. A pred tym mi meskali styri dni moje dni. A od styku mi meskaju tyzden. Neviem co mam robit. Bojim sa ze som tehotna. :( poradte mi

anna883
autor
27. apr 2018

@obsadenemeno nad cim sa vam zastavil rozum ? .. tak kazdy to berie inak.. ja som to tak chcela vyedy snim a nelutujem to

obsadenemeno
27. apr 2018

@anna883 no ked si to tak chcela, preco si sa nechranila? A ak si tehotna, je to muz, co sa nanho mozes spolahnut? ci len "kamarat, co bol rad"....

lubik87
27. apr 2018

@anna883 choď ku gynekologicke a budeš vedieť ;) spraví ti sono a poradí s antikoncepciou 🙂

hettinka
27. apr 2018

@anna883 no tak to sa nečudujem, že si v strese... urobila si riadnu hlúposť.

vamajka
27. apr 2018

Paneboze kde to ten svet speje pred 20 rokmi som s frajerom chodila 9 mesiacov nez k niecomu prislo a samozrejme s kondomom a teraz je aj moj manzel a dnesne baby si zmyslia ze sa vychrapu s hocijakym kamaratom a potom tu vyplakavaju ci nie su tehotne no je mi z toho na tycku fuj

juriva
27. apr 2018

konecne sa nerozobera ockovanie...co je zeny!

kika0810
29. apr 2018

Verím že to dopadne tak že tehotná nebudeš a bude toto pre teba ponaučenie do budúcna ako sa vyhnúť podobným stresom...držím palce

eva112014
13. máj 2018

@anna883 Ahoj, no ja som sa dostala teraz k tejto téme. Inak gratulujem k tvojej prvej sexuálnej skúsenosti. 😊Gratulujem aj k tomu, že si vydržala v tejto modernej dobe do 18tich. HAK Ti upraví cyklus, vieš presne kedy dostaneš krámy, chráni Ťa pred tehotenstvom. Neboj sa, nepriberieš z toho.Moja švagriná berie HAK na akné, tak sme už vedeli aj, že chcú bábätko.Bola celá vyhádzaná.😃 Niektoré kočky sa chválili, že im cecky z HAK, troška narástli. Škoda, že ja som k nim nepatrila.😀 Ale nechráni Ťa pred pohlavnými chorobami.Problém môžeš mať skôr finančný (ak nechceš svojej mame o tom povedať). A na koníku kľudne sa pýtaj, sú tu žienky, ktoré skutočne
Ti poradia.Sú skúsenejšie ako napr. tvoje kamošky. Áno aj také ženy, ktoré Ti vytkli, že prečo sexuješ s kamarátom napríklad. Vieš, možno o pár rokov aj ty budeš mať iné názory, ako máš teraz. Inak, je to tvoja vec!Tak si to užívaj, ale s rozumom.😉

martinabelo
17. máj 2018

Skus 2 prsty na bibliu a 2 na brucho to zaberapri tom vyslov evanjelium podla Lukasa

obsadenemeno
17. máj 2018

@martinabelo ale bacha, aby si pri tom nedostala tie vytoky, co spominas, inak sa s tebou kamosky nebudu rozpravat......

martinabelo
17. máj 2018

@obsadenemeno kajaj sa hriesnica jedna klebetnica jezis ta vidi

obsadenemeno
17. máj 2018

@martinabelo ale vidi aj teba, bacha na to

anna883
autor
21. máj 2018

@eva112014 tak ty si inak zlata 🙂 dakujem za rozumny a normalny komentar.. konecne ma tu niekto nezbuzeroval a vcitil sa trosku do mojej koze.. krasny den prajem

anna883
autor
21. máj 2018

@martinabelo trosku odveci 🙂 predstavte si ake by to bolo vam.. keby vam niekto toto napise.. takze trosku porozmyslat nad tym co napisem a potom to napisat.. lebo ani neviete ako mozete tomu druhemu ublizit aj ked len slovne.. a prinajlepsom si tieto nazory nechajte pre seba lebo ani vam by to nebolo urcite prijemne.. a ja niesom ztych co praju zle v zivote.. takze vsetko dobre 🙂 a pekny zvysok dna