Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex a manželstvo

bobulka34
27. okt 2012

Viem, ze je to taka chulostiva tema a citala som tu vela problemov ohladne sex. zivota. Chcem sa opytat ako ste spokojne
vy s manz. sexom, resp. ako casto ho mate?

ematko29
28. okt 2012

Je to ukaždého individualne,Niektorym manželom vvyhovuje raz do týždna,iní majú raz do mesiaca alebo každy druhý den.Unás to je raz alebo 2krát do týždna ale niekedy raz za 2týždne .Myslím ,že raz za 3týždne sme ani nemali aspon si nepamätám.Ale hovorím je to velmi individualne ,záleží od viacerých faktorov .Aešťe ked som bola tehotná sme mali velmi zriedka,manžel nechcel,apo pôrode teda po šestonedelí to bolo tiež zriedkavejšie ale manžel to chápal,potom sa toupravilo 😀

blancon
28. okt 2012

kazdy druhy den, niekedy aj kazdy 🙂

ematko29
28. okt 2012

@blancon dobrééé, 🙂

nikolet_89
28. okt 2012

@bobulka34 ahoj my mame s mm tak v priemere kazdy 2 den, niekedy kazdy a niekedy aj tyzden nie 🙂

kabelka11
28. okt 2012

raz tyzdenne a som spokojna viacmenej

indiankaindi
28. okt 2012

@bobulka34 prepáč, ale čo je toto za otázku? Máme ho tak často, ako to chceme obaja a vyhovuje nám to. Ak by nám to nevyhovovalo, zmenili by sme to, nie? Niekomu vyhovuje každú hodinu, niekomu každé druhé Vianoce. Ako a načo toto riešiš? Ak to vyhovuje tebe a tvojmu manželovi, tak je to ok. Ak ti to nevyhovuje, rieš to s ním 🙄

sissy27
28. okt 2012

@bobulka34 nebudem odpovedať na otázku, ako často máme sex my, lebo mi to pripadá bezpredmetné... ak nie si spokojná s tým, ako je to u vás, tak v prvom rade sa s tým obráť na svojho partnera, že ti to tak nevyhovuje, lebo je sexu veľa / málo... či chcela si mu argumentovať, že baby na MK majú v takých a takých intervaloch a teda by sa mal aj on prispôsobiť? 😀

kate1616
28. okt 2012

podla možností aj každý den ak nie som unavená a ak máme príležitosť od detí. Ale asi tak každý tretí den. je to také individuálne

11nika11
28. okt 2012

Tak ja tu budem za tie divne ktore su bez sexu🙂uz viac ako rok nic!..ano,chyba mi to,ale nemozem predsa dospeleho,32rocneho chlapa nutit k sexu 😒

dievcina
29. okt 2012

Ahoj žienky. Ja mám zas iný problém čo sa týka sex. života. Môjho mužíka veľmi ľúbim a vážim si ho, máme spolu dve detičky a sme spokojná rodinka. Sme spolu skoro 9 rokov a už ma vôbec nevzrusuje:( strašne ma to trápy ak máte nejaké rady alebo podobný problém prosím o radu budem veľmi rada 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli