Snúbenec má blízky vzťah s kolegyňou

wal393
16. máj 2018

Prosím ak mi aspoň trošku poradíte, poviete svoj názor alebo ja sa aspoň vyrozprávam.
Zapla som starší mobil, keď sa partner zabudol odhlásiť zo sociálnych sietí. Hneď ako som ho zapla mi začali naskakovať aktuálne správy čo si teraz píše. Ako píše novej kolegyni, že aká je dnes krásna ako je to pristane. Tak si písali ďalej - nemohla som prestať čítať - sedela som ako obárená, nechápala som že toto je človek s ktorým žijem 8 rokov. Potom jej napísal takú basničku rýmovačku. Večer si písali zase, dohodli sa, že na druhý deň po práci zájdu na kávu. No ona to potom zrušila. Na ďalší deň jej zase poslal okrem iných komplimentov aj básničku aká je krásna a užasná atd. Túto jej písal v tom čase keď ja som doma riešila nie najpríjemnejšie rodinné záležitosti. Dnes večer sa vraciam naspäť k nemu - ale neviem či sa rovno rozísť ? tento rok sme plánovali svadbu, kúpu bytu dieťa. Nepovedala som mu že o tom viem, ešte dnes sme písali o letnej dovolenke. Nevie o tom mobile, ja ho mám. Ale neviem si predstaviť žiť ďalej s takým človekom - už by som mu asi nikdy neverila nedôverovala. Pýtala som sa ho už predtým či je s ňou niekedy v kontakte, tak že jasne že nie čo si myslím.. Vedela som, že vtedy telefonuje s ňou - pýtala som sa s kým volá - že s kamarátom. Dnes mal voľno mali ísť spolu na obed nakoniec nešli. A neviem čo je - keď sú spolu v práci. Doteraz som si aj ja aj všetci okolo mysleli že máme ideálny vzťah. Viem, že aj ja som urobila nejaké chyby (tento rok bývali naši rodičia s nami neplánovane v malom byte - tak aj z toho sme boli obaja dosť vedľa). Ale čo ak toto nie je ani prvýkrát? Nechcela som to s ním riešiť cez telefon (mám teraz doma aj tak dosť starostí) - chcem sa ho to opýtať priamo. V tom istom čase si píše so mnou a s ňou. Bolo jej zle chcel jej doniesť lieky do práce. Písal jej v básničke ako sa o ňu bude stále starať. Nerozumiem ako sa 8 ročný vzťah môže zo dna na deň zmeniť. Neviem čo robiť

victory7897
16. máj 2018

@wal393 je to blbec..sorry

danyb
16. máj 2018

vieš ono je celkom možné, že s ňou nič nemal a podľa toho čo píšeš ona asi nemá o neho nejaký veľký záujem, len jej robí dobre, že sa o ňu zaujíma on..
ale aj tak je to veľký problém, vyzerá to že je do nej zaláskovaný a teba berie ako samozrejmosť.. aj keď možno na prvý pohľad ide o banalitu a z pohľadu chlapa, že vlastne sa nič nestalo, je tu veľmi narušená dôvera a evidentne ho to k nej ťahá.. myslím, že nie je zrelý na vážny vzťah a už vôbec nie na vážny vzťah s tebou.. dostal sa do rutiny možno sa vo vzťahu nudí alebo mu niečo chýba ale bohužiaľ rieši problém inde akoby mal, a to bude robiť asi vždy..
rozhodne by som si s ním žiadnu budúcnosť neplánovala a pred rozchodom by som žiadala jeho vysvetlenie (ale bez emócií ak sa bude dať), tak aby si odišla a neznížila sa k nejakým trápnym vyjadreniam.. určite bude v šoku, že si to ukončila vlastne pre nič za nič, ale neskôr sa doplazí ako pes, ale ja by som ho už nechcela.. a možno sa nedoplazí a aj tak dobre, aspoň sa skôr od neho odpútaš 🙂
príde mi to hrozne ponižujúce a nadobudla som z toho presvedčenie, že ťa nemiluje.. určite sa nájde chlap, ktorý ťa bude nosiť na rukách a takéto veci by ho v živote nenapadli..
prajem veľa síl k ťažkému rozhodnutiu a držím palčeky nech nájdeš svoju spriaznenú dušu 😘

bobricek1979
16. máj 2018

@wal393 toto nieje dôvera u vás sa v niečom stala chyba a ja osobne by som už nedôverovala čím skôr hi konfrontovať a myslím si že sa nemáš báť nového začiatku taký chlap ti za to nestojí. Očividne má bohužiaľ o ňu záujem a jej to lichoti.

bluka2
16. máj 2018

Dobre, ze si na to prisla teraz a nie neskor, ze nema problem klamat a zavadzat ta... Nestoji ani za konfrontaciu, smutne, ale treba to predychat a pohnut sa dalej

wal393
autor
16. máj 2018

neviem - či do konverzacie vstupit - alebo to nechat osobne
Potom už pripraveny - ak tam napisem - a bude mi cely vecer vyvovalat - alebo tu dokonca este docestuje (čo som si takmer istá) ak by som napisala
Prave teraz mi pípaju spravy od neho pre mna - ze je v meste :D
a pre nu - že ako sa citi :D :D
neviem už či sa smiat či plakat

victory7897
16. máj 2018

@wal393 ja by som nevstupovala

lmml
16. máj 2018

Stále je slobodný.. to že ste spolu 8rokov skoro nič neznamená.. možno nie je šťastný a preto hľadá zadné vrátka.. treba narovinu prísť a prebrať to.. takto sa len zbytočne trápite čítaním takých správ.. ja to poznám.

mimi1237
16. máj 2018

@wal393 ja by som mu dala taku basnicku rymovacku a snubny prsten by som venovala tej kolegyni tot prva reakcia asi
A inak ak by chcel sancu musel by to uuprimne olutovat a muselo by ho to uprimne mrziet a potom je uz na tebe co z tym.Ale ten obdiv pozornost a zaujem k nej nieco znaci.

wal393
autor
16. máj 2018

myslim, ze u nas stale bolo vsetko v poriadku - az posledny rok bol komplivanejsi ako s nami bývali aj rodicia jeden rok - teraz sme sa viac hadali, mali menej súkromia
Ale zase ktovie či to nerobil aj predchádzajúce roky.
Teraz som sa k tomu dostala len čírou nááhodou k tym správam
A aj tie vymazuje

wal393
autor
16. máj 2018

sám mi povedal, že ako s nami bývajú, ako sa viac hádame - tak sa máme aj menej radi

wal393
autor
16. máj 2018

Ale som si istá, že má ma rád, a že určite keď to zistí to oľutuje, a bude "doliezať"
Len ja nebudem mať istotu či to nebude robiť ďalej, alebo čo urobi pri dalsej komplikacii v zivote, alebo ci to naozaj nerobil cele roky doteraz

prave poslal tu istu fotku z mesta aj mne aj jej :D :D

danyb
16. máj 2018

@wal393 musím sa ešte raz vyjadriť.. toto je úplne jasná hra na dve strany.. ona podľa mňa odoláva, ale ak podľahne, tebe dá košom okamžite.. ja by som s ním nestrácala čas, si pre neho len istá poistka ak by mu to s ňou nevyšlo.. myslím že ak by si teraz začala aktívne riešiť svadbu alebo miminko, chlapec by sa začal vykrúcať.. váž si samú seba, lebo si ťa nikto nebude vážiť..
držím ti silno palčeky aby si sa rozhodla správne a neľutovala raz, že si to teraz neurobila 😘

ejanjelik
16. máj 2018

Vytlac a posli mu to anonymne. Uvidis jeho reakciu. Urcite sa nepriznavaj, ze to citas. Obrati to proti tebe a spravi s teba chuderu. Aj moj navrh je trochu detinsky ale ak si rozhodnuta to skoncit trochu ho podus.

mimi1237
16. máj 2018

@wal393 ze menej radi ? No jasne...a odkedy ? Odkedy pozna kolegynu.Stavim sa ze to nebude koli hadkam ,koli rodicom a bla bla...

victory7897
16. máj 2018

@danyb presne tak, a ak by ho odmietla tak sa vráti do starých koľají, aj ona mu už ostane dobrá.. Správy povymazuje a nikto sa nič nedozvie.. Klasický postup...a myslieť si, že ma má rád no o tom by som pouvažovala..

topasitta
16. máj 2018

Ou 😞 drzim palce, nech to dobre dopadne. 😘 Tiez som mala taky dlhy vztah, dovodov rozchodu bolo viac, ked som som si pripustila pravdu, ani to tak nebolelo. Prestala som si zivit predstavu, ze prave to bol idealny a krasny vztah, a bolo "vitaj v realite"... Teraz som s manzelom stastna.
Vy si to skuste v klude v pravde prebrat, a moznosti su len dve, bud vas to k sebe pritiahne, alebo pojde kazdy za svojim stastim.

wal393
autor
16. máj 2018

ak to vytlacim - pride na to. Lebo ako si kupil novy mobil - tak mi dal ten starsi. Cize asi sa musim priznat
Neviem ani s kym sa o tom porozpravat - takmer vsetkych znamych mame spolocnych, s kolegynami v praci asi nie, so sestrou?

mnemka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
16. máj 2018

@wal393 na čo čakáš ti je ako nevera v priamom prenose možno silné slovo no povedz si tak že si sa to nikdy nemusela dozvedieť a prišlo by niečo horšie v už manželstve utekaj čím skôr očividne sa ani sám pred sebou necíti byť vinný keď ti posiela foto aj jej to už je teda iná káva

ukulela
16. máj 2018

@wal393 ale ty si neurobila nic zle - ty si mu nesmyrovala v mobile, nehladala hesla ... skratka s usmevom povedat - drahy, pamatas ten mobil, co si mi dal? potrebovala som ho pouzit, lebo moj bol vybity - a vies co? zabudol si sa poodhlasovat z meseengera - a tak mi zacali chodit tvoje spravy, co si pisal svojej kolegyni, co sa s nou cely cas nekontaktujes ....
a ja sm svinucha, viem, ze mne sa to lahko pise, nie som v tvojej kozi, no ja by som si neodpustila a podpichla ho - ked poslal foto, tak by som mu nevinne odpisala, ze ci sa fotka paci aj ostatnym?

ankare
16. máj 2018

Chlapec ma stastie, že sa kolegyňa velmi nechyta a rande ruší. Je to somar, ktorý si ta nevazi.
Ešte sa neprezrad, že o tom vieš.

ejanjelik
16. máj 2018

Ale ved mozno by sa ti nepriznal, ze mu to prislo. A ak hej zatlkat zatlkat zatlkat. A obratit to proti nemu.

wal393
autor
16. máj 2018

Dokedy čakat?

bobricek1979
16. máj 2018

Čistý môj ex ešte ke
@wal393 máš silné nervy na čo chceš čakať

tinaa64
16. máj 2018

Clovek ktory ma rad lubi a miluje,take veci nerobi..ja by som to mm netolerovala a ani smrad by po nom neostal co by som ho kopla do riti...

maminuska
16. máj 2018

@wal393 byť s niekým 8 rokov a neposúvať vzťah , je pre mňa prechodený vzťah so všetkými možnými následkami ...nuda, prehnaná istota, prešľapovanie na jednom mieste. A zrazu príde niekto nový , ako vizuálne tak aj mentálne a chlapovi sa rozšíria nozdry a je tu niečo nové . A keďže sa necíti viazaný , lebo nie je ani ženatý a nemá ani deti ..tak on to tak dramaticky neberie že 8 !!!! ročný vzťah . Muža často neviažu ani deti , jednoducho je tu kus , mäso treba uloviť.
Takto primitívne neloví iba muž ktorý je už vyzretý a nemá ani čas. Ja tieto infantilné vypisovačky typu čo robenkáš, urobím ti čajíček , zober si tabletočku , mojenko ..nemusím , príde mi to ako mentálna zaostalosť aj odosielateľa aj prijímateľa.
Tebe by som poradila počkať , byť trpezlivá a nechať ho ešte vypisovať., Aspoň zistíš až kam tvoj priateľ a budúci manžel dokáže zájsť, ako sa dokáže prejavovať .

mimi1237
16. máj 2018

@wal393 prepac ze mi to neda...ale obdivujem ta ze dokazes byt ticho a nerozumiem preco sa tvaris akoby si spravila neviem co ,to keby si ho prichytila v posteli s cudzou zenou tak by si sa citila vinna ze si najprv nezaklopala? Wtf
Mna by to nebavilo citat a hned by som ho konfrontovala

maminuska
16. máj 2018

Môj brat si tiež vypisoval s kolegyňou , doma manželku s dcérkou . A tiež také infaltinnosti ale keď mladá chcela ísť na vec, teda to posunúť ďalej do mileneckého vzťahu , hneď cúvol . Aj tak mu žena na to prišla a teda ich manželstvo to narušilo riadne a to nebol ani neverný .

alex49
16. máj 2018

v súčasnosti sa ľudia už ani porozprávať nevedia... ved mu normálne povedz, že sa v starom mobile, čo ti dal zabudol odhlásiť z messengera a našla si tam krásnu básničku, čo písal kolegyni. Neviem na čo chceš čakať.

lucilaines
16. máj 2018

Ahoj, tiez pridam osobnu skusenost..bolo to sice asi po 2 rocnom vztahu a tiez som nasla smsky v podobnom duchu ale tam ta slecna spolupracovala a posielala este aj kadejake svoje fotky. Uprosil ma, aby sme spolu zostali, nestretli aa spolu a nic spolu nemali (zatial), co bolo jasne aj z tych sprav. Ja som s nim zostala, ale pod podmienkou, ze predmnou vymaze vsetky kontakty ma dotycnu, posle jej smz nech ho nikdy nekontaktuje a vypytala som si kedykolvek si zmyslom neobmedzeny pristup k jeho mobilu a vsetky hesla do vsetkych sieti a pod. Myslela som, ze na to nepristupy, ale bez problemov pristupil a takto sme fungovali. Bolo to strasne neprijemne a trvalo mi vyse roka, kym som znova ziskala doveru. Pocas tej doby som napzaj kedykovek a pravidelne kontrolovala vsetko. Potom uz nie, ked som mala pocit, ze mu mozem znova verit. A zostali sme spolu este dalsie 4 roky, nakoniec sme sa rozisli,ale koli niecomu uplne inemu. Takze ja len tolko, viem, ze sa ti chce vracat a nevies si predstavit, ako by si s nim fungovala dalej, alw ak je to dlhy vazny vztah a ak naozaj spolu nic nemali, mozno je to len taky ulet a chyba,ktoru si uvedomi a spravi vsetko pre to, aby to zachranil. Kazdopadne ale so sebou nenechaj zametat a urcit si jasne hranice.