Rozpadávajúce sa manželstvo. Poraďte čo ďalej

zlatucka
12. feb 2008

Ked sme boli s manželom len frajeri bolo všetko super.aj cez plánované tehotenstvo.potom sme sa zobrali a išlo to hneď na druhy deň dole vodou.po citovej aj intímnej stránke.po pôrode sa o mňa a dieťatko staral.bolo to pekné snažil sa.teraz je rok po svadbe a on sa mi nevenuje.milujeme sa raz za dva týždne,ked sa ho opýtam či ma ľúbi,pozerá telku neodpovedá nepozrie na mňa.ked sa ho to opýtam cca po 10krát nepozrie na mňa iba povie že ja musím vedieť.nedotýka sa ma,neobjima ma,nehladka,nedáva mi pusinky proste mi vôbec nevyjadruje lásku.on vie že kvôli tomu trpím a plačem.ani to s ním nepohne.povedala som mu čo ma trápi,tváril sa pri tom ako keby som pri nom ani nebola.a potom mi povedal že ked ho neľúbim taký aký je mám si nájsť náhradu.čo mám robiť?chcem s ním ostať ľúbim ho a máme spolu dieťatko.ale on...ja už neviem.prosím poraďte mi.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viv
14. feb 2008

jahodaska nezúfaj, ono to príde!!!!!! 🙂

desanab
15. feb 2008

Ahooooj ste tu este babule? viv ano uvazujem/e/o adopcii alebo pestunstve,ale este skusime pockat do 35ky a ked nie tak urcite nieco ,lebo pre mna zivot bez deticiek nema zmysel potrebujem pre nieco zit 😔 a bez deti je zivot oničom 😢 viv a kolko vam trvalo od podania ziadosti k ziskaniu dietatka? Mozes mi napisat aj IP ak chces dik D.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goja
16. feb 2008

ahoj 🙂 ja som tu...preco si smutna??

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca793
16. feb 2008

zlatučká
ja som hneď po svadbe zistila, že to bol omyl si ho brať. poznali sme sa dlhšie, do toho prišlo moje neplánované tehotenstvo. po týždni po svadbe sa vybral hrať s kamarátmi futbal a ani sa ma ako manželky nespýtal, či idem s ním, jednoducho sa obliekol a išiel. a hlavne sa strašne zmenil, Keď som bola v nemocnici. a to potom, keď som prišla aj s deťmi domov, tak to jedna hrôza, bitky, ponižovania.
tak som sa zbalila, a odišla ku rodičom. podala som žiadosť o rozvod a vtedy mi bolo krásne. cítila som sa ako znovuzrodená.
presne akože na 2 výročie svadby nás rozviedli.

maca793
16. feb 2008

a ešte jedna vec, viac bol zaťažený na svoju matku ako na ženu a deti, hral tu prím aj alkohol a hazardné hry, automaty.... takže v tomto smere išiel dolu vodou, ale to už našťastie som s ním nebola.
a sex ešte za manželstva s nim? jedna hrôza. mne sa strašne protivil.

goja
16. feb 2008

jahodka, tak som si to precitala a aj ostatne kocky a .... je mi to velmi naozaj velmi luto, ze sa ti chlapi dokazu takto spravat! A to prave v takom obdobi, kedy je nesmierne dolezite porozumenie, neha a laska partnera ☹

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goja
16. feb 2008

jahodka premyslam nad tou tvojou svagrinou - jedna sprosta k---a je to!! Ono vzdy v rodinach je niekto tym lieblingom a ostatni to toleruju a ty ako novy element rodiny samozrejme nechapes (co je spravne) preco by si sa k nej mala spravat ako oni. Ona to citi a si pre nu hrozba - jednak ziarli, ze ako tehotnej sa ti dostane pozornosti, ktora patri jej a nebude na svojom vyslni. Je to hlupe a ubohe, ale zial sa bojim, ze s tymto sa velmi bojovat neda. A ked to tvoj drahy nevidi, nechape, je to smutne. A to, ze povie, ze on nikoho nepotrebuje, tak to len zakryva, co si ozaj mysli a citi, pretoze ak by to tak bolo, tak co furt beha za matinkou?!!

goja
16. feb 2008

Coskoro sa ti narodi dietatko, to je teraz to najdolezitejsie, na co musis mysliet a brat ohlad. Tak by som si draheho posadila a povedala mu narovinu, ze od neho ocakavam urcite veci (povedz mu konkretne co) a ze je to jeho povinnost dospeleho zodpovedneho chlapa a ak sa k tomu nevyjadri, alebo to s nim nepohne, tak si tie veci zbal...co s takym.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca793
16. feb 2008

jahodas01
keď vtedy odišiel na ten futbal, nebolo mi všetko jedno.
už vtedy som vedela, že to nebude fungovať. a deň pred svadbou mi môj vnútorný hlas vravel, aby som sa nevydávala, že deti sa môžu narodiť aj mimo manželstva.
pravdu povediac, z väčšej stránky ma nahovorila na to jeho matka, lebo tá tvrdila, že sa musím vydať, aby deti mali meno a rodinu. teraz toho ľutujem, lebo dodneška mi robí len samé problémy aj napriek tomu, že je ženatý a má dieťa.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca793
17. feb 2008

jo a majú syna, takého škaredého ako je jeho žena 😀
predstav si on 2 metre štíhly a ona 1,45cm a malá guľa. pár na zožranie 😀 😀 😀 😀 😀
syn je po nej, malý, tučny.
nie že by som závidela, ale trebalo by to vidieť.
ona musela na jeho rozkaz ísť do roboty, keď malý mal 6 mesiacov, lebo nestačili s peniazmi a to bývajú u jeho matky. on zarába 15000, jeho žena dostáva materskú + výplatu 10000,- a jeho matka zarába 20000,.

fejusa
17. feb 2008

ahoj jahodka.bud vydrzis do narodenia dcerky alebo sa pobal a chod k rodicom.a uvidis co bude robit .ja aspon mozem povedat ze mam super muza.ale on to zas nemoze povedat.ale kazdy robi chybi a je na nom ci si ich uvedomi a potom ci mu ta druha strana da sancu.
😒

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
17. feb 2008

tak to verim a nezavidim ti tu situaciu.ale ak sa potom nezmeni,tak odid.mozno ta potom pride prosit na kolenach aby si mu dala sancu.ukaz mu ze ta moze aj statit aby si nebol taky isty ze ta nemoze stratit a mozno mu to oci otvori jak aj mne ☹

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
17. feb 2008

jahodas: nečetla jsem celou diskuzi..nestíhám..ale tebe chce opustit manžel? 😕

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
17. feb 2008

nebud smutna.musis sa tesit.lebo mala jahodka to citi.uz sa ti to krati.a o chvilu budes drzat v rukach svoju malinku 😵 ,bude to najkrasie co nam zivot moze dat.netrap sa.pokukaj si vecicky pre malinku a aj sa trosku usmej 🙂 .
bude dobre.

sisstin
17. feb 2008

jahodas: no v těhu je to strašný...ale já mám taky pořád tiky, že se rozejdeme..moc ho miluju...ale ta celá situace mi přijde jaksi nevýchodná 😕

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
17. feb 2008

jej si sikovna. 🙂 .vidids od teraz ste dve a bude to lahsie.a na tvojhomuza nezabera ani sono ked ides ani o vecicky sa nazaujima co si kupila/dostala?

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
17. feb 2008

jahodas: hm..ale k čemu to je.. 😕

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz