Som sama a je mi smutno

23. dec 2021

Takto pred vianocami mi je smutno. Nemam nikoho. Nemam kamarátky, rodina býva daleko. Mám priatela, pri ktorom sa citim byt sama. Som vkuse doma sama, on je prec. Som s ním len preto, že sa bojim, že by som to sama finančne neutiahla. Byt atd. Aj keď nemam deti; doba je tazka. Jedine čo si prajem je byt uprimne stastna. A to prajem aj Vám dievcata. Nech ste šťastne, nech na Vás doma vzdy niekto caka. Krasne sviatky.

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. dec 2021

@lauristrk nie v robote nie je. Chodí kade tade.. ani neviem poriadne kde, keď sa ho opýtam povie že to nemam riešiť

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkaveverka
23. dec 2021

A prečo nežijes radšej sama niekde v podnájme so spolubyvajucimi? Bolo by ti lepšie, ako byť s chlapom, čo sa ti nevenuje, neváži si ta a je ti na nič a len ti pri nom klesá sebavedomie. Nuž čo, niektorí chcú mať v dnešnej dobe stoj čo stoj vzťah a hlavne brrrr nezostat nebodaj single.

marcellka32
23. dec 2021

Popravde ani priateľa nemáš, ak sa chová takto..po novom roku by som na tvojom mieste začala nový život, garsónka a radšej byť sama ako s chlapom, čo si ťa neváži

pa3q
23. dec 2021

Ahoj. Aj ja som sám a keď sa cítim osamelo tak zapalim sviečku otvorim si knihu a citam. Alebo prechádzka.

apolka77
23. dec 2021

Som s ním len preto, že sa bojím žeby som to sama neutiahla. Tvoje slová. Úprimne, hrôza.
Keď nemáš deti prestaň sa ľutovať a začni na sebe makať. Nájdi si lepšie platenú prácu, chod do bytu kde budeš zdielať jednu izbu, nájdeš si zároveň kamarátov. Hlavne sa neľutuj. Čo v sebe kŕmis to rastie. Takže nalej si čistého vína...zi, si mladá máš milión možnosti, môžeš ísť do zahraničia nabrať skúsenosti, zarobiť si hlavne sa naozaj neľutuj...nič ti to nepomôže práve naopak ....držím palce.

tenerifka
23. dec 2021

To nie je priatel, takeho nepotrebujes. Ak pracujes, vzdy sa da zariadit tak, aby si to financne utiahla. Spocitaj si realne tvoje naklady a to, co ten tvoj priatel prezerie, naspini, prirataj k tomu tie nervy co mas z neho a jednoznacne ti vyjde, ze v tomto pripade ti bude lepsie bez neho

mariinak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariinak
23. dec 2021

Ahoj.Odídi od neho. Čoho sa bojíš, že čo nezvládneš?? Ver tomu,že všetko zvládneš,aj keď s odretými ušami. Ja som presne toto isté prežívala pri ex,ale najlepšie riešenie bolo,že sme sa rozišli,ale my sme máme dieťa(on sa nezaujíma vôbec). Zober sa a choď von aj sama,vieš,že je to super 🙂 Nikdy nevieš koho stretneš,koho spoznáš, neseď doma,choď medzi ľudí. Toto Ťa ubíja,že sedíš doma a premýšľaš nad somarinami. Nikdy nepochopím,ako môže byť niekto s niekým,ak ho nemá rád,nikdy..... A ďalšia vec,ver tomu,že rodina Ti pomôže,keď to budeš potrebovať. Je to ťažké a viem,že ľahko sa to hovorí,ale pokiaľ nezačneš niečo robiť,nikdy nebudeš šťastná. Pre začiatok zbaľ si veci a odíjdi od neho. Nasrala by som mu,nemá Ťa rád, keď sa takto správa a určite má frajerky.....Nebuď hlúpa a hlavne sa neboj,nemáš čoho,pôjdeš aj do menšieho bytu,zvládneš to aj finančne. Aj ja to mám ťažké a tiež nie je ľahké platiť byt a všetky veci okolo toho. Žila som sama a utiahla som to,bolo to veľmi náročné, ale dala som to,aj s dieťaťom. Teraz už mám priateľa,prišiel bývať ku mne a to som mu hneď na začiatku povedala,že ak chceš bývať so mnou,všetko platíme napolovicu,lebo ja som už jedného chuja živila,ale už viac nebudem. Učíme sa na svojich chybách,pokiaľ nezažiješ, nepochopíš.
Zober sa a choď k rodičom na sviatky.snad nie si sama v taký čas,určite by som ho nečakala a ani sa už nevrátila, nech si ide kam chce,všetko prebolí. Ani by som sa nepýtala, ani nič nehovorila,jednoducho by som sa zobrala a odišla a viac sa nevrátila.

madeline1
23. dec 2021

To je trapne byt s niekym, len preto, lebo by si sama byvanie neutiahla. Zacni byt zodpovedna a samostatna.

lucmat67
23. dec 2021

Radšej sama ako sa trápiť ver mi 😉časom nájdeš niečo lepšie zameraj sa na seba a užívaj si život😊

majasalvator
23. dec 2021

Ti sama sa nemáš rada keď sa trápiš pri niekom kto nevie oceniť že si jeho priateľka.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vemi23
24. dec 2021

Aj keby som mala rodinu na konci sveta radsej by som bola s nou ako s takym muzom 🙂

betulinka1
25. dec 2021

Najdi si nejaku zábavku co ta naplní. Naprikald nejake OZ co robi s detmi alebo so psikmi. Chod im pomahat. Tam je kazdy dobrovoľník vítaný. Spoznas super ludi, lebo iba super ludia sa takto staraju o druhych. Budes mat kamosov, nieco co ta napĺňa. Neviem odkial si ale urcite aj ty mas v okoli, taketo skupiny a mozno ani nevies.

sashiik
25. dec 2021

Ahoj prajem Ti nielen šťastie ale aj silu a odvahu aby si dokázala to šťastie zobrať do svojich rúk. Život je príliš krátky na to aby sme ho premrhali s tými nesprávnymi ľuďmi ktorý si to možno ani nezaslúžia. Strach nás v živote veľmi brzdí a radšej zostávame na jednom mieste, no utrápený. Nebudem Ti radiť čo je pre teba správne a čo nie, len mám prianie aby si to vedela rozlíšiť a urobiť prvý krok k tomu aby tvoj život nabral lepší smer. Podstatné je spoľahnúť sa hlavne sama na seba lebo ty budeš zodpovedná za svoje rozhodnutia a v konečnom dôsledku aj za to šťastie. Nikto iný. Posielam silu ❤️

ailiba
25. dec 2021

Ahoj... Byt na sviatky sama je velmi smutné a z tvojho komentára zaznieva veľký smútok. To je mi veľmi ľúto. My sme mali vždy skvelé Vianoce, aj s rodičmi a sestrou s rodinou a tento rok je to iné... Ocko nám pred par dnami zomrel, tak sú to tie najsmutnejšie sviatky... Takže ta chápem. A už nikdy nebudú také veselé, ako predtým. Ty to ale skus zmeniť! Tak si nájdi kamarátku, spolubývajúcu, na čas chod do spoločného bytu. Tvoj priateľ si ta vôbec neváži... A bude to stále horšie. Zaslúžiš si byť šťastná. Zmeň, to co môžeš zmeniť... Držím palce, je to ťažké, ale stojí to za to. Všetko ešte príde, ale treba urobiť prvý krok. Drz sa

judar
25. dec 2021

A tebe zo seba akoze nieje zle? Udajne sa citis sama a aj pri tom zbytku ako je tvoj priatel si len kvoli...peniazom...a to si mala isto dost prilezitosti nieco zmenit na tej tvojej samote ...aj to je zvlastne preco si sa nezbalila a nesla na sviatky za rodinou aj ked cez celu republiku ...ale asi potom je lahsie napisat citim sa sama