Som nešťastná v manželstve a túžim po niečom novom

17. jún 2021

Asi ma tu niktore odsudite, ale ja sama neviem co s tym.. som nestastna, s manzelom nam to dlhsie neklape. Neustale mi klame do oci, prazdne sluby, nezodpovednost. Nevieme sa spolu uz rozpravat. Su dni ked je fajn aj sa zasmejeme, ale vacsinou sa len hadame, furt zjapem a nadavam, on len co zas riesim v tej svojej hlave. Jeho pritomnost mi je niekedy neprijemna, az sa mi hnusi, pusu si nedavame, ani pri rozlucke, vecer kazdy na inej strane gauca, on na mobile ja kukam film abo idem spat. V posteli lezime daleko od seba, nevravime si dobru noc. Uz som vela raz spomenula rozvod, raz v hadke povedal aj on, ze sa rozvedme, ked to tak chces. Povedala som nie bo nechcem detom (4 a 2r) brat otca nechcem rozbit rodinu. Ale..Vidam jedneho muza, neviem ani ako sa vola, kazdy den sa nam stretnu pohlady, usmievame sa na seba, prehodime par slov, je mi strasne sympaticky, chcem aby si ma vsimol, aby sa obzrel za mnou, aby sa mi pozdravil. Zacinam si uvedomovat, ze mozno mam sancu este najst po 10r. niekoho s kym budem stastna, kto ma bude lubit, nebude klamat - nevravim ze som sa poblaznila do neznameho muza, ale vsetko mi to lichoti, citim sa lepsie, krajsie, sebavedomejsie. Ale zoziera ma myslienka, ze by som ublizila detom, ako by som s nimi zila sama. Nevladzem v manzelstve nik to nevie co je medzi nami, pred vsetkymi vyzerame ako dobra rodina, ocko sa stara chodi s detmi von, pomoze doma. Ale... ja ho uz nemilujem, a bojim sa to priznat, tlacim to v sebe...
mozno mam este sancu na nieco nove, byt lubena

autor
18. jún 2021

@erika_230 my sme tiez uz len ako spolubyvajuci... Ked je v praci tak mi je ovela lepsie, aj s detmi je to lepsie, som kludnejsia..

anonym0001
18. jún 2021

Vies co, vzdy musis ratat so vsetkym, aj s tym, ze rozidete sa a zostanes sama s dvomi detmi. Ja som sa rozisla po 10 rocnom vztahu ako 32 rocna pekna mlada baba. Myslela som, ze som v najlepsich rokoch a urcite sa este vydam. Nestalo sa. Nemyslim si, ze slobodne matky to maju jednoduche, dobre si rozmysli, ci ti to stoji za to. Ci nie je mozno lepsie skusit zachranit vasu rodinu...