Rozvod až keď bude posledná dcéra dospelá

31. aug 2020

Ahojte možno je tu takých žien viac ale manžel sa mi stále vyhráža že mi nedá deti nebude nič platiť a keď chcem mam vypadnúť z domu sama. Rozvod u nás hrozí naozaj až keď budu naše deti dospelé. Bojím sa ze by robil scény. On je veľmi arogantný a agresívny človek. Sama som mu povedala ze ako náhle bude mladšia plnoleta podávam návrh na rozvod. Trpím preto a som pri ňom aj keď spolu už vôbec nič nemáme, komunikácia je na minime. On vie ze sa chcem rozviesť preto ma stále uráža a ponižuje pred každým. Chce aby som bola ja ta ktorá akože poda návrh a budem za tu zlu. Verte že keby som mala peniaze a nebola na rodičaku tak hneď ideme od seba a môže si nechať všetko. Práca by mi všetko uľahčia keďže on je naozaj schopný neposlat mi ani cent. Som z neho vyčerpaná, zúfalá

pribinak
31. aug 2020

Šialený plán. Koľko má tá najmladšia dcéra rokov?

autor
31. aug 2020

@pribinak áno je to šialene že budem musieť kvoli deťom trpieť ale inak sa nedá...myslim si ze tých vzťahov je viac... Dcéra má dva roky

stefi_k
31. aug 2020

A deti nebudu trpiet? Všetci budu neštastny a dokazovat si ako vydržia chore.

kvetinka75
31. aug 2020

To teda bude mat dcera na co spominat. Uzasne detstvo v takejto rodine. Ak jej zostanu traumy moze sa ti podakovat.

ckocka
31. aug 2020

Nemusíš trpieť.

mila23
31. aug 2020

si na rodicaku a bude stakto zit kym budu deti dospele? cize este min. cca 15 rokov? fuuuha....to asi nie je dobry vzor pre deti,ked sa takto otec sprava k mame....
skus si pomalicky odkladat, hlavne,ked bdues pracovat a odist skor....deti si zasluzia vyrastat v lepsom prostredi ako v takomto

salome123
31. aug 2020

Koho akože zaujíma kto je ten zlý? Dcéra si pravdepodobne nájde v dospelosti rovnakého chuja ako tvoj muž...keďže má v ňom vzor

kvetinka75
31. aug 2020

Ty budes trpiet? Ta dcera bude ovela viac. A muza si najde lresne taketo akeho ty. Lebo si bude mysliet ze je normalne mat takyto vztah.

pribinak
31. aug 2020

Čakať 16 rokov? Sialeneeee

A prestaň tvrdiť, že trpíš kvôli deťom. Nevyhovaraj sa ne. Trpíš, lebo si si to vybrala.

cookie29
31. aug 2020

Prosim Ta a to chces znasat kolko? Nebolo by lepsie skusit si najst pracu? A zacat odznova? Netvrdim, ze to bude lahke, ale pri takomto muzovi skoncis ako troska, fyzicka a psychicka a odnesu si to aj deti. A akoze preco by si mala byt za zlu Ty ked podavas ziadost o rozvod? Preco by nemal byt zly on, ked sa sprava ako sa sprava... Ze Ti neda deti? V prvom rade deti nie su majetok, ale zive osoby. A o tom rozhoduje aj sud a vacsinou ich dostava matka. A ked neposle cent? Tak Ty budes ta zla, lebo podas navrh na rozvod, ale on bude sikulka, lebo nebude platit ani cent? Prosim Ta, v dnesnej dobe sa daju zhanat aj bazarove vecicky a podobne, za lacnejsi peniaz a ta sloboda Ti za to stoji, aj keby Ti hned neplatil.

ivkazba
31. aug 2020

Tak v prvom rade si uvedom, že netrpíš iba ty, ale aj deti. Takže opýtaj sa, či chceš aby tvoje deti vyrastali v strachu. Ak áno, tak vydrž. Ale ak máš svoje deti rada, tak ich zbaľ a odíď. Aj iné ženy prežili samé s deťmi a nemali ideálne zázemie. A že sa vyhráža že nebude platiť alebo že ti zoberie deti? Ak nie si feťáčka či alkoholička, tak ti ich nezoberie. A platiť... veď nech neplatí, dostane exekúciiu. Má silné reči, lebo vidí, že sa bojíš. Ak ostaneš, naučíš svoje deti, že takto žiť je v poriadku. A to teda ani náhodou nie je.

ivkazba
31. aug 2020

A píšeš, že trpíš kvôli deťom. Ja by som skôr povedala, že ak ostaneš, tak deti budú trpieť kvôli tebe.

sissy27
31. aug 2020

keby si písala v čase, keď majú deti 15 rokov, tak poviem ok, vydržala si toľko, vydržíš ešte tri. Ale ďalších 16 rokov takto trpieť?? Radšej by som si prešla 3x celým peklom rozvodu a ťahaníc, aj to bude rýchlejšie.
Bolo by mi úplne jedno, či budem za zlú alebo akú, na to sa aj tak nikto nepýta. A takisto by som sa neposrala z jeho rečí, že nebude platiť a vezme mi deti - toto prisahám skúša každý jeden primitív a nakoniec tie decká nevezme ani na dve hodiny von a nie ešte sa o ne plne starať.
Najmladšia má dva, hľadaj si prácu, aby si mala príjem a mohla si dovoliť podnájom a živiť seba a svoje deti.

cica8
31. aug 2020

Pokiaľ viem tak sud rozhoduje o detoch,a nie tvoj manzel. Chod prec cim skor, ak mas ovsem kde.... Lebo vase deti budu mat taku traumu ze sa z toho pos....

amelia000
31. aug 2020

Juj, vies si predstavit, ako by si sa ty citila keby tvoj otec urazal a ponizoval tvoju mamu kdekolvek a kedykolvek? Gratulujem, takto budes vychovavat svoje deti. Setri, ale nie na odchod potom, ale na dobreho psychologa pre nich. Budu ti potrebovat.

lucka_ke
31. aug 2020

ľahko sa vám radí, ale od 2-ročného ísť do práce je pomerne náročné, plus platiť podnájom, a ak deti ochorejú? bez pomoci rodiny sa to nedá

sante81
31. aug 2020

Rozvádzala som sa keď mala dcéra 3roky, aby mali deti lepší život a detstvo, 2 práce a na krku hypotéka. Nieje to ľahké ale schovávať sa za deti, nemôžem nezvládnem, nedokážem..to je najľahšie. Čo tak zabojovať, nájsť v sebe silu ukázať debilovi že nie si handra a dokážeš žiť aj bez neho?

autor
31. aug 2020

Deti neriešia zatiaľ nič pred nimi sa správame normálne nepočuli ešte žiadnu hádku ani pred nimi nič nerisieme zase deti do toho neťaháme... Je to o nás dvoch... Práca teraz nehrozí to je na dlho ale som zamestanana lenže na rodičaku... Ked sa chcem aj porozprávať že by sme mohli ísť od seba tak on len kričí nevie nič riešiť.... Hneď mi berie kľúče a vyhadzuje ma ze môžem ísť je to na nervy celé lebo vie ze nepôjdem... Kam by som šla? Bez deti neodidem zo dňa na deň....nechcela by som ani dom nič nech si nechá len keby aspon výživné platil tak ako sa ma a nevyhrá žal sa ze mi nepošle nič... Aj také už povedala ze on radšej deťom kúpi ale mne nedá nič.... Lenže on ani nevie co deti potrebujú a verím ze keby mu aj dám zoznam tak by povedal ze to sú blbosti a on to nekupi

pribinak
31. aug 2020

Nemáš rodičov? Babku? Ak nie, sú zariadenia pre matky s deťmi

0kristina0
31. aug 2020

To si len ty myslis ze deti nic nevedia, nerob z nich hlupakov, deti velmi vela veci vycitia a to ako si sa rozhodla je pre deti horsie ako to aby si od neho odisla

jvasenka
31. aug 2020

Citala som skvely clanok, skus si ho precitat a mozno zmenis nazor🙂
https://ulomkyzeny.sk/niekedy-je-lepsie-odist-p...

jvasenka
31. aug 2020

A este to ze sa ti vyhraza ze ti nebude platit o tom nerozhoduje on.. Normalne daj na sud a ten urci vyzivne.. Nebude platit? Trestne oznamenie! A dalsie, dalsie.. Mozu mu vziat vodicak, dostane podmienku alebo pojde do basy.. A o tomto konani tj vyhrazky a psychicky tlak by som zbierala dokazy a tiez predlozila sudu.. Navyse existuje aj vyzivne na rozvedenu manzelku🙂

jaskolka
31. aug 2020

16 rokov chceš čakať? A si si istá, že sa v zdraví psychickom aj fyzickom dockas?

denden77
31. aug 2020

v prvom rade znicite zivot detom...

damtiporiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
31. aug 2020

Never debilov dementnemu pekne ta zmanipulovat. Vyvola v tebe strach,ale takyto stekajuci pes vie akurat tak stekat. Pekne pockaj rok,kym sa zametnas a potom odid. Platit vyzivne ho donuti exekutor.

damtiporiti
31. aug 2020

A tipujem že až po druhom decku sa takto zmenil, dovtedy to bolo zlatíčko 🤦‍♀️

nominativ
31. aug 2020

To, že sa nehádate pred deťmi neznamená, že ich to nepoznačí. Ja neviem, prečo majú všetci deti za nejaké blbé stvorenia. Naša dcéra vycíti krízu za stotinu sekundy a myslím, že všetky deti, len nie každé to možno dá hneď najavo. To sa odzrkadlí časom, v sebahodnotení, vzťahoch, istote a pod.

autor
31. aug 2020

@damtiporiti
Aké majetky uprednostňujem?

autor
31. aug 2020

@damtiporiti jedine hlúpa si tu ty tak prosím neurazaj