S mužom sa stále hádam kvôli mojej rodine

adusik12457
24. jún 2019

takze na uvod takto moja mama sa rozviedla s mojim nevlastnym otcom moja rodina to dava na vinu mne robia vselijake klebety manzel sa somnou stale hada vsetci maju neco proti mne s manzelom sa snazime o babo ale man. mi povedal ze uz dieta nechce somnou len kvoli mojej rodine mozno to hovori len zo zlosti alebo neviem moja rodina chce stale aby sme zili v hadkach ale co ztych hadok to nevedie nikam ja som si taku rorodiny nevybrala preco by som mala ja trpet za moju mamu mozno toto bude tazke pochopit ale kvoli mojej rodine sa stale hadam s mojim muzom...ja som povedala mpjmu ze som stale v stresi ze sa nam to takto nepodari uz ani neviem co si mam mysletvie mi stym nekto podarit ako to riesit

bielavlcica
24. jún 2019

Popravde nepochopila som co ti mame radit? Ved si dospela a pokial muz dava na tvoju rodinu tak asi za to moc nestoji. Len bud rada ze s nim nemas dieta. Moj chlap tiez nema na ruziach ustlane moji rodicia ho neznasaju a to ho este nevideli za cele 3 roky o neho nejavili zaujem. A fungujeme ano obcas mame kvoli tomu mensiu vymenu nazorov ale vie to pochopit a zbytocne nerype berie ma taku aka som aj s mojou sibnutou familiou

beky1813
24. jún 2019

@adusik12457 este raz a zrozumiteľne definuj problem. Preco to dávajú za vinu tebe a preco sa s tebou muz hada?

adusik12457
autor
24. jún 2019

@beky1813 proste proto lebo robia reci ze ma moj bije a on im veri ze som to hovorila ja a to moj nevlastny otec dava mne za vinu mi vsecko vycita ze ma vychoval a ze sa na neho mama vykaslala a nasla so druheho ale ved ja za to nemozem stale ni hovori ze ja viem kde je ale ja o nej nic neviem lebo som neni snou v kontakte

beky1813
24. jún 2019

@adusik12457 prerusit kontakt a odstahovat sa, ďaleko.

adusik12457
autor
24. jún 2019

@beky1813 ved ja s moju rodinu nejsom v kontakte

beky1813
24. jún 2019

@adusik12457 tak potom ako mozu byt hadky?

adusik12457
autor
24. jún 2019

@beky1813 no proste tak ze nas stretne noja rodina zacne nam hovorit blbosti moj tomu uveri a uz je zle

beky1813
24. jún 2019

@adusik12457 ved pises, ze sa nestretavate, tak ako mozu hovoriť blbosti tvojmu muzovi?

mamkababkajanka
24. jún 2019

@adusik12457 nechcem urazit, ale podla stylu vyjadrovania, gramatiky...sa mi zda, ze to pise tak 15 rocne dieta alebo niekto s nizsou urovnou vyjadrovania. Napisane je to bez ladu a skladu, naozaj sa z toho neda pochopit o co ide.

korunka1
24. jún 2019

Tak, tak...prerušiť kontakt a vety v texte 🙄

simca06022011
24. jún 2019

@adusik12457 mas 15rokov, keby mi moj chlap vykrikoval nieco taketo, JA by som s nim skoncila. Keby mi rodina vykrikvoala ze niekto iny, kvoli mne ukoncil vztah, tiez by som s nimi skoncila debaty... co hovoria za chrbtom mi je ukradnute... co ma tvoja rodina mu co hovorit, nie ste dospeli? Asi nie... chlap co za tebou nestoji, nepozna ta, nepodrzi.. to je nula. Ziadne dieta si nerobte... nauc sa riesit problemy, diskutovat, vyjadrovat a potom si zakladaj rodinu s niekym, kto ti bude verit.

laska201
24. jún 2019

Chlap ktory miluje a pozna svoju zenu dokonale neuveri takym debilnym reciam.a takych ludi posle ohned do prdele.takze neni to o rodine ale o muzovi.s nim si musis urobit poriadky.dovera patri ku zdravemu manzelstvu bez toho to nejde.

ladyblcha
24. jún 2019

Ked nedavas bodky, ciarky, ja ani netusim ci si myslela, ze kvoli rodine mozno dieta nechce, alebo len kvoli tvojej rodine mozno chce 🤔? inak aby muz nevedel co sa deje? Alebo ta pozna ako klebetnicu a klamarku? Ci skor hlada vyhovorku, aby mohol zdrhnut z manzelstva a hodit pritom vinu na teba? .. ani srnky netusia, nie to este cudzie nicky na konovi.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adusik12457
autor
24. jún 2019

takto to je my sme odstahovany ale my chodime sem tam do mesta lde byva moja sestra moj nevlastny otec a vlastny a tam su tie reci jako ja preco by som nemohla chofit tam kde mam aj doktorov ja tam chodim sem tam do obchodu a po doktproch a uz som u kazdeho svina takze tak to je ja snima v kontakte nejsem proste nas yam nekto stretne v tem meste a hned je zle

queen_mary
24. jún 2019

@adusik12457 vies o tom, ze existuju ciarky? A to akincasto chodis k lekarovi, alebo ako je mozne, ze cmvzdy v obchode s muzom stretnete niekkho z vasej rodiny, kti vam vynada a siri o vas reci? 😂

korunka1
24. jún 2019

@adusik12457 vieš, dakto by ti aj poradil, ale z toho tvojho textoveho prejavu by bola vedľa aj divá svina. Možno si momentalne nasratá na rodinu, ale píš čiarky, bodky, veľké pismená. Takto nevieme kto-s kym-kedy-preco a čo chceš vôbec poriešiť.

beky1813
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
popa86
24. jún 2019

Prepáč, ale v tvojom texte sa nedá nijako zorientovať, veľa nás nerozumie o čom vlastne píšeš... nie som gramatických fanatik, ale bodka, čiarka, veľké písmená by viac napomohli k pochopeniu textu...
Len pre zaujímavosť, ako môže jedna čiarka zachrániť život-
Oslobodiť nemožno, popraviť!
Oslobodiť, nemožno popraviť!
Skús to napísať zrozumiteľnejšie, rady poradíme...😉

17juraj17
24. jún 2019

@adusik12457 Prepac ale ty mas problem ze vsetci o tebe nieco tvrdia a nie je to pravda? Mne to pripada tak ze su vsetci blazni iba ty lietatdlo. Z opacnej strany, ak tomu muz veri tak je to bud pravda alebo mas zlého pratnera.

tinapa
24. jún 2019

@adusik12457 Milý adusik12457, v prvom rade skús naozaj písať gramaticky správnejšie..
Môj názor je, že bez vetra sa ani lístok nepohne.. V opačnom prípade si sadni s mužom na vážny rozhovor a vysvetli mu, že ak ti neverí a nestojí za tebou, vaše manželstvo nemá budúcnosť. Lebo nemá.
Trošku mám obavu, či to nie je aj pravda s tým bitím, ale...to je len môj pocit.. Nik tu ťa nepozná- teda možno niekto určite- ale:
po 1. vyjasni si to s mužom ako to celé je
po 2. choď za svojou rodinou a jasne im povedz, že si neželáš, aby rozširovali o tebe/ vás nepravdy. Ak sa nedá s nimi rozprávať, podaj na nich trestné oznámenie na polícii za ohováranie- aj to sa dá v extrémnych prípadoch ako krajné riešenie
po 3. prehodnoť svoj vzťah s mužom- či je to ten správny..
po 4. ak toto nevieš riešiť, skús sa poradiť s psychológom, odborníkom, niekým z tv.okolia, kto do problematiky vidí viac, než my a je nestranný..
po 5. ..bez kriku a hádok..tie nikam nevedú..
po 6. ak to nevieš zniesť, so zmenou bydliska niekam inam sa dajú zmeniť aj lekári, atď..samozrejme dopredu vybaviť..
Držím palce!

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
24. jún 2019

Inak pozeram ze myjava 😅 nie je narocne si najst lekarov v inom meste. Aj obchody. Senica, skalica.. 🙂)

timetotime
24. jún 2019

ako pockaj, ja som sa v tom nejak stratila. aky problem ma s tvojou rodinou? no ak tak lustim, tak ani ty s nimi moc dobry vztah nemas. nebolo by fajn sa odstahovat

bsp39
24. jún 2019

@timetotime mozno ten, ze casto menia chlapov (jej matka)😃

janickacrazy
24. jún 2019

@adusik12457 Tak do toho mesta proste nechod, lekárov si nájdi tam, kde bývaš alebo v inom meste a obchody sú všade. Budeš mať pokoj, je to také jednoduché, to ťa fakt nenapadlo?

jana19877
24. jún 2019

Najlepšie by bolo, keby ste sa od nich odsťahovali a žili si šťastný život niekde ďaleko od nich, keď vám robia také problémy.

leangela
25. jún 2019

akoze mozem povedat ze trochu som sa v tom stratila. Dost chaoticky napisane, ale tak ak som to dobre pochopila aspon cast, tak by som povedala, ze najlepsie vziat sa a ist daleko. Ozaj nestretavat sa s nimi ak neni treba. Mas uz svoj zivot a svoju rodinu a o tu sa staraj a buduj si ju.