Som nešťastná zo svojho partnera

alexandra1104
5. jan 2014

Ahojte uz som nestastna zo svojho partnera...ked poviem aby sa viac venoval malej je zle ked poviem aby furt nesel pred pc je zle ked poviem aby nechodil furt chlastuci je zle ked mala je zle zase je zle..ked chcem aby vstal ku malej rano alebo vstal skorej zas zle som bezradna uz
...furt niaky problem a same hadky uz neviem co robit

ejbyk
5. jan 2014

robis zle len to ze si si vybrala zleho partnera!! zial

soniada
5. jan 2014

veru ☹

haslerka27
5. jan 2014

nechci nic,a uvidis ci bude konecne dobre.ak bude dobre,je to debil.....lenivy,pohodlny,arogantny,nepotrebny cvok,ktoreho kopnut do guli.

babulka82
5. jan 2014

@alexandra1104 nuž ako jedna moja znama hovori :niektory chlapi su pre rodinu nepoužitelny 😖 vid ten tvoj je toho dokazom.Načo chcel deti a rodinu ? spytaj sa ho na to.

hoblinka13
5. jan 2014

preco si zeny nevsimaju partnera predtym ako s nim splodia dieta???? den,co den tu citam pribehy o nemoznych chlapoch,ale oni taki boli vzdy.len predtym vam asi imponovalo,ked podgurazeny vyznaval lasku,ked ste chodili po baroch a svet bol gombicka.prislo dieta,tebe ostali povinnosti a jemu zabava.vycitkami nic nezmenis.na takeho musis ist rafinovane,ale ci nieco zmenis,netusim.s takymito sa zeny vacsinou rozchadzaju alebo trpia do poslednej kvapky. neskusala si mu bez slova podat malu,nech sa s nou zahra?alebo pripravit doma pohodovy vecer. vecera,vinko a nic neriesit len si spravit pekny vecer

lzusak
5. jan 2014

to je tak, ked deti maju deti!

alexandra1104
autor
5. jan 2014

@hoblinka13 ano boli sme spolu 4mesiace a nebol to idealny partner a prislo dieta na zaciatku ked sa mala narodila bnol ukazkovi chlap no casom to ochladlo

alexandra1104
autor
5. jan 2014

@lzusak vies moj partner ma 30 rokov takze uz by mohol mat rozum

lzusak
5. jan 2014

@alexandra1104 zjavne ho nema, takže moj koment sedí.

hoblinka13
5. jan 2014

@alexandra1104 zrejme prezivate krizu.niektorych chlapov musis naucit sa spravat,lebo sa nevedia.sice ukazkovy chlap z neho asi nikdy nebude,aspon sa posnaz,aby sa s nim dalo vydrzat.treba si aj uvedomit,ze chlap nikdy nebude ako ty.nie kazdy ma v sebe akysi kus zenskosti,kedy vedia vstat v noci k dietatu,vydrzia sa pohrat a su vzorni manzelia.musite sa naucit komunikovat,otvorit sa jeden druhemu.nie hned na seba nahucat.ono na jednej strane nie je prijemne,ked donho stale hucis povinnosti,aj ked chapem,ze by kazdu hnevalo,ze jej chlap nepomaha.preto je lepsie nemrhat zbytocne privela slovami.ale na druhej strane si musite vediet vysvetlit v klude,co jeden druheho trapi

ushuaia
5. jan 2014

@alexandra1104 nerobis nic zle, prosto tuzis aby otec tvojho dietata mal zaujem o rodinu a dieta, bohuzial co pises tvoj partner este nieje zrely na rodinny zivot...ako vravis ze v 30 by uz mal byt muzom, no ver mi ze to tak nieje...cest vynimkam...,a asi aj bolo priskoro po 4 mesiacoch otehotniet...a ci sa takyto zmeni je dost nepravdepodobne...mozno az sam dospeje

hoblinka13
5. jan 2014

@ushuaia zmeni,len potrebuje dospiet a impulz na zmenu.nieco sa musi stat,aby si uvedomil,ze ma rodinu a tuzil byt s nou a robit ju stastnou

ushuaia
5. jan 2014

@hoblinka13 mas pravdu, ale myslim si ze dieta je dost velky podnet na zmenu...,este by som mala dodat ak bolo naplanovane, ale v tomto pripade to tak asi nebude :o(

01fialka01
5. jan 2014

No, tak urob nieco aj dobre....Posli ho do certa a to cim skor....
@alexandra1104

hoblinka13
5. jan 2014

@ushuaia vsak toto,ze dieta je obrovskym stastnim.a ked vedel byt po porode dobrym chlapom,teba ho znovu dostat do tej role.ked teda uz ukazal,ze to vie 😀

ushuaia
5. jan 2014

@hoblinka13 snad sa im to podari dat na spravnu cestu...my sa nemozeme vynadivat na nasu princeznicku a kolko sa aj nasmejeme, naozaj dieta je obrovske stastie... 🙂