Rodinné problémy

lenuska333
14. okt 2021

Dobrý deň potrebujem počuť váš názor otec vcera opitý vykrikoval večer v mojom dome majú s mamou problemy stale sa hádali mam dve deti 8 a 1 apol ročne vcera to velmi prehnal pustil sa aj domna a nadaval aj na manzela manzela som len tak tak zdrzala radsej som zavolala policajtov ti prisli a vyviedli ho von prisiel znova povedal ze bude slusnybtak som ho nechala prespat mal ist prec nasiel si prácu niekde v Galante a cakal na telefin kym mu zavolaju aby siel na pohovor tak som mu rano povedal ze ak tu chce ostat kym odide ale ze musi byt triezvi a nechcem vidiet ziaden alkohol nedal si povedat aj tak isiel do krcmi volala som mu ze kde je tak sa my sa my vysmial bol zase opity tak som polozila telefon zbalila mu veci dala pred vchod zavrela som branu a nemienim ho uz pustit do domu urobila som dobre ale myslite ze si do budem vycitat ale uz to nevydrzim deti aj ja sme s toho vystresovany chcem mat uz vo svojom dome pokoj vopred ďakujem za názory

diewcatqoo
14. okt 2021

To sa tak hrozne cita bez bodiek a ciarok, ze si to musim precitat viackrat, aby som pochopila..

som_ponorka
14. okt 2021

dobre si urobila, nepustaj ho dnu. musis sa obrnit

stanulienkat
14. okt 2021

Dobre si urobila, nemusíš mať výčitky svedomia. Je to dospely a svojprávny chlap, podľa toho by sa mal aj správať.

sasa1310
14. okt 2021

no ak je dom tvoj a nie jeho, tak bez výčitiek

pribinak
14. okt 2021

Dobre si urobila, ak bude robiť cirkus, opäť volaj policajtov

diusqa761
14. okt 2021

@lenuska333 spravila si dobre. Šancu si mu dala. Ty sa už musíš prvorado o svoje deti starať . Otec je dávno dospelí a sám si škodí.

euka210
14. okt 2021

@lenuska333 keby si to tak neurobila, tak by som Ti napisala ze ho uz do domu nepustat.
Ja som mala svokra alkoholika, do nas sa nepustal, len so svokrou...ale tie hadky a hresenia...bol na tom potom zle, uz len lezal, ale dostal sa z toho, ...no nepoucil sa a zase zacal pit, jeho "kamaratov" sme vyhanali od brany, ale stale si nesiel cestu k alkoholu...pokoj v dome bol az ked zomrel.
Otec, neotec, nenechaj si znicit vlastnu rodinu.

hipuska
14. okt 2021

@diewcatqoo tak si čítať nemala. Toto píše žena, ktorá vyhodila vlastného otca na ulicu a zavolala naňho policajtov lebo bol opitý. Chránila malé deti. Takže veľké emócie sú za tým.

lija22
14. okt 2021

zlatko dobre si urobila. viem si predstavit, krik, hurhaj, deti vystrasene, manzel nasraty. ach treba to stopnut. manzela nabuduce nechaj nech riesi.ked otcovi niet rady dostane po hrbe. ach drzim palce 🙏

silviazlat
14. okt 2021

Ani to nedokážem dočítať. Píšeš to jak Maďar. Žiadne bodky, čiarky. Vety nedávajú zmysel.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
14. okt 2021

@silviazlat ja som prečítala na prvý šup...v pohode...😉

deti95060810
14. okt 2021

otcovi by som vybavila radšej ubytovňu...možno aj zaplatila...😉

elizabet173
15. okt 2021

@deti95060810 otcovi áno, otcovi alkoholikovi nie

maialeo
15. okt 2021

@lenuska333 Treba si v prvom rade položiť otázku, či má otec reálny problém s alkoholom a riešiť to. Že si ho hrdinsky vyhodila na ulicu nie je riešením.

0silvia0
15. okt 2021

@maialeo ak sa alkoholik nechce liecit a odmieta pomocnu ruku, nikto na svete ho nevie k tomu prinutit. Musi aspon trochu chciet sam...

elizabet173
15. okt 2021

@maialeo máš nejaké iné riešenie? Poraď, možno sa inšpirujú aj iné ženy, ktoré majú takéto problémy či už s mužom alebo s otcom. Otec autorky témy evidentne problém s alkoholom má a veľký, keď sa ide opiť potom, čo ho dcéra prichýli pod podmienkou, že bude triezvy. K tomu je bez práce a v čase, keď má ísť na pohovor, sedí v krčme. Ak on sám nebude chcieť so svojím alkoholizmom niečo robiť, rodina nezmôže vôbec nič.

maryon1
15. okt 2021

@lenuska333 a prečo boli vlastne tvoji rodičia u teba doma, že tam prespávali? majú svoje vlastné bývanie, dom, byt - alebo ako to je? žijete v spoločnom dome, ktorý bol predtým rodičovský a teraz je prepísaný na teba?

zuzks5
15. okt 2021

ak je to vas dom, tak si spravila dobre, no chcela by som sa opytat, preco vasi byvaju s vami? je to podla mna dolezite, lebo ak ho len prepisali na teba, tak neviem, brala by som to stale ako keby to bol ich dom. no tie jeho stavy rozhodne treba riesit, este aj ked su v domacnosti deti

lenuska333
autor
16. okt 2021

@maryon1
@zuzks5 my sme predtym byvali u nich ale bolinto same hadky nadavanie na manzela a tak tak sme sa rozhodli ze si vezmeme hypo a kupime si dom aby sme boli vo svojom a maly pokoj len v tom čase ked sme dom kupovali sa zmenili boli vpohode a mama odial chcela velmi odist nechcela tam zit tak sme sa s manzelom zlutovali a vzali ich so sebou mam dve deti tak som si myslela ze nam budu pomáhať ale nestalo sa ostatne uz viete vcera som sa zase zlutovala vzala ho naspäť a dnes zase zacal hundrat a to bol triezvi vzal rupsak a odisiel a tak som povedala dosť