Smútok zo vzťahu

safranca15
11. dec 2014

Som trochu smutna z naseho vztahu. Mam priatela sme spolu 5rokov mame 15mes dceru ale odkedy sa nam mala narodila sa mi zda ako by nas vztah skor ochladol ako zosilnel neustale ma blbe narazky na moje brucho sice som schudla mam menej nez pred tehu ale ovisa mi trochu este koza na bruchu a aj na moje prsia ma narazky pretoze aj tie su mensie nez pred tehu a samozrejme ze ked sa koji tak su vacsie no teraz len,, ze ty si skoro ako chlap a lentilky tam mas "a tak sice mi povie ze ved to len zo srandy a ze aj tak ma lubi ale mne to pride ako keby mi to povedal len preto aby som nebola urazena a mam kamarata pozname sa zhruba 2.5 roka pracovali sme spolu a asi pred pol rokom mi povedal ze ma o mna zaujem a ze on si na mna pocka ked si piseme na nete tak je mili sem tam romanticky no ja k nemu necitim nic iba velmi dobre kamaratstvo a on to vie no akosi neviem prestat na neho myslet a neviem sa dockat vecera aby sme si pisali je o 4 roky starsi

lenbea
12. dec 2014

@safranca15 hej, chlapi maju take naražky, lebo nevedia, ako velmi nas to zranuje. a pritom, aj keby si sa vlemi snažila, možno Ti už brucho nezmizne, alebo treba vela cvičiť a pri deťoch to človek už ani nevladze. ale s tym druhym... on vidi iba Teba, nie dieťa. to mu raz začne prekažať, kedže to neni jeho. aj vlastne deti idu chlapom dakedy na nervy

le4
12. dec 2014

@timea7 dakujem🙂

timi1012
8. jan 2015

Tvoj priateľ by mal byť predovšetkým rád a vďačný že si mu porodila zdravé dieťa a nie ťa ešte ponižovať a urážať, on sa pozrel do zrkadla? Opýtaj sa ho či mu robí dobre keď ťa uráža, a normálne mu vysvetli že si matka, žena, nie handra s ktorej si môže robiť "srandu" aj keby si neviem aká bola, nemá právo na to aby sa k tebe správal ako nejaký nevyzretý puberťák.... a celkovo on čo čakal že po pôrode budeš ako modelka? Mal by byť na teba hrdý za to všetko čo si prekonala, za to že si schudla.... chváliť ťa... to že si rozumieš s dávnym kamošom na tom nieje nič zlé, len nezabudni uvažovať triezvo, predsa len treba si zachovať "odstup" to že ťa má rád je pekné, ale neurob nič čo by si neskôr ľutovala.... hlavne sa porozprávaj s priateľom a bude to dobré! Drž sa.

cacianka
8. jan 2015

ja môjho podpichujem, jeho neprednosti radšej obrátim na žart, iróniu, lebo by som to s ním inak nevydržala, ale to treba vedieť podať, ale aj prijať. Napr. že máš lentilky - on má kolibríka, malé k malému. Ovisnuté brucho - a ty môj milý máš kde ofinu ? mne brucho ešte omladne, ale tebe plešina nezarastie. alebo koleno ti vyskočila nejako veľmi vysoko, keď mi povie že mám na brade chlp ako babajaga, ja jemu že mu z nosa trčí sedem chlpov aj so sopľom., čo je vkusnejšie ? Prepáčte - za výrazy, ale aspoň si nepovieme hnusne, skôr z čiernym humorom v súkromí, aby bol trošku v obraze, že aj mňa sa niečo dotkne.
Keď si neprimerane pukne, tak mu poviem že by mal mať pukať aspoň konvalinky.
Niekdy aj "vrátenie" pomôže aby si proťajšok uvedomil, že niečo zraňuje...

gretocka
8. jan 2015

@safranca15 to co ti tvoj priatel hovori nie je pekne ani zo srandy. Vie o tom ze ta to zranuje? Povedala si mu to? Ak ho inak lubis a chces s nim byt, moja rada je hlavne si prestan pisat s niekym inym. To ze je tvoj kamarat teraz romanticky a mily neznamena, ze by taky bol aj v stalom vztahu. Sprav si v sebe hlavne poriadok, vyjasni si vztah s aktualnym priatelom a nevytvaraj si ziadne bocne cesticky - to este ziadny vztah neposilnilo ani nezachranilo.