Sklamanie v priateľovi

2. nov 2020

Ahojte ani neviem kde začat je toho dost vela.
Ale velmi som sa sklamala v priatelovi s ktorym som uz dost rokov . v poslednych mesiacov sa mi nič nepači pekne sa mu prihováram som k nemu milá a on je hnusný namna spýtam sa niečo a len namna kričí aj ked on spravi chybu a sa pohadame vždy ja musím zaním doliežat všetko je ako on chce mna to už unavuje je mi smutno je mi nanič. .Lubiť ho velmi lúbim len už je toho príliš vela nič sa mu nepáči vylieva namňa svoju zlost. 1 den je ako tak milý potom zas to začne.
to iste to isté len za všetko ja môžem atd. a nikdy som mu nič zle nespravila uff mne je z toho tak zle že už nanič nemam ani chut ani náladu

pribinak
2. nov 2020

A prečo si s ním?

autor
2. nov 2020

@pribinak lebo ho lubim

autor
2. nov 2020

@pribinak len mi je uz smutno

karhu
2. nov 2020

lebo ho lubis.. no bohuzial to na stastny a spokojny zivot nestaci..mas chut na to, aby si niekto na tebe zvysok zivota vybijal svoju frustraciu? este asi nemate ani deti, potom bude este podrazdenejsi..😕 ..on ta lubi? lebo to tak nevizera..

autor
2. nov 2020

@karhu no nato som aj ja myslela ze co ked budeme mat deti ako to bude on tvrdi ze ma lubi ale ako vidim on mna nie aj ja som to zbadala

pribinak
2. nov 2020

Ale mal by aj in ľúbiť teba. 1 na ľúbenie vo vzťahu je malo

autor
2. nov 2020

@pribinak je tomu par mesiacov co to tak pocitujem aj ja v sebe si vravim naco mam byt ja dobra k nemu ked on kumne neni niekedy si hovorim ze toho mam dost uz.

bluebriggs
2. nov 2020

Ma inu, to su typicke priznaky ked ma uz inu. Ja som to tiwz tak mala nic nebolo dobre, vyslovene alergicky bol na mna. Vyser sa na nho najdi si lepsieho

strudlikmalicky
2. nov 2020

Nemôže mať inú babu? Toto je jeden z mega častých príznakov, že chlap sa náhle zmení a všetko mu začne vadiť, začne sa hádať a vyrypovať aby svoju súčasnú ženu vyštípal preč a zároveň sa mohol prezentovať pred okolím ako ten chudáčik, ktorého odkopla hnusná mrcha. A vôbec nevadí, že hneď další týždeň sa už presúša s tou novou. Trávite spolu voľný čas? Nemizne za kamošmi podozrivo často? Neschováva si mobil? Nepíše si stále s niekým? Je možné, že ho to s tebou už nebaví, ale to chlapi väčšinou nejako riešia. Ale jak majú inú babu, tak začnú psychovojnu...

dilino
2. nov 2020

Nemate deti hádky na dennom poriadku a ty sa pýtaš čo máš robiť no odisť.Načo ti bude odstup s kratšej cesty pokiaľ niesu deti že ho ľubiš to je sice pekné ale či aj ON teba lebo to popisuješ nieje chlap čo je zamilovaný ale skôr ti robi zo života peklo.On niečo spôsoby a ty sa mu ideš podlizovať a doprosovať.Tomu hovoriš láska áno s tvojej strany áno ale pišeš sme spolu dlho zrejme z jeho strany už to vyprchalo možno sa chce aj rozijsť má nejaku inu preto je na teba taký aký je a nevie ako ti to má povedať tak sa tak chova k tebe zlé lebo človek ktorý miluje toho druhého sa tak nespráva. Ja už by som dávno bola zbalena a odišla určite je v tom ina žena a je vyslovene na teba alergicky chce to ukončiť ale zrejme chova s atak lebo ti to nedokaže asi nijak povedať na priamo.Láska by sa mala dokazovať nielen slovom ale aj skutkom.Povedať ti že ťa ľubi môže ale nech to aj dokaže.A nie je mrzuty a ma svoje nálady áno stane sa sme ľudia ale aby ja som sa mu išla ospravedlniť myslim teraz teba ked som mu nič neurobila ale urobil ON mňe no to určite nie.To že ho ľubiš teraz a si s nim aby si na to nedoplatila.Vždy je voľba odisť a nie čakať pokiaľ sa narodi dieťa a mysliš si že to bude dobre no ver že nebude ešte bude horšie a svoju zlosť si bude vybijať na tebe a na dietati.Môže neskôr dôjsť k psyhickému a potom aj fyzickému tyraniu odstup s kratšej cesty kým je čas .V tom vzťahu ľubiš len ty ON nie povedať že ťa ľubi môže ale skutkami to nedokazuje.A čo že ho ľubiš mysli aj na buducnosť ako si ustelieš tak budeš spať len aby si za čas tu na MK nepisala že chceš odisť a nemáš kam s dietatom.Rozmyšľaj ked si sama vždy je voľba odisť.Nemyslim si môj názor že ťa ľubi skôr to chce ukončiť a nie každý je taký že povie na priamo tak robi dusno a robi ti zlé.Lubiš ho už iba TY ON teba nie.Vykašli sa naňho najdeš lepšieho.

andreatytler
2. nov 2020

Je mi luto ze mas toto doma. Suhlasim s ostatnymi ze takto sa sprava chlap ked ma milenku. Chce sucasnu priatelku vystvat aby on nebol za zleho kto rozbije vztah. A ak aj nema, tak sa mu nejaka paci a chcel by mat... najskor v praci alebo suseda.

autor
2. nov 2020

@strudlikmalicky my sme cely den spolu za kamosmi nechodí nemá kamosou takych byvame spolu .

autor
2. nov 2020

pred par mesiacmi mi meskala Ms 2x mi test vysiel pozit. a to nechcite vediet aky bol kumne nech si vybavim potrat ja to je moja vina ale nakoniec som dostala ms bola u gyn a bolo to biochemicke. to ma uplne zlomilo nakolko ako sa kumne spraval potom sa zmenil mesiac bol uzasny kumne fakt . ako sex mame dost casto je tak aj 2x denne a kazdy den alebo ked nie je nalada alebo sme unaveny tak neni. len to jeho spravanie je take ake je fakt jak keby ma namna alergiu

autor
2. nov 2020

@andreatytler ako neni to kazdy den len sem tam troska sa povadime mne je potom smutno ale to je vsetko ale ajtak ja som ta prva kto sa priluzuje

bluebriggs
2. nov 2020

Bože ty sa uvedoom veď on ťa na potrat posielal je k tebe hnusný a ty eše s nim mavaš 2x do dna sex(no uŕcite by som nespavala s niekym kto sa takto sprava fuj až mi je zle

0silvia0
2. nov 2020

fakt netuším čo chceš počuť... normálna žena by s takýmto nechutným chlapom teda nebola, môžeš napísať niečo pozitívne o ňom? Lebo z toho, čo si napísala doteraz sa mi chce grcať.

autor
2. nov 2020

@bluebriggs
@0silvia0 ja ho lubim on nebol takyto len posledy cas je takyto
vzdy se si vychadzali do teraz

autor
2. nov 2020

@0silvia0
@bluebriggs mam take ze ho nechcem ale potom ma to prejde.

autor
2. nov 2020

fakt ako on byt nikdy ma nebil inac je dobry nechodi von len poslednom case to je take vselijake dobre aj zle

0silvia0
2. nov 2020

prečo by ťa mal biť? To ako z 19 storočia. Keď ti stačí na lúbenie sa, že ťa nebije, tak ok. Máš super chlapa, čo na tom, že ťa posielal na potrat, však? Keď to tebe nevadí, nám to tu tiež nevadí, my s ním nežijeme a ani by sme určite nežili...

autor
2. nov 2020

@0silvia0 nikedy si to poviem aj ja ja len ze ma nebije aby ste si to zle nevysvetlili.
len tie hadky ma dost nicia . fakt mam uz stoho dost .

bluebriggs
2. nov 2020

Veď sa s nim roziď. Je milion muzov na svete

janeninka
2. nov 2020

To ze su konflikty vo vztahu, nie vzdy ma naladu a pod. Okej deje sa to. ALE otazka znie viete sa naucot komunikovat tak ze sa nezranujete? Ze je to efektívne a konflikt vyriešite? Ze aj napriek vsetkemu mate k sebe vzajomnu uctu? Ak toto nedate tak vychovu dieťaťa a nasledne dlhorocny vzťah, zivotne problemy, ktore prídu skratka neustojite. Tak toto si zvaz, ci to s nim ide alebo ides radsej hladat zivotneho partnera a otca svojho dietata inde. Ved nevieme co este nam zivot nadeli ake trapenia..nechces mat pri sebe milujuceho partnera kt.si ta vazi?

kitycat
2. nov 2020

Dalsia z diskusii kde zena najskor napise aky je chlap krrten a v kazdom dalsom prispevku ho obranuje aky je inak uzasny...

Asi si si po sebe precitala aky je to chrapun a to ta vzrusuje... To nie jee laska, ale cesta odkial nie je uniku. Noze mu povedz ze ti meska a test je pozitivny, ze ako sa potesi 👌👌👌

katkami123
2. nov 2020

Ako môžeš spať 2x za deň s človekom, ktorý sa k tebe ako píšeš sprava hnusne? Mne by z toho bolo zle. Veď s takým človekom by som sa ani nedokazala intímne zblížiť, keď vidím aký ku mne je a nie ešte byť vždy k dispozícii. Máš veľmi nízku sebaúctu. Očividne to s tebou do budúcna nevidí, keď ťa posielal na potrat a neplánuje si s tebou ani založiť rodinu. A ospravedlňovať to tým, že ťa nebije? To až tak zle na tom si, keď ti stačí toto?

katkami123
2. nov 2020

Ako píše kitycat ... chod mu povedať, že ti už týžden mešká a test ti vyšiel pozitívny, ako sa zatvari. Tam uvidis tu jeho lásku aj ako ťa v skutočnosti ľúbi. Neváži si ťa, lebo ty si nevážiš samu seba. A keby si si samu seba vážila, dávno s ním nie si.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirro
2. nov 2020

Napíšem Ti môj názor. Keby chlap, s ktorým spávam, ma poslal na potrat, v tom momente je koniec. Chce sa mi grcať z vás oboch.

lija22
2. nov 2020

raz. za tristo rokov, kedvziskas vekom skusenosti a rozum si budes nadavat aka hlupucka si bola v tomto case a kolko rokov si stratila s debilom, co ta posielal zrusit vase "dieta", hada sa s tebou a neznasa ta, ale zas sulozite 2x denne a nebije ta 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
2. nov 2020

baby ja uz sama neviem co mam robit takyto nebol nikdy velmi sme si vychadzali uplne vo vsetkom len posledne 2 mesiace je to takto je to asi tak mesacne mozno 3x potom je dobre len ma to uz zaskocilo ze nikdy takyto nebol kazdy nam zavidel.nas vztach som mladsia od neho o par rokov . a chcem to este skusit ci sa to nezmeni ano je hnusní kumne ale od teraz mu to budem vracat naspat teraz ja budem tá zlá ako sa on zatvari ci sa mu to bude pacit teraz ja ho budem nervovo provokovat a skusat