Rozpadávajúce sa manželstvo. Poraďte čo ďalej

zlatucka
12. feb 2008

Ked sme boli s manželom len frajeri bolo všetko super.aj cez plánované tehotenstvo.potom sme sa zobrali a išlo to hneď na druhy deň dole vodou.po citovej aj intímnej stránke.po pôrode sa o mňa a dieťatko staral.bolo to pekné snažil sa.teraz je rok po svadbe a on sa mi nevenuje.milujeme sa raz za dva týždne,ked sa ho opýtam či ma ľúbi,pozerá telku neodpovedá nepozrie na mňa.ked sa ho to opýtam cca po 10krát nepozrie na mňa iba povie že ja musím vedieť.nedotýka sa ma,neobjima ma,nehladka,nedáva mi pusinky proste mi vôbec nevyjadruje lásku.on vie že kvôli tomu trpím a plačem.ani to s ním nepohne.povedala som mu čo ma trápi,tváril sa pri tom ako keby som pri nom ani nebola.a potom mi povedal že ked ho neľúbim taký aký je mám si nájsť náhradu.čo mám robiť?chcem s ním ostať ľúbim ho a máme spolu dieťatko.ale on...ja už neviem.prosím poraďte mi.

rusovcanka
13. feb 2008

Fejusa,aj mne chyba pohladenie a sem tam nejake to vyznanie lasky....ale asi s tym vela nenarobim.Esteze na nasu malu nekrici,to by sme sa asi zacali hadat 🙂 Budem tu zase zajtra,ak chces,zastav sa tu,zatial ahoj 😀

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
13. feb 2008

jahodas01 -ved to mas ten najkrasi valentin aky moze byt 😉 .tvoja dcera bude vzdy pri tebe 🙂 .tak to sa tesim s tebou 😵 ... .co keby ides tak s kamaratkami von len tak sadnut.pomohlo by ti to aj psychicky.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rinuska
13. feb 2008

zlatucka - na jednej strane o teba namá záujem , na druhej strane tA nechce pustit von , ani s kamarátkou - mne to pripadá ako začiatok psychického týrania - utekaj od neho ak máš kam , čo najdalej , ani sa neobzri .Viem , že je to ťažké , ale inú radu pre teba nemám.Myslím, že ta s ním nič dobré nečaká.

fejusa
13. feb 2008

ja viem. vydrz este mesiac a bude to vsetko lepsie 😵 .boze mala ma stale otravuje s bambulkou aby som jej to pustila.stale to u nas bezi 😒 .mala vie cele dvd uz na spamat 🙂

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
13. feb 2008

to je taka po tatkovi.neboj aj mala jahodka bude sikulka.ved z roka na rok su tie deti sikovnejsie. 🙂 😉
a inak zavidim ti ze cakas babo.ja chcem strasne druhe ale drahy nechce ☹

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
13. feb 2008

boli medzi nami vazne problemy,a este studujeme.asi preto.ja by som teraz hned najradsej chcela nie ked budem v skole a zas prerusovat.potomby som sa chcela venovat uz tomu co ma bavi a to zachranna sluzba 😵 😵 😵

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m311293
13. feb 2008

Jahod a zaltučka, já vám tak rotumím, u nás to probíha stejně jako u vás. Teda poslední půl rok- Žádné dotyky, žádné objetí, nezájem, nic, ticho, pusto. Jenže my sme spolu 17 let. Nedá se to vydržet. Nehci vás strašit, ale skončí to jako u nás. Rozvodem. ☹ Domluvili jsme na tom před 3 dny. Je to strašné, ale věřte, dá se přežít. je to lepší než několik let trpět jeho citovým chladem. Jak by to asi skončilo, trpěli by ste několik let a stejně by to skončilo. Čím dřív tím líp. Já ten čas přešvihla a taky se pár let trápila. Trápit se budete tak či tak, akorát že když s ním zůstanete tak to bude delší dobu.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jacka
14. feb 2008

Jahodka nedaj sa odradit a nemysli na to zlé,ved ked porodiš tak sa hádam zmení.Na rozdiel o toho tvojho moj bruško ani nechytil a teraz drobca kupe každy večer,vymiena plienky no proste ja s neho hotový a vzorne sa stará. 😉

rusovcanka
14. feb 2008

Jahoda,tak to je u vas fakt zle ☹ Nema nahodou nejaku inu zenu? Kazdopadne jeho chovanie je neospravedlnitelne.Na tvojom mieste by som asi pockala,co bude doma, ked sa narodi jahodka a podla toho by som sa zariadila.Poviem to "natvrdo"-radsej ziadneho chlapa,ako takeho,co zvysoka kasle na teba a na svoje este nenarodene(!!!) dieta.Hlavu hore,budes to musiet nejako zvladnut 😀

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rusovcanka
14. feb 2008

jahoda,lepsie ako nic.Aspon prejavil zaujem,snad mu to vydrzi 🙂 S tou jeho mamickou to je otrasne-pred svadbou nebol taky? Mozno si si to len nevsimla v zalubenosti alebo ste k jeho matke chodili malo a nemala si kedy vsimnut si to...kazdopadne je to blba situacia.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rusovcanka
14. feb 2008

A co tvoja rodina?Mozno si tu uz niekde o nej pisala,ale nejako som to prehliadla 😵

liana
14. feb 2008

tá jeho sestra sa cítila urazená, alebo prečo bola taká, nevieš? nikdy ti nič nevykričala? možno sa cítila byť odstrčená, tak začala proti tebe intrigovať.

rinuska
14. feb 2008

tá jeho sestra , to musí byť neskutočné hlúpa ženská , keď dokáže takto demonštratívne ignorovať - to je úbohosť 😖

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rinuska
14. feb 2008

jahodka , jej to život ešte vráti a mnohonásobne 😠

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninna78
14. feb 2008

jahodka - to vsetko je len jej zavist a komplexy

desanab
14. feb 2008

Ahojte dievcata..... tak na začiatok musim priznat ze vase starosti vam nezavidim 😀 .Ja mam manzelika ktory ma pobozka minimalne tri krat za den,ale aj tak som neni stastna ,chyba mi to co vy mate ten malicky zazrak dietatko .Som vydatá uz 11r. takze sme spolu toho prezili uz velmi vela Jahodka myslim ze tvoj manzelik ta miluje,ale si skratka ublizila jeho rodine/on to tak bere/a muzi su velmi citlivy co sa tyka mamicky aj moj manzelik sa skoro kazdy den stavil u svojej mami ked isiel z robotky,ale casom sa to zmenilo teraz ho musim ja posielat aby ju isiel pozriet 🙄 .Verim a drzim ti palceky aby sa tvoj manzelik zobudil a zacal si vazit to co v jeho zivote ma tu naj.cenu.A este jedna rada skus sa aj ty k nemu spravat tak ako on nevsimaj si ho a bud chladna drzim palceky bud silná. Pa D.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viv
14. feb 2008

Desanab, viem, že je to na otázku, ale nezvažovali ste adopciu, príp. pestúnstvo??? My sme s polovičkou boli OK, potom to trošku začalo škrípať - nie tak ako popisuje jahodka a zlatka...ale aj tým som si prešla a potom som si adoptovala malého, lebo mám problém otehotnieť. A hoci mu trvalo zvyknúť si - nie na adoptované dieťa ale celkovo, že už nie je on TOP ONE, ale aj malý.....ale teraz by ho nedal za nič na svete.

Jahodas-ka tak som to nejak prečítala, nie všetko, ale viacv menej a tak trochu mi tvoj muž pripomína môjho otca. Mám otca rada, ale v daný moment, keď mamina čakala bráchu, tak to vyzeralo medrzi nimi podobne a vtedy si našiel aj inú a nakoniec to aj vzdali. Mamu to bolí asi dodnes, lebo to akosi v sebe neukončila. Neviem, daj tomu ešte trošku šancu, nič si od toho nesľubuj, veď ideš mať veľký poklad, ktorý ti ver mi zaplní celý život, aj kedy si na to bola sama. Už máš pre koho žiť - on už nie!!!! A potom ak sa nezmení, tak to nechaj tak, veď si silná žienka, čakáš bábo - a ja ti závidím a ty to isto zvládneš. Možno sa uvedomí neskôr a o to viac sa bude snažiť a keď nie, možno sa ti to teraz nezdá, ale v mori pláva dosť rýb. Samo keď nemáš veľké nároky. Možno nejaká stará láska na teba myslí dňom aj nocou a bral by vás obe aj s Jahôdkou. Ver tomu. Osud má pre teba niečo pripravené, prečo to takto má byť!!!! Držím palce a nevzdávaj to. Daj mu šancu a keď ju nebude chcieť ani po narodení malej, tak na neho kašli. Veď ako by ti pomohol. Ešte by si sa musel starať aj o neho a doprosovať sa jeho lásky a tvoj čas už bude patriť inej osobke a ON by ti mal pomáhať. Keď to nechce, nech si radšej ide. Ver mi. Je to ťažké, ale lepšie je odísť z kratšej cesty