Som milenka ženatého muža

smajlik222
2. aug 2017

Ahojte , som milenka ženatého muža, nikdy mi nesľúbil že by od ženy odišiel , nemá ju však rád žije s ňou len preto že majú 2ročnú dcéru. Tiež majú byt do ktorého investoval peniaze len on, kedže ona nikdy nepracovala a pri rozvode by jej polovicu musel vyplatiť kedže nemajú žiadnu predmanželskú zmluvu. Stáe sa mi na ňu sťažuje ale o rozvode nevraví nič, nie som jeho prvá milenka , predomnou mal jednu ,so ženou ma sex tak cca raz za 4 mesiace, nemá problém mi to aj povedať , čo ma veľmi raňuje, ale nič som mu o tom nepovedala, niekedy mám veľkú chuť jeho žene povedať že má mňa a že ju podvádza. Máte pocit že keby ju miloval tak by si hľadal milenky? Väčšinu času trávi mimo domu aj ked príde z roboty aby nemusel byt s ňou odchádza k rodičom, alebo susedom ,kamarátom, niekedy so sebou berie aj dceru, niekedy nie, ako mu dovoli jeho zena... Ja ho ale velmi milujem, čo robit?

libawet
2. aug 2017

@henikav kde u vás zima? Severské krajiny? U nás nestačí len to horko, ešte má dnes doletieť aj piesok zo Sahary, takže čo ešte nám chýba?

libawet
2. aug 2017

@henikav hej skočím, tu v práci nám bagrujú rovno pod oknami a narazili na spodnú vodu...du na to!

maminuska
2. aug 2017

@libawet počasie je tu hrozné , ešte som aj druhý den doma s deťmi , lebo jednak prázdniny a jedna choroba " ruka , noha , ústa. Šľak ma triafa.

dominika6
2. aug 2017

@libawet najprv emigranti..potom piesok zo sahary..pomaly sa tu stmieva 😀..

libawet
2. aug 2017

@maminuska ako sa vraví " na posraného ešte aj hajzeľ padne " ...no drž sa....

kvietocek203
2. aug 2017

Povieš jeho žene vykašle sa na teba najde si inú. A co by si mala z toho kebyže ju nechá bude s tebou si myslíš ze ho neomrzis?A dupľom sa spamätaj uz len preto ze nie si prvá ani posledná jeho milenka možno aj teraz ma ich viac než len teba.....inak muži sa strašne začnú ľutovať aké su chúďatká a zeny mrchy keď uz majú deti...preboha samozrejme ze rebríček hodnôt sa úplne posunie bieda je na prvom mieste a chlap az po nom....milujúci otec a manžel to chápe.....ale ak chceš byt taká chudera aká je jeho manželka teraz co možno nevie o ničom tak s nim buď možno sa ti splní sen ze skončite spolu.Ale garantujem ti s takým 'chlapom' stastna nebudeš....to su samoľúby egoisti

kvietocek203
2. aug 2017

Oprava nie bieda ale dieťa je na prvom mieste...slovnik😒

bejami
2. aug 2017

@charlie1980 tak ten standard by snad mohla svojmu dietatu poskytnut aj zena...keby straaasne chcela bud si dorobit vyssie vzdelanie, kvalifikácie najst dobru pracu, alebo sa vydat za vplyvného muza, poprípade odist žit s detmi do zahraničia. Alebo vysudit poriadne vyzivne...

obsadenemeno
2. aug 2017

@libawet my budeme stastni aj za tych 27 stupnov....... krasne budeme vycnievat z opaleneho davu....... 😵

bejami
2. aug 2017

@marusia12 takých je tu na modrom konovy xyz fotky stastnej rodinky ale realita je niekde inde. Cize zit s muzom s ktorym si nemam co povedat ale hrat divadielko ako je nam fajn.

bejami
2. aug 2017

@maminuska ved to je ta realita bohuzial ze musis robit nieco nasilu, aby dcera dostudovala, nemohla si ta kamoska radsej najst 2roboty zapriet sa a sama zafinancovat studia. Pohodlnejsie je zavriet tie oci, a fungovat v tom klamstve aby ten muz dal peniaze na studium vlastnej dcery. Smutna realita ano

charlie1980
2. aug 2017

@bejami No nevie, hocijako by sa pretrhla. 2 vyplaty su 2 vyplaty. A v beznom zivote to uz potom vyzera inak, Ako popisujes teoriu. Toz Ani zivot v zahranici nie je med lizat, Uz vobec nie pre samu matku s dietatom. Ty si to predstavujes Ako Hurvinek valku 😄

Realita je taka, Ze vela manzelstiev takto funguje. Mozno nie sposobom, Ze si nemaju co povedat, Ale plnia si max.svoje rodicovske povinnosti a Ked deti dostuduju, Tak sa rozvedu. Neviem, Kolko mas rokov. Podobne som zmyslala v 25r Aj ja 😄

bejami
2. aug 2017

@charlie1980 ja uz som si odskakala všetky fázy🙂 Žijem sama s dieťatom aj s manželovými dlhmi. Všetko sa da ked sa chce, uznavam je to tažké, 2 platy su dva platy to som nikdy nezažila ale z môjho platu buduci exmanžel veselo si užival v krčmách pri cigaretke, sem tam polemizoval s kočkami s pokecu (možno aj realne to už sa nedozviem) Žila som v Anglicku a teda si viem porovnat aj život tam aj tu. Tam by mi bolo v momentalnej situacii ľahšie asi predsa len je tam lepší soc. systém ako tu 20e pridavky nič moc.

maminuska
2. aug 2017

@bejami robí predavačku za pokladňou v jednom hypermarkete. Bola z toho unavená natoľko že druhá robota bola v nedohľadne a tiež už nemala 20 . Žila si svoj život a po určitej dobe mužov život ju netrápil . dcéra spromovala teraz v máji a hneď po promóciach podala návrh na rozvod.
Má pocit že pre tie dievčatá urobila dosť , teraz je na rade ona a má pravdu . Z domu sa odsťahovala do garzónky v podnájme , zablokovala muža na telefone a všade na sociálnych sieťach , urobila riadnu čiaru .
jediný kto to nechápe je muž , veď tak pekne spolu žili 🙂. dcéry chápu , kamošky chápu , jej rodina chápe...aj toto niekedy na mužov môže čakať.

moonlight1210
2. aug 2017

a teraz napise, ze to z jej konta pise kamoska, lebo je tak blba, ze si nevie zalozit vlastne. 🙂

maminuska
2. aug 2017

@bejami ano , ale máš situácie kedy muž je dobrý otec ale naprd manžel . Vtedy sa niektorým ženám do určitého momentu oplatí počkať.

bejami
2. aug 2017

@maminuska tak to ano to už spravila maximum prajem jej veľa štastia v živote už len dobre a štastne chvile a snad sa este aj laska objavi/podarí.... lebo človek by nemal zostat sam

bejami
2. aug 2017

@maminuska určite áno a aj opačne dobra mama len naprd žena. Ale je sranda že tu diskutujeme na "fiktívnu temu autorky"🙂

danielak84
2. aug 2017

@pivonka6 😄veru mas pravdu ale deti su dar,hlavne ked v noci spia.

guinevre
2. aug 2017

Tento prispevok je fake, az oci z toho bolia! :D Ze milenka zenateho, a nie je prva, a blabla, je to tu len na to aby vyvolalo velku diskusiu (lebo, ktoru zenu by sa toto nedotklo? ) a zopar trapnych reakcii, aby to proste na fore bolo zaujimave. Nic ine, za tym nie je 🙂

emilia25
2. aug 2017

To by bol uz 3ti chlap.no pani manzelka milenca by mala napisat manzelovi milenke ze jej trtka manzela.no co ktomu dodat.

moonlight1210
3. aug 2017

@emilia25 naco do toho tahat este aj dalsie partnerky?
staci, ak ona da milencovo cislo manzelovi. oni si uz medzi sebou vylosuju o kratsiu zapalku, ktory si ju necha.
(len aby sa este nepobili o to, ktory bude musiet. 🙂 )

lapersefona
3. aug 2017

1. O takeho muza by som ani nezakopla. Co podvaza svoju zenu.
Je tu riziko ze to iste spravi tebe. Aj teraz mozes si najst este jednu milenku

2. Vaz si seba a nerob mu nafukovaci matra. A never iba tomu ze ta zla a hnusna je jeho zena.

3. Vsetko v zivote sa vracia. Odid cim skor kym ti to zivot riadne nevrati....

libawet
3. aug 2017

@obsadenemeno neboj, veľa ľudí už nie je opálených. Pochopili konečne, že "slnko je UŽ sviňa ".

mawka
16. aug 2017

su take manzelky, partnerky podvadzane, ktore odpustia. aj dlhodobu neveru. ja by som nemohla. som zazila. rok a pol bola kočena podvadzana, dotycny zil dva zivoty, tej druhej venoval ovela viac casu. a aj tak mu priatelka odpustila. lebo sa spamatal, ze ju miluje. no zit cely zivot s tym, ze ma chlap podvadzal. mozno bude sekat dobrotu, ale pride nejaky novy problem a najde si inu bokovku zas... neverim uz. a ju lutujem. toto bude nad nimi visiet stale. skor ci neskor z toho mraku zaprsi.