Sme, alebo nie sme rodina?
Ahojte dievčatá.
Taka zaujímavá situácia.
Zoznámila som sa s jedným chalanom, úplne z náhody. Písali sme si a takto kým sme nezistili že mi to je rodina. Ale teraz dilema. Je mi to rodina alebo nie je?
Môjho otca bratranec má bývalú ženu s ktorou už niesu cca 25 rokov, a ona je tomu chalanovi teta.
Kým sme to nevedeli rozoberali sme už pomaly aj vzťah a tak. Nič nebolo, iba nejaké návrhy a podobne. Takže dievčatá, čo myslíte? 😀
@kristiina97 no ak pôjdeme od Adama a Evy tak je každý s každým rodina. Ale toto je už moc vzdialená vetva podľa mna Aby ste riešili že ste rodina
Rodina ako skupenstvo sa to môže počítať, ale vo vašom prípade sú dôležité pokrvne väzby a tie sa končia tým bratrancom tvojho otca. To je to podstatné, ak by ste chceli.... Chápeme sa 😅
Rodina je bratranec tvojho otca nie jeho bývalá žena.tam nie je žiadne pokrvne príbuzenstvo
On je taka "rodina", ze to uz ani zadefinovat nevies. A len tak pre info, manzelstvo mozu uzavriet aj bratranec so sesternicou.
toto uz nie je rodina, to taketo korene ktore siahaju az neviem kde, to zbytocne sa bdues stresovat 😀
Áno...pokrvne to končí bratrancom tvojho otca...tak smelo do vzťahu ...veĺa štastia
Môjho otca bratanec je ženatý s tetou môjho manžela. Čiže jeho sesternica je moja sesternica z druhého kolena. 😂😂 Ale my pokrvna rodina nie sme. Čiže vy tiež smelo do toho ✊😂
@liliana2222 mojej svokry brat si vzal za ženu svokrovu neter 😅😅 čiže ta neter je môjho muža sesternica a prakticky aj ich deti 🤔😊
@kristiina97 pokial nie je teta zaroven aj tebe, tak nie ste rodina. ak je to aj tvoja teta, tak tvoj frajer moze byt aj tvoj brat 🙂

Nie ste rodina...