Som asi jediná, ktorá už nevládze

marianqa
3. dec 2013

To som asi naozaj jediná mamička ktorá už nevládze....S malou som stále sama,ide o to že má 4-mesiace a za všetko plače,vypľuje dudlík začne revať,otočím sa a trošku sa malej nevenujem zase plač....Manžel ak ju chce dať spinkať bude plakať kým neprídem a nedám ju spinkať ja....A takto je to každý deň,bude plakať ako o život a prídem a úsmev od ucha k uchu...Milujem svoju dcéru ale niekedy už je toho veľa,tu suseda má malé dieťa a vôbec ho nepočuť,zato moja je ako pavián,máte s tým niektorá skúsenosť?Každý vraví že je na mňa,veľmi navyknutá...Ale nikto mi nepríde pomôcť,ako mám teda zvládnuť aj domácnosť?

babulka82
4. dec 2013

@marianqa a asi najväčšia najvzacnejšia rada do buducnosti,NEPOčUVAT premudrele mamičky ktore hrozia na každom kroku vratane fora 😉 a NEPOROVNAVAT deti!!! Každe dieta je ine a vyžaduje ine. Never všetkemu čo ti kto povie.Mne napr. jedna mamička tvrdila že ma velmi dobre dietatko a pritom jej hučalo nonstop ,lebo byvala oproti v činžiaku a všetko bolo počut 😀 😀 😀 A ked ti treba niečo porobit ,vycikat,vykakat atd . tak ju nechaj nech si trošku poplače,neboj nič sa jej nestane . 😕 😎
Mam dve deti a každe je ine ,chyba neni v tebe určite.