Rozchod pre nepriaznivé okolnosti

natynaty18
1. nov 2015

poprosím v prvom rade o diskrétnosť, aj o to, aby sa tu nikto nehádal a nevyťahoval na nikoho, kto, kedy, čo, v ktorej diskusii napísal. nestojím o hádky, skor o rady, ako sa popasovať s touto situáciou, resp. ak ste podobnu situaciu zažili v zrelsom veku ako ja, možno ženy po rozvode a pod.).po dvoch rokoch som sa rozišla s priateľom, nie práve najlepším sposobom a ani nie kvoli tomu, že by som ho prestala mať rada, ale kvoli tomu, že nám akosi nepriali okolnosti a ja už v tom akosi nemám chut pokracovat. (niečo som už naznačila v mojej predchádzajucej téme, o trávení volneho casu). každý z nás žije s niekym iným. on žije s matkou, pred 5 rokmi si spolu kupili dom a teda je logické, že on by sa od nej neodstahoval, už len kvoli peniazom, ktoré do toho domu vráža, čo mi uprimne bez okolkov aj povedal, že nikam sa nikdy neodstahuje a že chce žiť tak, ako žije, teda s mamou bez partnerky, že chce sukromie, čomu rozumiem, lebo sukromie je vzácne aj pre mna a tiež nemám ambicie žiť s mužom, ale! a teraz je tu velikánske ALE. nemáme sa kde stretávať, nemáme možnosť nás vztah rozvíjať, resp. len vtedy, ked máme obaja volné obydlia, co je po 2 rokoch pre mna už neskutočne unavne a trochu trapne riešiť stretká 2-3 hodiny práve ked sa aktuálne da, číhať a kalkulovať so situáciou, že práve vtedy má volno on v byte alebo ja. chodime spolu na tury, v lete plávať kade-tade, aktivitky v poriadku, je ku mne milý, pozorný, všetko by bolo fajn, moje dieťa ho zbožnuje, on tak isto, len chýba také to niečo rodinne, napr. isť v piatok spoločne na víkendový nákup, spraviť si pekný večer, v sobotu alebo víkend stráviť spolu, navariť si niečo a pod.....my sme za 2 roky, čo sme spolu nestrávili ani jednu noc (nemyslím sex, ale spoločnu noc, ked sa zodudíte vedla seba, nieto víkend) a mne tieto elementárne veci strasne chýbaju a viem, že sa to nedá zmenit, nie su na to moznosti a priestor, tak som to ukoncila...teraz ked som to ukončila mi píše ako ma lubi, ako mu na mne záleží, ako som ho odkopla ako psa, ako on nedokaze bezo mna zit a pod......avsak iny system na nase fungovanie nepriniesol ziadny nový tak neviem....cele ma to mrzi, čo s tým? naozaj prosím diskrétne, možno radsej aj do IP a tie, s ktorými som už písala IP, prosím o diskretnosť. dakujem za triezve názory

papinotata
2. nov 2015

omielanie prazdnej slamy dokola.......

jeannna
2. nov 2015

@papinotata Na toto by som ja uz asi nemala energiu ...

V poslednej dobe citam casto o spravnych rozhodnutiach, cinoch, zmyslani, ale niekde v zavese za tym je: Co je spravne pre mna, nemusi byt spravne pre inych. Mozno zakladatelka potrebuje tuto skusenost, este sa chvilu vymacat v plytkej kaluzi, aby si uvedomila, ze ma v sebe potencial na plnohodnotny vztah, nie len na hodene omrvinky.