Sme spolu 14 rokov, máme 2 deti a nie sme manželia

kburgerin
21. máj 2012

s priatelom som spolu 14 rokou a mame dve deti a svadbu sme nemali ja som slobodna mamicka podla vas touz nema zmysel vsak a asi je to aj osud ze ma nepoziadal o ruku a nikdy ani o tom neuvazoval ze by sme sa zobrali nic neni v zivote jednoduche

tea333
21. máj 2012

@kburgerin absolutne nerozumiem teme/otazke..skus to sformulovat inak.A ja nevidim problem v tom ze dvaja nie su zosobaseni, ak im to vyhovuje, je to sumafuk, rodina su tak ci tak

cyklohracky_puky
21. máj 2012

Myslím si že papier v živote není dôležitý, ak si rozumiete a deťom to nevadí že každý máte iné meno tak načo to meniť. Držím ti palce možno to raz príde.

bodka13
21. máj 2012

@kburgerin trápi ťa,že ťa nepožiadal o ruku? ...neviem aké reakcie si čakala na svoj "výkrik do tmy" 😉 ...napíš niečo viac
..ak Vám to takto vyhovuje obom,nie je čo riešiť 😉 ...na druhej strane by ma trápili právne záležitosti(,rozchod,smrť partnera,...)
... túžiš po svadbe,treba sa o tom porozprávať,možno potrebuje nakopnúť,bojí sa odmietnutia 😉
...takže treba komunikovať 🙂

vivusika
21. máj 2012

@kburgerin my sme spolu už tiež 13 rokov bez papiera 😉 a máme dve deti. Obe deti majú priezviská po otcovi... Nad svadbou sme chvíľku rozmýšľali pre narodením malého, ale potom ma to prešlo 🙂 A riešiť rozchod je asi ako rozvod, len možno jednoduchšie.