Muž ma asi nemiluje

marika1918
3. mar 2023

Ahoj baby ideš sa sem vyrozprávať lebo to už ďalej nedokážem dusiť v sebe. Mám 19 rokov priateľ 20 a máme spolu 3mesačneho synčeka. Začali sem spolu žiť tesne pred mojimi 18 narodeninami nebolo to kvôli tomu že by sme to tak veľmi chceli ale on býval ďaleko a našiel si unás výbornú prácu tak sme sa teda rozhodli že si postavíme dom a začneme spolu žiť. Zo začiatku to bolo príjemné zábavné a krásne no po čase stále horšie stále menej a menej mi prejavoval lásku a mne to začalo strašne vadiť, cítila som a stále sa cítim byť menej cenná nemilovana a povedala by som že aj neatraktívna preňho. Veľa krát som mu povedala že mi to vadí že chcem aby mi dal najavo že má stále ľúbi no on stále že som sa zmenila a keď sa ho spitam že v čom tak neodpovedá. Ja už neviem ako to mám riešiť neviem čo mám urobiť aby si ma viac všímal aby ma občas aj pobozkal lebo akože ani po tej intímnej stránke to nieje bohvie čo inokedi sme spolu spali aj 3x do dňa no dnes je to 1x za 2 týždne a nejde len oto no aj keď príde domou z roboty a poviem mu daj mi pusu nikdi mi ju nedá buď povie že potom alebo niečo iné, trhá mi to srdce no už neviem čo mám robiť

amelie2017
3. mar 2023

Ako 18 a 19 rocni ste si postavili dom? A teraz tu o cervenej ciapocke..

tosomja
3. mar 2023
miadi
3. mar 2023

@amelie2017 Mozno to bol dom ako v 3 prasiatkach 😃ten prvy zo slamy je rychlo hotovy.

marika1918
autor
3. mar 2023

@amelie2017 áno postavili. No píšem o niečom inom ako ste si mohli všimnúť

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 veľa ste toho stihli za rok, splodiť, porodiť, zbudovať sa, aj odľúbiť.

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi tak ako pardon ale to že sme mladý neznamená že byvame v nejakej chatrči .. samozrejme že sme si ho nepostavili sami veľmi nám pomohli moji rodičia a možno tomu nebudete veriť ale áno mám nie.lane veľkí dom ktorý sa skladá z troch izieb, kuchyňa kúpeľňa

miadi
3. mar 2023

@marika1918 fajn sikovne ste postavili no moc rychlo ste si urobili dieta . Nepoznali ste sa. Uz sa poznate a toto je realita.

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja tak dieťa v pláne nebolo no stalo sa tehotná som bola už ako 17 ročná teda chýbali mi do 18necele 4 mesiace

miadi
3. mar 2023

Tak ste spolu lebo mate dieta . .

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 a preto ste aj začali spolu bývať. Pripútala si si muža nasilu a teraz čakáš, že bude taký, ako keď ste boli slobodní, bezdetní, bezstarostní.

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi tak neviem no poznáme sa už 5 rokov stoho 4 roky sme spolu ale asi máte pravdu tie 4 roky keď sme sa ešte len stretávali atď boli len také "zaľúbené objatia, pohľady, bozky a rozhovory,,

kaca222
3. mar 2023

@marika1918 tie počty nejak nevychádzajú

miadi
3. mar 2023

To je uplne ine s niekym zit a randit. Randit je jednoduche. On sa nechova ako milujuci spokojny muz.

miadi
3. mar 2023

Bolo by fajn postavit tento rok druhy dom nech mà jeden z vas kam ist ked to krachne.

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja to nie je pravda, ako som písala visie žiť sme spolu začali pred 18 narodeninami dom sa staval už skôr a mala som 3 mesiace keď sme sa do domu nasťahovali on túžil po dieťatku no ja nie a tak sme si povedali že fajn tak teda ešte ten rok dva počkáme no ja som vtedi už bolo tehotná

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi veď práve, stále sa ho pitala čo mu vadí čo robím zle no on nič tak už naozaj neviem. Akože áno priznávam to že mi vadí že mi neprejavuje lásku dávaj dosť najavo tím že mu hnusne odpovie občas naňho aj nakričim no žiaľ tiež som len človek ktorý potrebuje lásku a tak ako mu ju dávam ja, chcem tiež cítim že ma miluje

tosomja
3. mar 2023

Najprv si písala, že začali ste spolu žiť tesne pred 18r, kvôli tomu, že býval ďaleko a u vás si našiel robotu, tak ste postavili dom. Teraz píšeš, že dom ste stavali už skôr. A mala si 3 mesiace (neviem teraz či si bola v treťom mesiaci, či dieťa malo tri mesiace, či ste sa poznali tri mesiace)

miadi
3. mar 2023

@marika1918 on ti Mozno nevie povedat co robis zle. To moze byt tisic drobnosti ktore mu vadia . A nemusis nic robit zle. Staci ked laska vyprchala.

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja napíšem to takto aby ste všetci pochopili rok 2021 od vianoc už on unas žil (kvôli práci) v podpivničenom dome ktorý otec prerobil na izbu. Ja som stále žila z rodičmi este. A začal rok 2022 okolo marca sa začal stavať dom v júli sme zistili že som v 3 mesiaci ( to už som mala čerstvé 18) a a mesiac nato už sme sa mohli do domu nasťahovať

rurutiax
3. mar 2023

Ako sorry, ale 19 ročná a rozum nikde. Prv ste mali riešiť nejaký podnájom na skúšku, ako sa vám bude spolu žiť a nie hneď staviať dom, to kde sme. Je to obrovský záväzok a to ani nehovorím o tom, že nie ste ani zobratí. Píšeš, že si dieťa nechcela, to sa to dieťa splodilo samé? Keď nechcem dieťa, tak sa chránim. Ružové okuliare na očiach si mala.

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi ja som sa ho aj pitala či má ešte ľúbi on povedal že hej ale že niesom taká ako som bola.. a stále keď sa ho spitam či ma ľúbi povie že hej ľúbi .. aj sa namna usmeje aj má počas dňa tak provokuje povedala by som no len toto že proste žiadna pusa žiadne objatie žiadne pekne slovo nič .. inokedy nezaspal tak že by ma nedržal alebo ja jeho no a teraz sa len otočí mne chrbtom a hotovo inokedi aj povedal " dobrú noc ľúbim ťa ,, a teraz nič

bajka16
3. mar 2023

To je také...skop hop. Aj my sme dosť skoro čakali prvého syna, ale už predtým sme mali nejakú zodpovednosť. A vedela som hlavne, s kým čakám to dieťa. Vedela som, že sa na neho môžem spoľahnúť a on na mňa tak isto. A až potom sme išli do domu. A teraz vidím že som sa nemýlila.
Vy ste ešte iba na začiatku, a už premýšľaš, že ťa nemiluje. Ono tie ťažké skúšky vo vzťahu sú dôležité, nie tie pekné chvíle. No čo už.. vymyká sa vám to z rúk. Ale dom postavený za mesiac, tak to tlieskam 😱 my sme mesiac robili iba jedno poschodie.

marika1918
autor
3. mar 2023

@rurutiax a vy si myslíte že je také ľahké nájsť si podnájom ktorý nám vyhovuje aj cenovo atď. Väčšinu financií nám dal môj otec mi sme prispeli možno 3000 lebo až neskôr sa priateľovi práca začala rozbiehať

rurutiax
3. mar 2023

@marika1918 No je to oveľa jednoduchšie a rozumnejšie ako staviať dom.

marika1918
autor
3. mar 2023

@bajka16 neviem kde čítaš že že za mesiac bol postavení dom .. pol roka sa stavalo

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 možno si iná, veď už si aj mama. Ty sa možno vnímaš stále rovnako, ale on už to berie tak, že sa musi deliť, možno sa boji náklonnosti, aby si nechcela sex od neho (že by si znovu neorehotnela?) Alebo len zistil, že taký život ešte nie je pre neho.

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja nie nie otom to nieje lebo aj keď teraz spolu máme sex tak si nedáva pozor aj keď mu poviem nech si dáva pozor tak on nie .. a tabletky brat nechcem a kondóm zas nechce on

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 zodpovednosť jak sviňa. 🙈

bajka16
3. mar 2023

@marika1918 a inak očakávať že to bude ako na začiatku nemôžeš. Strašne veľa zmien tak rýchlo vie aj rozbiť vzťah. Myslím, že finančné problémy nemáte a ak si on ešte nezvykol na rodičovstvo a všetko okolo toho, tak je to normálne správanie. Matky sa skôr adaptuju nato materstvo, ako otcovia. To nie, že ty si sa zmenila, ale už všetko sa zmenilo. Ste rodina. 🤷🏻‍♀️

rurutiax
3. mar 2023

@marika1918 Nezabudni tu potom zase vyplakávať, že si tehotná s druhým dieťaťom. S tým istým debilom s ktorým si teraz a na ktorého sa teraz sťažuješ. Zodpovednosť odletela do teplých krajín aj s rozumom.