Som bezradný

robot123
8. nov 2014

Dobrý večer, som Maťo, som tu nový, registrovaný asi 3 minúty a potrebujem poradiť. Najskôr som hľadal pomoc na streche, ale tam sa takéto "problémy" nerozoberajú, tak hádžem sem. Budem rád, ak zareagujú aj moji súkmeňovci - muži, ak tú nejakí sú. Takže k veci: Mám 26 rokov, priateľku takmer 4 roky. Spočiatku sme si celkom fajn rozumeli, no pred necelým rokom ju v práci ponížili na nižšiu funkciu, časom odišla do inej práce, ktorá ju veľmi nebaví, tvrdí, že sa jej tam nedarí a je stále smutná. Už na to nemám nervy. Stále je smutná, vkuse rieši, že máme málo peňazí, ona zarába cca 400€, ja ako predajca szčo mám priemerne tiež toľko. Vkuse sa len sťažuje, že chce prácu, kde aj zarobí, aj ju bude baviť. Oslovili ju z tej práce, kde odišla, aby sa vrátila, tak zvažuje túto možnosť. Strašne mi však vadí, že je umrnčaná. Nedávno ju operovali a keď som šiel po ňu, tak ledva chodila, len sa tackala, neverím, že ju to tak môže bolieť. Ešte chcela, aby som jej pomohol dvakrát pri sprchovaní a bohužiaľ, som pri tom musel vidieť aj jej použitú vložku, lebo práve vtedy to mala. Vkuse sa vyhovára, že nemôže dvíhať ťažké, rozložiť a zložiť gauč, lebo je to čerstvé, pritom nemám pocit, žeby ju niečo ešte malo bolieť. Je strašne citlivá, reve pri dojímavých seriáloch, je to trápne už. A s tým všetkým prišlo aj to, že nemám chuť na sex s ňou! Je už pre mňa nepríťažlivá, že som videl tú vložku a že je stále umrnčaná. Nechce orál a ja neviem, čo robiť. Sme rovnako starí a bývame spolu už asi 3 roky v prenájme, len teraz sme u mojich rodičov, lebo som mal finančné problémy, s ktorými mi neraz pomohla, tak na čas sme u našich a to mrnčí ešte viac. Prosím, poraďte mi, ako seba alebo ju prebrať k životu. Dik.

certi
25. nov 2014

@denduska anoooooooo

luciade
27. nov 2014

No tak viem pochopit aj teba, muzi i zeny maju uplne rozdielne predstavy o mnohych veciach vo vztahu a laske, co je normalne (poznas tu knihu Muzi su z Marsu, zeny z Venuse? Precitaj, mnohe pochopis... Navyse zeny si skor sentimentalne, muzi pudovi, treba sa v tom trocha posprtat, aby sme sa vedeli pochopit, ta kniha je celkom fajn 🙂). Nie je to veru ziadna slava, mat pri sebe partnera v depke... Necit sa zle preto, ze toto riesis a ani kvoli priatelke. Ak je priatelka depresivnejsej povahy, tak sa asi uz nezmeni a casom sa to asi i zhorsi, ja som na materskej tretim rokom a uz mi zacina zo vsetkeho sibat a nie som to vzdy ja, som casto umrncana a sama sa za to neznasam, pretoze to niekedy prenasam na vsetkych okolo... Na druhej strane, mozno priatelka ocakava, ze Ty jej prejavis lasku urcitym sposom, o ktorom ani netusis a to sa jej nedostava, citi sa nepochopena atd. (existuje vraj 5 jazykov lasky, niekto potrebuje dotyky a bozky, pre niekoho je prejavom lasky pochvala a povzbudenie, pre niekoho to, ked mu partner pomaha,... aj to si precitaj trebars na nete, velmi Ti to pomoze vo vsetkych vztahoch, vidiet veci, ktore viediet nie su, lebo my zeny od muzov ocakavame, ze nieco urobia, ale nehovorime o tom, pretoze si akosi myslime, ze by to mali vediet...) Urcite si dobre rozmysli, ci Ti Tv. priatelka vyhovuje ako clovek, lebo ten zivot veru nie je len o vasni, i ked ta sa da rozduchat, ale len ak si jeden druheho vsimate. Ja som mala nonstop po porode zdravotne problemy, bola som z toho veru dost smutna, a viem, ze i manzelovi bolo vselijako, no neboli to iba banality, ale co nam pomohlo bolo myslim to, ze som mu vysvetlila, co ma trapi a ako sa citim a verte ci nie, mne toto pomoze, on vie, ze ja mu musim vyklopit, co ma skrie a som zase v poho, to som ale naucila az za posledne roky, ked prislo babo, lebo vtedy sa vsetko vyhroti, malo casu, unava atd. A za seba Ti davam palec hore, lebo sa snazis tuto situaciu riesit... 🙂

robot123
autor
27. nov 2014

@luciade My sme sa pred týždňom rozchádzali každý druhý deň. Vlastne, ja som sa rozchádzal, lebo stále som riešil, že ma nepriťahuje, nie je pre mňa sexy....a ako sme boli rozídení, tak som ju podviedol s jednou babou. Vlastne nepodviedol lebo sme boli v ten deň rozídení a ja všetky rozchody riešim takýmto užitím si na jeden večer. Ona mi na to prišla deň po tom, keď som sa neodhlásil z FB a videla všetko, čo sme si s dotyčnou písali. Večer pred tým ako to zistila, sme sa rozprávali a ona mi povedala, že odomňa odíde a viac ju neuvidím, lebo ona sa s ex nestretáva. tak vtedy som si uedomil, že nechcem byť bez nej. Myslel som si, že po rozchode budeme kamaráti a normálne budeme spolu chodiť von na kávu a tak... Začal som revať ako malý, udobrili sme sa, obliekla si novú čipkovanú košielku a vtedy som zistil, že ma priťahuje, len ja som mal blbé obdobie alebo čo. A na druhý deň mi prišla na to, čo som urobil. S tamtou som to ukončil, v podstate som ani nezačal a ona ma dusila celý víkend, až mi nakoniec povedala, že mi to odpúšťa a začneme od znovu, nakoľko zahodiť tie roky jej je ľúto. A ja ju tiež veľmi ľúbim, len som musel asi zažiť niečo iné, aby som si to uvedomil...alebo neviem.

morning
27. nov 2014

@robot123 Ale uprimne - ty na com momentalne ficis ??? 😀 😀 😀 Take rozpravky, ake tu vypisujes ty, by nevymyslel ani Andersen.

robot123
autor
27. nov 2014

@morning Dik dám si to patentovať.

zenazaba
27. nov 2014

Jaaaaj a zenam moze byt prijemne sa kazdy mesiac pozerat na zakrvacane "pomocky" ??? 😀 a este od nej ziadas aby si aj tvojho "oneho" kamsi pchala, aj to jej ma byt prijemne ?? 😀 Ale bolest ma pred tebou skryvat, aby ta tym neobtazovala??? 😀 ......si vazne "TEN PRAVY" 😀 😀 😀

gotana
27. nov 2014

Nehnevaj sa, podla toho co sem pises, si este dieta a potrebujes, aby ta zivot prefackal a aby si dospel a Tvoja priatelka nech vysadi tabletky a kopne ta do r..i, aby si sa spamatal.

monicka28
27. nov 2014

@robot123 podla mna ta ani ona nelubi.... keby ta lubila neriesila by pracu, prachy, byvanie.... ked sa dvaja lubia su stastni ze su spolu ...

bianka0111
27. nov 2014

@robot123 Drahý moj manžel, týmto sa Ti verejne ospravedlnujem, ked som na Teba zlááá.....to čo je?? vložka? a čo porod? aj to sa mi ženy len pretvarujeme? a čo muži pri porode??? maju na manželky zanevriet?? Jaj som sa normálne nahnevala......
Porodila som v 30 tt...vnutorné krvácanie, bábatko v inkubátore, ja s emboliou pluc na 11 poschodí...bolesti, plač, bolesti...moj manžel bol celý čas pri mne od rána do večera....menil mi vložky, umýval ma na ložku, sledoval krvácanie, pomáhal pri prvotnom odsávanííí...to všetko z uctou a láskou.....

ervenka
27. nov 2014

@bianka0111 lebo obcas sa stava,ze fyzicky vek pokracuje, ale mentalne sa clovek zasekne niekde v skoropubertalnom stadiu. "Neviem, co chce, viem co nechcem. Aj to len mozno. Ale stazovat sa budem, lebo ja som chudiatko" aaaaaaaaach. Dufam,ze moj syn vyrastie a bude normalny, samostatny, hrdy, ak si najde partnerku, bude s nou jednat na urovni a v pripade potreby spravi pre nu aj to posledne, ako aj ona pre neho. Ak druhe ditko bude dievca,pevne verim, ze bude normalna, samostatna,hrda, ze si najde partnera, bude s nim jednat na urovni a v pripade potreby spravi pre neho aj to posledne, ako aj on pre nu. Lebo ak budu moje deti rozmaznane, a take bleblebleeee- nech sa paci, tam su dvere, sup do sveta na skusy, nech ich svet nauci. Tak ako ich mama odisla 1x v 19.rokoch sama prec a potom od 23r. byva v Nl.

bianka0111
27. nov 2014

@ervenka ja mám dve krásne slečny...už teraz vo veku Emma 8 a Hani na Vianoce ročik ich učím, že muž si ženu musí vážit, muž má ženu nosit na rukách, muž má byt gentleman a muž má byť MUŽ....ak nie..nech utekaju kade lahšie....

dinko31
27. nov 2014

@robot123 no nasmiala som sa. Toto je absolutne nereálne čo píšeš. Možno keď si ty oblečieš čipkované trenky, tak sa budete priťahovať navzájom 😀 A dobrá rada: nájdi si chlapa, on vložky nepotrebuje 😉

17alexis
28. nov 2014

@monicka28 myslela si to ironicky, vsak? Ak ludia riesia prachy, byvanie, tak sa nelubia? Moj prijem je v 4-cifernych cislach a riesim prachy. Riesim byvanie, pracu...proste vsetko. Nastastie aj moj partner je rovnako uvedomely. Tento chalanisko ma uplne iny problem. Ved podviedol svoju babu a ona mu odpustila. To je znak toho, ze ho nelubi?

ianitka
28. nov 2014

@17alexis No momentalne mu dava len stvrtinu vyplaty na jeho vysoke výdavky, tak ho asi fakt nelubi... dostatocne... predtým toho financovala ovela viac 😀 a ked teda nema peniaze na jeho vysoke výdavky ani na cipkovane kosielky, nie je ani laska 😀 😀 😀 😀

@morning No nic o par tyzdnov riesime zapletku dalej... jednorazovka bude tehotna a co teraz k "svokre" do obyvacky sa uz k nim nezmesti 😉

Sorry, musim sa bavit, lebo, ked taki chlapi chodia po svete, tak dceru asi pre istotu nevydam 😀

lorela
28. nov 2014

@robot123 Áno, áno, áno, prosím, pokračuj v písaní. Náramne sa bavím a tým pádom sme na jednej vlnovej dĺžke 😀

jjanulkaa3
28. nov 2014

fuuj normálne je mi zle...keď takýto ľudia žijú na zemi...hrôza. Také sprostosti som dlho nepočula 😖

katrin21
28. nov 2014

@robot123 neviem, ci si fakt realny chlap...ale ta hlaška, ako " ty vzdy riesis rozchody sexom na jeden vecer", tak to je fakt silna kava.. takého partnera by ziadna nechcela ani omylom.. ved to pri kazdej hadke akoze si pojdes uzit? lebo ved dnes od obeda si " rozídený" tak mozes???? CHoreeeeee
ty si cely chory.... skoda reci..
Tvoja partnerka by ta mala uz konecne definitivne kopnut do zadku a čau.

iwusskaa13
28. nov 2014

boze moj...moj chlap ma 27rokov ale v zivote by z neho nevypadla taka somarina...po precitani tohto som este viac vdacna zato aky je...a ked pride dnes z prace tak mu i tie hry na pc dovolim 😀

sorciera24
28. nov 2014

@robot123 ty nie si chlap...ty si obycajne hlupe decko...moj chlap v 26tich rokoch si ma ako zenu vazil....ty si zenu vazit envies a mam pocit,z e si strasny sebec..... vdaka bohu za mojho muza...ozajstneho muza! keby si sa spraval ako chlap a nie ako pako....dostal by si mozno aj ten oral....ale takemuto debkovi moze dat len nejaka "cicka na jednu noc"...sorry za ostrejsie slova, ale tu sa inak vyjadrit neda....fakt nie... 🙄

zdenopeta
28. nov 2014

čo je toto za kokota, :D :D :D

ceresnicka1990
29. nov 2014

Boze,toto je lepsie jak telenovela...videl vlozku,stratil chut na sex,ta ,,svina umrncana'' ho vsak nechcela ani vyfajcit 😀 teraz ked zaraba 400eura,tak je zla,ale hopla o chvilu bude mat znova cez 1000 tak ju miluje dalej...nechapem,ako si mohla dovolit po operacii knucat,ze ju vsetko boli,ked on chudak musel prezit sopel...macka chuderka ma skoro mesiac spinavy zachod,lebo jej panicka je natolko leniva,zeby jej isla kupit 10kg piesok..caja je uplne neschopna zit v tomto svete,lebo nepije nezuruje a nechuti jej CIBULA 😀 nebavi ju zit so svokrou v obyvacke,lebo nema peniaze,pretoze dotuje svojho skveleho priatela.vyrozpravat sa musi kamaratovi,kt. Jej aspon kolac doniesol,ked lezala v nemocnici,lebo jej muz sa proste nemieni bavit o ,hlupostiach" a rozisli sa na jeden den a on si smikol inde,ale nepodviedol ju,lebo spolu vtedy neboli..a uz vobec nepochopim preco pred nim chodi strapata 😀 dobré

vefi89
29. nov 2014

@ceresnicka1990 bravóó 😀 😀 😀 😀 vtipnejšie ako keď som čítala jeho príspevky 😀 😀 😀 😀 😀

pocetnerodiny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ika5555
30. nov 2014

@robot123 ako decko sa spravas ty!sa zobud uz pre boha!prave si si sam odpovedal preco sa posledny rok takto sprava.len ti nadstavuje zrkadlo...sama ti hovori co potrebuje a ty jej potreby ignorujes!!!tak co sa cudujes?vo vztahu treba aj davat a nie len brat-ked mala peniaze zobrala ma tam a tam,dala mi peniaze atd...ale vypocut si ju,ked to potrebuje,to uz nie...co sa potom cudujes ze sa zmenila?ona si len konecneeee uvedomila,ze si jej na nic a je jej zatial luto poslat ta kade lahsie...bozeee.dufam,ze dievca dostane rozum co najskor...

ika5555
30. nov 2014

@ceresnicka1990 som sa nasmiala,kraaasne zosumarizovane,bozeeee az mi slzy tecuuuu

monicka28
30. nov 2014

@17alexis asi som to nepostrehla ze ju podviedol 🙂

jalito
1. dec 2014

@bianka0111 A ženy nemajú byť ženy? Keď niečo chceme od mužov, aby sa chovali ako gentlemani, musíme sa i my chovať ako ženy a nie ako feministky, aj to by si mohla dcérkam povedať 🙂

jalito
1. dec 2014

Dobrý kolík je ten zakladateľ.... nemožem z neho. Ešte nech niečím prispeje, nech sa zasmejem...

bianka0111
1. dec 2014

@jalito prepáč, ale nerozumiem....píšem niekde, že ženy sa nechovajú ako ženy? alebo že moje dievčatá sa nevedia chovat ako slečny??? ..nikto sa nechová ako feminista, len reagujem na zakladatela tejto témy a viem, čo pre seba ani pre svoje dcéry nechcem....nepíšem nikde, o tom, že sa niekto nechová ako žena..tak tvoj príspevok beriem ako trochu dost odveci ....

silvijam
2. dec 2014

Zbytočne reagovať, toto je určite vymyslené a niekto sa baví, lebo tak blbý, detinský a primitívný 20+ ročný človek nemôže existovať.