Snúbenec je závislý od svojej matky

slnecnica4444
12. júl 2012

ahojte zienky , taktiez sa chcem s vami poradit....s priatelom sme spolu 4 roky a o rok sa mame brat.....ja mam 21 a on 27, vsetko by bolo super, len problem ze v tom, ako je priputany na svoju matku.on tvrdi,ze ja som prvorada, najdolezitejsia, ale vzdy sa nechava manipulovat svojou matkou a to este byvame v dvojgeneracnom dome (kazdy na svojom poschodi).jeho matkaa sa mu neustale stazuje a stve ho aj proti vlastnemu otcovi, on ju lutuje a robi z nej najvacsie chudatko na svete.....a vyvrcholilo to tym,ze ja ho uz 3 roky volam, aby sme sli samy na dovolenku,ale stale sme chodili s jeho rodinou. tento rok sla moja rodina a on mal ist s nami, ale vyjadril sa, ze on k moru ist nechce,ze mam ist sama ( a momentalne ani nemal peniaze,lebo bol nezamestnany), no a jeho matka bola na operacii so zenskymi vecami (robili jej to dokonca len laparoskopicky!!) a ona mu nahucala ako velmi by si pri mori oddychla a zotavila sa, tak on ju k tomu moru vzal,len on a ona sli spolu! a este zo mna spravil sebecku svinu,lebo som nechcela aby sli oni dvaja so mnou a mojou rodinou na dovolenku. Lenze ja som to nechcela preto,lebo ked sme boli pri mori minuly rok, tak vkuse okolo nich skakal ako ich sluha, vobec sa mi nevenoval!a aspon tento rok som si chcela dovolenku uzit a nie trapit sa tym,ze je mu jeho rodina prednejsia..... co si o tom myslite?

mandragora22
19. júl 2012

@sophie753 a vlastne nase "odstahovavanie sa" ma aj dalsiu obrovsku vyhodu.... nie sme v tak castom kontakte s "tou zenskou", ako predtym 😀 😀 😀 teda aspon ja s dcerou nie. a on? akosi mi to je jedno 😀 😀 😀

sophie753
23. júl 2012

@mandragora22 Ja som išla sa odsťahovala s domu ako 20ročná hned po maturite a s bruškom k svokrovcom takže som nikdy nebola tak naozaj zamestnaná a to môj muž patrične využíva a pri každej hádke mi pripomína to,že on je ten čo zarába a pritom ked som si hladala robotu nič mu nebolo dosť dobré lebo je neskutočne žiarlivý a to čo ho doma mama naučila vyzerá asi tak,že žena má byť doma,nemá čo mať nejaké ambície ani koníčky a už vôbec nie chodiť do spoločnosti....len preto,že ona sama je lenivá...

lienka.7
23. júl 2012

@slnecnica4444
necitala som vsetky prispevky ale z vlastnej skusenosti ti vravim RUKY PREČ a UTEKAJ. toto sa nikdy nezmeni a ty budeš vždy na druhej koľaji. viem, o čom hovorím, mala som toto isté.....s mamičkou sa radil pomaly aj o tom, ake trenky si ma vziať.... bude to len citove vydieranie ako on ta ma rad a ty žiarliš ☹ ☹ ☹ ☹
a po svadbe sa to rozvinie ešte viac, nakolko si bude isty, ze uz si jeho a teda neodides tak lahko ako mozes odist este stale teraz. predpokladam, ze po svadbe by ste byvali u nich - uprimne ti hovorim, svokra ta utrapi a synacik jej bude VŽDY držať stranu, to si mozes byt ista.....
uprimne, mne keby toto urobil priatel, ze so mnou nejde na dovcu a s vlastnou matkou ide, tak by som ho poslala k tej vode ze az!!!!
mozno si povies, ze som skepticka, ale nebudem ti mazat med okolo pusy.

mandragora22
23. júl 2012

@sophie753 juj, no to je smutne. nemala si akosi sancu, ci cas sa realizovat a sama si nieco nadobudnut. lutujem kazdu babu v tvojej pozicii, lebo faktom je, ze vacsinou vam uz neostava ine, ako to pretrpiet ☹ ☹ ☹ toto som ja nikdy nechcela dopustit, a je fakt, ze mam nos na takych chlapov, ktori by sa nezachovali ani po rozchode ako svine, ale viem, ze by mi prispeli na dieta a mozno i byvanie, keby som potrebovala. akosi som to vedela vzdy vynuchat, ale nikdy som to nezneuzivala.. teda dieta mam s tymto poslednym, co ma tu "mamicku", ale aj ti predtym boli taki, zeby dieta chceli zaopatrit. a zaopatrene dieta znamena aj zaopatrena matka. ja som sa vzdy vedela intuitivne vyhnut chlapom, akeho mas ty, ktori si vyslovene zenu potrebovali "istit" tym, ze nechodi do prace a ma viac deti, a musi sa o ne starat... ☹ ☹

klarikag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
j.a.n.e.7
24. júl 2012

Toto nevyzerá dobre a to ešte nie ste svoji, potom sa to len vystupňuje. Ak sa muž nevie odpútať od svojej matky, bude to vždy zdrojom rozkolov medzi ňou a nevestou... A už teraz nevidí, že si ho matka lepí na seba, tak to neuvidí ani potom. A Ty ho ľutuješ teraz, lenže kto poľutuje potom Teba? Ak Ťa miluje, dokáže s tým seknúť a zachrániť Váš vzťah, ak to nedokáže, sekni s tým Ty kým môžeš....

sophie753
30. júl 2012

@mandragora22 je to celé na figu a naviac u mna moj muž nenatrafil na to pravé.ja totiž niesom typ ženy čo sa podriaduje a nemôže ma ovládať a to tiež neznáša on a jeho mamička práve najlepšie si asi myslel,že zoberie si mladú a bude si so mnou mávať ako sa mu zachce.velmi rada by som bola samostatná a viem,že na to mám aby som to zvládla ale pri chlapovi ako je on to nikdy nepôjde... ☹

mandragora22
30. júl 2012

@sophie753 tak presne toto asi najviac serie aj toho mojho, a to konkretne ta vec, ze ja nie som ziadna poserotka, ktora by bola vysr.... z jeho mamicky a posluchala na slovo - ju, aby on mal od nej pokoj.... ale dnes tak, ako aj po ine predchadzajuce dni, tyzdne, mesiace, roky, sa mi opat potvrdilo, ze on bude z nej vysra....., az kym ona neotrci kopyta, co sa obavam, ze nebude skor, nez o 20 rokov, takze speje to cele kamsi do prdele u nas. ja som taky typ, ktory bol samostatny uz pred zoznamenim sa s nim, zial, tiez zamilovana, nepocuvala som dobre rady inych v tom zmysle, ze on sa jej bude bat cely zivot a ani dieta to nezmeni. zial, je to pravda, ani dieta to nezmenilo, on je schopny jej lizat paty na ukor mna a dcery, proste poserotka na pohladanie. ja som vsak typ, ktory sa s tym neserinka, proste prestava ma to den co den bavit viac a viac s nim a asi to skonci zle, co sa vztahu tyka. a potom moze so svojou matkou uz aj spavat 😠 😠

mamavera
31. júl 2012

@slnecnica4444 ty ho ľutuješ, prečo neľutuješ seba ?!?! Keby toto priateľ urobil mojej sestre, mne by jej bolo veľmi ľúto. A neuvedomuješ si jednu podstatnú vec - váš vzťah nekazí svokra, ale voj priateľ!!!! Ty to nechceš vidieť, ale je to tak. Má predsa svoju vlastnú vôľu, možnosť sám sa rozhodovať. Rozhodol sa pre dovolenku s matkou ?!?!? 😠 😠 😠 To by bola pre mňa konečná. Zrejme pre teba nie. Kľudne s ním zostaň, ale buď si istá, že sa nezmení. Nikdy. A nepomôže, ani keby ste sa odsťahovali na druhý koniec zemegule. Chvíľu by bol pokoj, potom by si mamička začala vymýšlať choroby a problémy a synáčik by si ju nasťahoval k vám. Myslíš, že by rešpektoval tvoje želanie?!? Prečo? Veď ho nerešpektuje teraz pred svadbou, keď sa máte ľúbiť ako kone a ty máš byť pre neho jedinou na celom svete. Ale nie si. A ty to cítiš, len sa snažíš nahovárať si, že to tak nie je a kazí to svokra. Nekazí. Zrelému mužovi by do vzťahu nekafrala, lbo by jej to nedovolil a to neznamená, že by svoju matku neľúbil. Máš ešte našťastie čas, nikde sa nežeň, nad svadbou ani neuvažuj, máš kopu času a uvidí ako sa situácia bude vyvíjať. Podľa mňa aj všetkých určite v prospech matky 🙄 🙄 .

sophie753
3. aug 2012

@mandragora22 viem presne o čom hovoríš ja na to už tiež nemám nervy ale u nás je to bohužial zložitejšie tým,že máme dvoch drobcov a tretie na ceste ale ja si stále hovorím,že sa spametá naposledy konečne po 4rokoch priznal,že to musí ukončiť a,že nám jeho rodičia svojím správaním rozbíjajú rodinu.....pre mna je to konečne krok vpred a dúfam,že sa spamätá.....
fakt ti držím palce aby si to všetko zvládla a bola konečne šťastná🙂