Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rôzne nálady pred menzesom a reakcie manžela

zu81
15. okt 2015

s manželom sme už niekoľko rokov spolu, máme malé detičky. momentálne som na materskej a každá žena hlavne pred menštruáciou máva také všeliaké nálady. ja som zvykla byť plačlivá, rozplačem sa z ničoho nič. manžel na to reaguje dosť svojsky, vobec si ma nevšíma. aj dnes si ľahol spať a neriešil ma. popritom túžim aby ma objal a dal pusu, nič viac. už som mu to párkrát povedala, vtedy to spraví ale potom časom zabudne na to. ste aj vy na tom rovnako? chýba mi iba to objatie. ako to riešiť?

desszi
15. okt 2015

Zlatik, povedat to. Nie nadarmo sa vravi, ze muzi su z Marsu a zeny z Venuse. Muz nedomysla, muzovi treba na rovinu povedat, co chces. Jedine tak pochopi, tak spravi 🙂

melany_s
15. okt 2015

neboj, po čase ťa to prestane trápiť, bude ti to jedno

zu81
autor
15. okt 2015

ale stále im to treba pripomínať???? to ťa prestane baviť po čase

dominika6
15. okt 2015

@zu81 ty sa k nemu sama pritul,pobozkaj ho,.
Uplne bez slov vysvetlenia..
Ak sa bude cudovat,len odpovedz ze to potrebujes..

zu81
autor
15. okt 2015

dakujem kočky 🙂 už mi je lepšie

zu81
autor
15. okt 2015

ale aj vaši chlapi sú takíto???? vôbec sami od seba neprídu a pobozkaju alebo donesu kvety atd? či je to iba skupina chlapov čo im treba všetko pripomínať?

prego81
15. okt 2015

@zu81
podla mna je smutne ked si zena pyta radu na to ako na vlastneho muza od inych. Asi som to trosku vytrhla z kontextu, ale prispevok na mna tak posobi 😉 Neber to prosim osobne 🙂 Kazda zena aj chlap je iny. Suhlasim ze to niekedy treba muzom povedat, ale ten moj to napriklad spravi aj bez toho aby som mu to musela povedat. Nevravim vsak ze to spravi presne vtedy ked to ja najviac potrebujem ale ja mu nevycitam ze mi do mojej hlavy nevidi. Vtedy si pre to objatie a pomojkanie pridem sama. To je asi moja rada, vidim ze nie som sama. Zeny casto hraju na city, a vycitaju veci ktore nie su az take podstatne. Chlapi to nerobia. Aspon tak to vidim ja. Muzovi to castejsie pripomen ale necakaj ze bude vzdy on ten ktory iniciuje objatie 😉
Este k tomu ze si on lahol spat. No tak co, bol unaveny a nemal chut riesit. Skus sa na to pozriet z jeho strany. Vobec ho neobhajujem len sa snazim povedat ze kazdy ma ine potreby. Niekedy je tazke to zladit ale nie je to nemozne 😉

jana_eyre
15. okt 2015

ja zas pred svojimi dnami viac kritizujem, nervacim, rozculi ma cokolvek 😀 😀 muz vacsinou prcha a reaguje ako tvoj, ignoruje ma - v mojom pripade ale robi najlepsie co moze..

ale inak aj ja mam muza, co napravi vsetko ak som s niecim nespokojna a poviem to, ale casom zabudne.. tak mu to bud pripominam, alebo urobim prvy krok..

sheila72
15. okt 2015

Ja by som ťa tiež ignorovala, podľa mňa robí dobre, lebo potom by si si zas vymyslela niečo iné ;)

prego81
15. okt 2015

@zu81
kvety sam nedonesie, ale robi kopec inych veci ktore pre mna znamenaju viac 😉

zu81
autor
15. okt 2015

@prego81 podľa mna to nie je smutné , že si tu pýtam radu, nezvykla som, ale bola som zvedavá na vaše názory... aj dobré aj zlé 🙂 dakujem

prego81
15. okt 2015

@zu81
mala som sa vyjadrit lepsie: nie smutne ze si pytas radu, ale smutne ze nevies ako na vlastneho muza. Fakt nerypem 😀 len som chcela povedat ze to co plati na nasich chlapov nemusi byt ta najlepsia rada pre teba. Urcite vies ty najlepsie aky je ten tvoj muz. Mozno ho tvoje placlive obdobie irituje a nema chut to riesit. Su aj taki...to neznamena ze ta nema rad ale musite sami najst sposob ako toto vyriesit. Ja som len opisala ako to funguje u nas. Ja ale nie som naladova (rada by som tomu verila haha)

caoli
15. okt 2015

chlapi v podstate nenavidia zenske slzy. zvlast vtedy, ked netusia, preco sa vlastne place, kedze nijaky ocividny a vysvetlitelny dovod podla nich neexistuje.

tomiholjubavi
15. okt 2015

mne muz povedal, ze predtym nez moderna veda odhalila PMS, pripisovali ludia tieto javy bosoractvu a posadnutim diablom 😀 takze asi tolko na tuto temu 😀 ja tiez byvam precitlivela ....mm sa len opyta ci je vo veci pms a ja ze hej 😀 a potom sa ma spyta, ci chcem, aby odisiel a nedaval o sebe znat, alebo aby tulil a čičíkal..tak poviem podla toho, na co mam chut 😀 - vacsinou si vyberiem to tulenie.

miriam11
16. okt 2015

@zu81 prepac, ale ja byt muzom tak si o zene, ktora kazdu chvilu smokli a placka pomyslim, ze je ako male dievcatko, nie matka 2 deti a manzelka. Vzchop sa, ja mavam tiez pms nálady, ale aby som s tym " obtazovala" okolie.... hm. ...asi mu lezies trosicku na nervy. Dufam, ze som neurazila, ale on ta mozno tak vidi.

maminkynafazulka
16. okt 2015

Hehe si pamatam ked som bola vzdy pred ms som bola protivna ako pes xD a chcela som pokoj a moj muz ma nie a nie pustit a xy krat som mu to povedala xD a ked chcete tak sa k nemu pritulte vy 🙂 a jemuto uz dojde ;)

sosanna88
16. okt 2015

@zu81 tiez by som chcela aby muz vzdy presne vedel co chcem a potrebujem...
volakedy sa aspon snazil zistit to. teraz väcsinou spravi to co tvoj...
bud ide spat alebo si spokojne prdka pri telke.
a ja ostavam sama so svojimi ,,problemami,,...
poviem mu nieco? ,,zas mas kramy?,,-jeho odpoved.
ja chapem, ze chlapi su rozny, ale srat na pocity toho druheho...to je take...chlapske? neviem, da sa stale vyhovarat na to, ze chlapi su taky? blbost.
chlapi su sebci. cest vynimkam!

zu81
autor
16. okt 2015

nie som žiadna ufrflaná žena, nerevem a nefrflem. len niekedy si to žena vyžaduje a bodka. hlavne ked je po pôrode a väčšinou doma s deťmi, tak tej žene už niekedy aj prepne. chlap príde domov z roboty, očakáva, aby mal teplé jedlo a potom si ľahne alebo ide niečo porobiť. a žena zas rieši deti, ísť von, hrať sa s nimi a dookola každý deň to isté...tak nepovedzte mi, že žena nebude po čase podráždená 🙂
a vtedy každá žena túži po mužovi, ktorý ju trošku pohladká .... 🙂

sosanna88
16. okt 2015

@zu81 neee..chlapi to nechapu. oni vidia len to, co robia oni. a chudaci pracuju...podaktori 8hod...
a ty pendluj, staraj sa a este sa usmievaj a vitaj milostpana s holou ritou.
maloktora zena to dokaze.
ja teda nie. a preto obcas, podotykam obcas vybuchnem. podla mojho muza je to furt.
no coment.
ani bez nich, ani s nimi.

zu81
autor
16. okt 2015

@sosanna88 tak tak 🙂 podotýkam, že mám dobrého muža, len bohužial svoje city nevie vyjadriť tak ako by som ja očakávala, podľa mna je často chladný ku mne a ja som typ ženy, ktorá to vyžaduje často a pripomínať mu to furt už nemám chuť :(

sosanna88
16. okt 2015

@zu81 detto...ina zenska by povedala, ze mam doma ideal...pomaha, nepije, nefajci...skratka nic zavazne co by som mu mohla vytknut.
ale asi som narocna a prestava mi to stacit. ja mam 27 rokov a niekedy sa citim ako 100rocna.
berie ma akosi automaticky a vadi mi to, pretoze zaujem u muzov nepostradam, no ja mam oci len pre jedneho. a ten si to neuvedomuje, hoci mu to casto hovorim.
neviem kedy sa chce zobudit zo zimneho spanku.

magmolatus
16. okt 2015

@zu81 Tak sa pritúl ty ak on sam sa k tomu nema a teba to nebaví mu to stále pripomýnať.
Mi chlapy to niekedy potrebujeme aby nas ženy "dirigovali", lebo nie sme schopny vam vidieť do hlavy.
Vacsina chlapov sa nevie citovo vyjadrit alebo s tym maju problem.

@sosanna88 Z toho sa nezobudi. Proste taký je. Ja tiež proste zabudam na pusu pri odchode, prichode z/do prace. Po dlhsej dobe mi to ani nepride na rozum, že by som to mal robit. Ale dlhodobejsim cvicenim sa to da upraviť. 🙂

worker_falcon
16. okt 2015

@sosanna88 keď to berieš takto, tak ho oprávňuješ myslieť si to isté - on má oči iba pre jednu (a to záujem u žien vôbec nepostráda), a tá si to neuvedomuje a nevie oceniť, a nespráva sa podľa toho. Berie ho akosi automaticky. To by sa ti páčilo?

Mimochodom, to je normálna rutina, do ktorej chtiac-nechtiac skĺzne každý dlhší vzťah. Stavil by som sa, že aj ty si uviazla hlboko v "zimnom spánku" a nie si zďaleka taká, ako to bolo na začiatku vzťahu.

magmolatus
16. okt 2015

@worker_falcon Tá druhá cast prispevku je svata pravda. Kazdy vztah treba sem tam z casu na cas "Restartovať"

sosanna88
16. okt 2015

@worker_falcon jasne, ze nie som...mame dieta a povinnosti, ktore obom vysavaju energiu. ale ked si vecer sadnem, tak aj pol hodka staci na nejake prejavy lasky...no vzdy to robim iba ja!
ak ja nic, tak sa nic nestane aj 100rokov. ako som pisala, len si tak sedi a prdi pred telkou.
dakujem!
takeho muza som si nebrala. hoci nikdy nebol romantik, ale nikdy som nepostradala po citovej stranke.
co sa teraz povedat neda.
cize ano, najprv som sa pozrela na seba. preto si dovolujem pisat k tejto teme.

mima4
16. okt 2015

@zu81 podla mna zas nic extra nechces, iba ocakavas od manzelia, ze ti poskytne porozumie, utechu, lasku, povzbudenie,prave vtedy ked mas mindraky, si smutna...depresivna...

...ja to napr. nepovazujem za nadstandard.

Od koho clovek ma ocakavat dlane, naktorych ma plakat, ak nie od vlastneho manzela?

zu81
autor
17. okt 2015

@mima4 dakujem, svata pravda

samanta82
23. okt 2015

Ahoj.Ak ťa to poteší som na tom podobne.Ale ja nebývam plačlivá ale nervozná a extrémne žiarlivá 😀 býva to týždeň pred prvým dňom menzesu.Moj si už zvyká a zbytočne ma vtedy nedráždi.Chodí na čas domov a hlavne je ticho 😅 😀

libka1
23. okt 2015

treba mu to povedat pravidelne, aby nezabudal 😉 popripade sa sama na neho obcas "prilep" nech nevyjde z cviku. nastastie ja taketo stavy nemavam, alebo som tak mimo ze ich nerozoznam 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli