Sme spolu ako zvieratá

viki147
14. okt 2013

Nieje jednoduche mat priatela tak isto stareho ako som ja. mna to velmi nebavi byt takto snim, zijeme akt ako zvierata vo volnom chove, varim mu, periem... vsetko skoro tak funguje unas akoby sme boli manzelia. je umna castesie nez doma. ma tu umna veci. v garazi viac veci ma nez moj otec. sam povie nerad byva doma ale jednoducho viac ako tyzden nevydrzi byt umna. chce somnou byvat ale stale ide domou, dava sem peniaze a tam kde byva nic, je schopny ist si pre desiatu 25km a potom do roboty. a co vobec nechapem je to ze svojmu sefovi.(je to mojej najlepsej kamaratky priatel ) hovoril ze mi budeme mat skorej dieta nez oni.hlavne ze oni sa aj oto snazili aby otehotnela a mi vobec nie. a ked sa spitam kebyze som tehotna tak co by spravil, jeho odpoved zaplatim ti potrat. ked poviem ze ja teraz vobec nechcem dieta, on sa ma spita preco nie? spitala som sa ho ci sa spon nezasnubime este mame cas. len on to nechape nez uz len starneme a ked sa nepohneme tak nikdy nic nebude ja sa bojim ze mi toto povie aj ked uz budem mat 30rokou.

jabadaba
14. okt 2013

@aneri66 treba citat aj kontext. Ta gramatika bude zakladatelke neporovnatelne prinosnejsia ako partner co ju rad posle na potrat, nemyslis? A vobec, aky nazor, aku radu si jej dala Ty?

silvia07
14. okt 2013

Zvlastny nazov temy...

eeffka
15. okt 2013

@aneri66 no ja som napriklad riesila gramatiku a vetnu skladbu preto, lebo slecna podla textu nie je raketova inzinierka, a potom co by cakala.... aka isla, takeho nasla...

aneri66
15. okt 2013

@jabadaba ...ak by som napísala radu...potrebuješ sa do mňa obuť, aby si sa nedudila....komentujem, že nežiadala riešenie gramatiky....

lalinko2010
15. okt 2013

@joy23 zbaľ kufre s šmýkaj späť do mesta kde si študovala! a na tohto chlapa zabudni. Si sprostá???? sorry za slovo!!!! a 10 rokov si budeš búchať hlavu o stenu čo za debila si si zobrala!!!!! mať tak o 10 rokov menej, tak neurobím to čo som urobila, mať tak terazjší rozum vo veku 25 rokov!!! sa prispôsobovať chlapovi!!!! nikdy, nikdy, nikdy!!!

jabadaba
15. okt 2013

@aneri66 skoda komentara...len jedno, ze obuvat sa do niekoho si tusim mala potrebu skor Ty. Ale to je vec pohladu.

joy23
15. okt 2013

@lalinko2010 dakujem za radu 😉 no, zial, musim si ju nechat ujst, keze este stale byvam v meste, v ktorom pracujem a studujem

aneri66
15. okt 2013

@jabadaba jasné keď to ty tvrdíš...ja som to nikomu konkretnému neadresovala...bol to môj názor, tak neviem čo mi tu vypisuješ 😒

lalinko2010
15. okt 2013

@joy23 tak tam aj zostaň a nepríď späť na dedinu a nie k jeho rodičom, choďte spoli preč a ak nechce, tak nech zostane doma! neprispôsobuj sa, lebo to robíš len ty, ak to začne aj on robiť, tak ste na dobrej ceste a ak nie, tak dovidenia! si mladá, život máš pred sebou a ak budeš mať 30 rokov a budeš slobodná, bez detí, nie je to koniec sveta! nič si nestratila, o nič si neprišla, len si sa zbavila nepotrebného chlapa a príde iný lepší, rozumnejší! 😉

billam
15. okt 2013

Cele zle..

joy23
15. okt 2013

@lalinko2010 ved prave to je, ze treba, aby sa prisposobovali obaja a doteraz som bola ja ta, ktora chce podla seba vsetko mat a inych nazor neberie.. preto trebalo si sadnut k vsetkemu a vydiskutovat a riesenie vzsilo take, ake vzislo.. Ale nikto nevravi, ze je to natrvalo, mozno o 2 ci 3 roky budem spat tu byvat

959touareg
16. okt 2013

nepisala diktat, to mas pravdu, ale tak mlade dievca a takto ovladat pravopis? pytam sa, co robila na hodinach slovenciny. v jej texte nie je iba par chyb, ktore tu robime pri rychlom pisani viacere, ale doslova more chyb. a o celkovej stylizacii textu radsej pomlcim. nema to hlavu, ani patu. ako to citam - tak to citam, vobec textu nerozumiem. akoby slecna pisala inym jazykom. 🙄
ale to svedci o jej inteligencii a vobec sa necudujem, ze sa dala dokopy s takym blbom. normalna baba by si ho ani nevsimla.