Zoznámenie partnera s rodičmi

mimka1402
9. aug 2023

Len zo zvedavosti.😀 Kedy ste zoznámili svojho partnera s kamarátmi, rodinou či známymi? 😊Alebo kedy zoznámil váš partner vás ostatným? 😊 Sama neviem si povedať kedy bude ten správny čas a kedy už je veľmi skoro či naopak neskoro. 😄

lenuska9999
9. aug 2023

@mimka1402 asi po mesiaci 😀

katka3212
9. aug 2023

@mimka1402 po roku a pol 🙂

bessie12
9. aug 2023

@mimka1402 osobne, keď sme išli na Slovensko. To bolo rok po tom ako sme sa dali dokopy. Ale povedala som jej hneď, že mám nového partnera. Už vedela o koho ide, pretože ho poznala z môjho rozprávania o ňom 😀

mimka1402
autor
9. aug 2023

@lenuska9999 Tiež mi to tak asi vyjde, uvidím či druhá strana bude súhlasiť so zoznámením ďalej.😀 Ja mam stále obavy vždy, že ak to nevyjde tak to bolo zbytočne skoro.😀

mimka1402
autor
9. aug 2023

@bessie12 Jasne veď teba poznám z diskusii. To je pochopiteľné, keď ste ďalej a vlastne aj k mojej rodine musíme cestovať a vychádza to cca po mesiaci vzťahu, potom tam tiež opäť dlhšie nepôjdem tak neviem. 🙂

mimka1402
autor
9. aug 2023

@katka3212 Boli ste mladí či ako si utajila?😁

janickacrazy
9. aug 2023

@mimka1402 u nás to bolo veľmi rýchlo, asi pár týždňov a hneď sme aj svadbu chystali, takže celá rodina bola hore nohami, dokonca babka 90-rocna mi išla dohovárat, že je to veľmi skoro, no veru neľutujem, som spokojná

bessie12
9. aug 2023

@mimka1402 tak mozes teraz ho predstavit rodine 🙂 ja osobne niektore veci chcem mat co najrychlejsie za sebou. Tam patri aj predstavovanie sa / druhych ludi 😅

mimka1402
autor
9. aug 2023

@janickacrazy Tak to gratulujem, že vám to vyšlo. ☺️ Na vzťah asi neexistujú škatuľky čo je správne.

mimka1402
autor
9. aug 2023

@bessie12 Áno, no rodičia sú konzervatívni takže obávam sa, že im to príde skoro a partner tiež neviem ako zareaguje. Takže táto diskusia je skôr zo zvedavosti.😀

bessie12
9. aug 2023

@mimka1402 jasne rozumiem. Urob to vtedy, ked sa budes na to citit a budes si ista, ze vsetko pojde hladko 🙂

marsmykkok
9. aug 2023

@mimka1402 ja by som po troch mesiacoch. Po prvom je rýchlo,.prvý mesiac je taký otukavací ešte. Druhý sa to vyvíja, ste už k sebe uprimnejsi, ak vydržíte 3 má to perspektívu.

beataxxx
9. aug 2023

Veď keď ho predstavíš rodine, to ešte neznamená žiaden záväzok….u nas ak keď som bývala u rodičov, aj keď mi deti vyrastali, bol dom otvorených dverí, takze frajerovi a frajerky sme poznali od začiatku a bolo to tak dobre, veď ho predstav ako kamaráta a jemu by som povedala, že o nič nejde, je to len návšteva…..

elenita
9. aug 2023

@mimka1402 my tiez asi po mesiaci a po 7 mesiacoch sme sa brali 😁 a je to idealny manzel a otec ❤️

vroni
9. aug 2023

V deň zoznámenia. Mama mala narodeniny, dal celú rodinu hneď v prvý deň. Už vtedy ma to malo varovať, ze sa ho len tak nezbavim. 🤣🤣🤣

mimka1402
autor
9. aug 2023

@elenita Váš príbeh veľmi rada sledujem! Vy ste sa fakt našli! Krásna ste rodinka 😘

mimka1402
autor
9. aug 2023

@vroni Klobúk dole pred ním! 😆

vroni
9. aug 2023

@mimka1402, ono to bolo rafinovane, mal to hneď za sebou. 🤣 Ale aj po 20 rokoch má so svokrou taky ten opatrne formálny vzťah ako v prvý deň. 🤷‍♀️ (môj otec zomrel ešte pred naším zoznamením)

kornelies
9. aug 2023

@mimka1402 Ja som priatela predstavila v den mojich promocii, po pol roku chodenia. Keby neboli promocie, tak asi by k tomu tak skoro nedoslo. 🤣

elenita
9. aug 2023

@mimka1402 jej, dakujem, si velmi mila 😊

vkatush
9. aug 2023

@mimka1402
jeho rodičov som poznala, lebo som organizovala oslavu narodenín pre jeho otca, takže tam som spoznala aj celú jeho rodinu, vtedy ešte ako kamarátka.
Vravela som mu, že moju rodinu mu skôr ako po polroku nepredstavím, ideálne po roku...
Rodičov (a s nimi polovicu rodiny) spoznal po 2 týždňoch oficiálneho chodenia na svadbe sesternice 😂

walentina7
9. aug 2023

S kamarátmi hneď, s rodičmi po 5 rokoch chodenia. Vedeli že niekoho mám, ale až keď bolo isté, že sa vezmeme tak som ho zavolala k nám a takisto k nim som išla až po 5 rokoch.

mell27
10. aug 2023

@mimka1402 mňa zoznámil, keď sme ešte ani spolu nechodili. Po mesiaci nato, ako sme sa spoznali, vraj už vtedy vedel, že budem jeho žena. 😃 Ja až po roku. 🙈

avanka
10. aug 2023

@mimka1402 hneď asi týždeň po zoznámení. Išiel má odprevadiť na dovolenku k autobusu a boli tam aj naši🙂po dovolenke sa ku mne prisťahoval, po roku a 7 mesiacoch sme sa vzali a tento rok oslávili šťastných 16 rokov manželstva. Moji rodičia ho zbožňujú ako vlastného syna