S manželom nie som šťastná. Čo mám robiť?

252misiacik252
17. sep 2015

Ahojte potrebujem radu alebo sa len tak vyrozpravat.S manzelom som otehotnela po kratkom case co sme spolu.To som si myslela ze to nejako zvladnem ale hned na to ma moji rodicia zacali nutit do svadby.Najprv som nechcela ale potom som sa s tym nejako zmierila.Zaciatok bol fajn chodila ziadne hadky ani nic.Chodila som este do prace takze som si asi ani nevsimala co sa deje.Ked som isla na matersku tiez mi nic nevadilo.Moj muz sa o nic nestaral len chodil do roboty a ked prisiel presedel zvysok dna za pocitacom.Ked som porodila zacala som si vsetko vsimat.Muz sa o nic nezaujima furt je za pocitacom dieta si nevsima vezme si ho iba vtedy ked nanho doslova kricim.Nechodi snami nikde ale radsej ide s kamaratmi von.Aj leto bolo krasne a s nami nikde nechcel ist radsej isiel so psom ku vode sam bez nas.Neviem co mam robit este je mlady a rad sa zabava cize kazdy vikend chodi von.A po intimnej stranky to sa ani nevyjadrujem.Som rada ak to je 1-2 krat za mesiac zevraj je unaveny z prace a nechce sa mu.Nie je to vibec strastne manzelstvo a ja neviem co mam robit ☹ rada by som bola keby ste mi nejako poradili lebo ja uz neviem

natalym
17. sep 2015

Opýtaj sa rodičov, keď Ti poradili pri sobáši, nech Ti poradia aj teraz. 😉

katarina822
17. sep 2015

Vsetko co si tu napisala mu povedz a co ti on nato povie.podla toho sa zariadis

nadezdah
17. sep 2015

To sa casom spravi. Teraz si doma zavreta,lipnes na muzovi. Ked zacnes pracovat,bude to lepsie. Obdobne to mam aj ja, ale manzel doma ci to porobi i ked velakrat to bez hadky a dohovatania nejde. Co sa tyka intimneho zivota, na to si zvyknes,casom. My mame obdobia,ked aj dva mesiace nic neni. Zo zaciatku mi to vadilo,teraz som niekedy aj rada,ze neotravuje. To,ze chodi cez vikendy za zabavou sa mi uz nepaci. Ozenil sa, slobodny zivot ma ist bokom. Kamarati raz za cas ok, ked je to dennodenne, lezie to pekne na nervy. Vydrz, casom vychytate muchy a zvyknete si na seba. Je tu skupina " ach ty chlapi" tam si mozes ponadavat a co to si aj precitat o inych vztahoch. Kym ti dava peniaze, nechodi za zenami a nebije ta, vsetko sa da vydrzat. Skus sa s nim porozpravat,povedat mu co ti vadi, poplac pred nim, povedz mu ake to je na nervy cely den doma s dietatom a skuste sa dohodnut,ze aspon 2x do tyzdna bude s dietatom on a ty si pojdes oddychnut ku kamoske. Ak lipnes na dietati a bojis sa, popros niekoho z rodiny. Bude to dobre, neboj. Drzim palce.

dominikav123
17. sep 2015

Nazor tipu "Kym ti dava peniaze, nechodi za zenami a nebije ta, vsetko sa da vydrzat." prosim ta nepocuvaj, lebo budes nestastna cely zivot, muz nema byt banka pre zeny neschopne sa zaopatrit, ale partner na cely zivot a kazdu situaciu. To ze si sa nechala dotlacit do svatby bola chyba, s muzom mas byt lebo sa milujete nie preto ze mate decko. Porozpravaj sa najprv s muzom, ked sa to nezmeni rozved sa. Najdes si muza, ktoreho budes chciet ty, a nie tvoji rodicia.

michaela62
17. sep 2015

Všetko je o kumunikácii, proste musíš mu všetko povedať, čo cítiš ako to vnímaš ty, čo ťa trápi a riešiť to!!! Lebo to bude ešte horšie! Nechať mu dieťa aspoň na chvíľu a ísť si vyraziť na nákupy, ku kamoške a tak potrebuješ zmenu, vyventilovať sa ste predsa obidvaja rodičia nie len matka, neviem prečo si chlapi myslia, že keď je žena na materskej tak sa má dieťaťu stále venovať ona - ani náhodou! Veď otec je predsa rovnaký rodič ako matka, len nesmieš byť ticho, musíš mu všetko povedať, plakať, kričať len aby ťa počúval nenechaj sa odbiť! Držím palce

dominika6
17. sep 2015

navrhni mu rozvod,podľa jeho reakcii v prvej sekunde bude rozhodnuté

babydesire
17. sep 2015

252misiacik252 Suhlasim stym co tu baby napisali. Komunikacia! je to zaklad vsetkeho. Kazdy vztah (partnersky ci iny) sa pokazi ak nefunguje komunikacia. Povedz mu,co ta trapi, co od neho ziadas,co ta robi nestastnou,co by ta urobilo stastnou... Nikto nevravi,ze to vase problemy vyriesi ale ziskas ovela lepsi prehlad o vasom vztahu. Mozno tiez ma nieco na srdci,len chlapov musis nakopnut,aby to zo seba dostali. Mozno sa nebude chciet prisposobit tvojim potrebam,to je ten horsi pripad,lebo ak niekoho milujes robi ta stastnym ak ho urobis stastnym a to ma byt vzajomne. Pises,ze je este mlady.neviem kolko ma rokov ale vseobecne chalani do tridsiatky moc zodpovedny niesu,nevedia co chcu a ak vedia tak rodina to neni.je fajn ze ma kamaratov ale ma aj rodinu.sedi pri pc?a vies iste co tam robi?nechcem strasit ale ak muz zanedbava svoju polovicku a dieta tak v tom moze byt ina/ine... Rodicia ziju casto v starej dobe - dieta na ceste = svadba a to hlavne u velmi mladych ludi,kedy snimi este mozu manipulovat,lebo tak je to vraj spravne a pre vsetkych najlepsie...ak to takto nechas budes len nestastna,to je jedno ze ta nijakou formou netyra,vztah kde nieco chyba je sebatyrania..casom by si zacala hladat to co ti chyba inde..takze,skus sa snim porozpravat,vklude,bez prerusovania..vela stastia

katka2365
17. sep 2015

Presne viem o čom hovoríš aj ja to mam tiež doma, o malu sa nezaujíma, stále iba pri počítači, ja ho chcem oputit a najsť si muža ktorý ma bude lúbiť.

sense
17. sep 2015

Mam kamaratku kt. ostala tehotna s jednym chalanom, proste nehoda...zakrocili rodicia ze svadba musi byt a co povedia susedia a tak...pred sobasom im kupili byt s tym ze bude len ona jediny vlastnik a dobre urobili, svadba bola sice krasna velkolepa ale to bolo asi vsetko, mlady pan holdoval alkoholu o nic sa nestaral , peniaze neplatil len robil dlhy....a kupodivu to boli potom rodicia co zachranovali pred exekutormi co sa dalo, a pomahali sa dcere muza zbavit...

viem ze to nie je tvoj pripaad, ale ak nepomoze rozhovor, popripadne poradna tak rozvod bude najlepsie riesenie....

0silvia0
17. sep 2015

@nadezdah dievča, v tebe kto zabil a udupal dušu? Tie rady, čo píšeš, sú rady ako z osemnásteho storočia a podľa tvojich rád je žena len jednoduchý živočích, čo má držať a vydržať a nejako prežiť. Toto chceš naučiť svoje deti?

worker_falcon
17. sep 2015

teraz to už musíš nejak vyriešiť. ono je rozumnejšie takýmto situáciám predchádzať. Správať sa zodpovedne a nedať sa zbuchnúť chlapom, ktorého nepoznáš. Spraviť dieťa vie hocikto, aj šimpanz... Zobrať si niekoho a žiť s ním - to už ale musí byť rozumný a vyspelý človek, nie decko. No a samozrejme nepoznáme názor druhej strany.

majulino
17. sep 2015

@nadezdah kriste pane ty kde zijes? zit v nestastnom manzelstve? nefungujucom? kolko mas rokov? toto mi tvrdila moja mama ked som sa jej opytala preco neodide od tyrana a alkoholika a este dodala co by som sama robila zvykla som si

@252misiacik252 povedz mu co ta trapi nech sa aj on vyjadri co ma za problem kludne bez kriku scen a natlaku

mimi1237
17. sep 2015

Povedz mu o svojich pocitoch ,ak nebude ochotny zmenit svoje spravanie a nezacne sa spravat ako manel a otec,tak mu daj ultimatum,odid k rodicom ,ak mozes,,nepises ako dlho trva takto jeho spravanie,od zaciatku?pises ze sa najviac po praci venuje Pc,dietatu sa nevenuje,tebe tiez nie,sex mate len 1-2 krat do mesiaca,kazdy vikend chodi niekam von,co ja viem nechcem ta strasit ,ani nechcem byt paranoidná...nemoze za tym byt iná zena ? 😖 ,a radami ako pise hore pani,ze kym ta nebije ,dava ti peniaze,nehodi za zenami,ze si mas zyvknut,sa mozem len pousmiať. :- 🙂

pritlac na neho,bez vycitiek bez hadok,ukaz mu ze takto to fungovat nemoze,lebo takto si nestastna,ak mu zato stojis,bude ochotný to zmenit.A mozno len nevie ze ty si takto nespokojná,takže mu o svojich pocitoch hovor.

aber
17. sep 2015

Ja ti poradím, choď za svojimi rodičmi, vždy budú stáť pri tebe a len rodičovská láska a rada ti pomôže, ten tvoj akože manžel sa nikdy nezmení, to, že ťa odmieta má určite inú, veď každý normálny a zdravý chlap potrebuje sex a raz 2x za mesiac? Veď už to je čudné... Kamaráti sú mu prednejší ako vy.. To sa nikdy nezmení, nevie vlastne sa nenaučil byť otcom ani manželom. Zbal sa a choď za rodičmi, nič mu nepovedz, len sa zbal a odíd,keď nezareaguje nijak, tak to bude pre teba znamenie aby si sa s ním rozviedla a našla si šťastie 🍀 pri druhom. Vieš, čo mi napadlo? Že vôbec nepíšeš, že ho ľúbiš... Si myslím že len ho tolerujes... Povedz všetko rodičom a pomôžu ti a moc ti držím palčeky... Ak by si chcela napíš mi poštu budem rada a drž sa ☺

marina24
17. sep 2015

a takto to dopadne ked niekto otehotnie hned a ani nepozna dobre dotycneho... 😒 😒 😒

jedine rozvod ...ked s tebou už nespáva ..a ani ťa nechce ..vidno,že mu o teba nejde...och donutena svadba ...tajto to dopadá,veľa takých už bolo ...

barcaja
24. okt 2015

Prečo hneď píšete aby sa rozvádzala? Nech sa v prvom rade rozprávajú spolu, nech skúsia riešiť problémy a ked zistia že to fakt nejde ze nedokážu byť navzájom tolerantní tak vtedy nech vytahujú rozvodové papiere. A @252misiacik252 ty sa niekedy dohodni s kamoskami, nachystaj sa von alebo len do obchodu chod no dlhšie ale chod,aj hned ked príde z roboty, muzovi nechaj maleho a zisti ze sa musí starat, pokial bude nasrdený ked sa vratiš nebude akceptovať že aj on jerodič tak mu to z hlavy vytlč lopatou 😉