Som tehotná a opustil ma partner

pajinka21
19. jún 2017

Ahojte Mamičky.Chcela by som Vám vyrozprávat môj príbeh pretože už psychicky nevládzem a potrebujem počut názor a radu iných žien.Bola som s priatelom 1rok.Pred tromi mesiacmi som otehotnela.Ako náhle som to povedala priatelovi tak ma posielal na potrat a vravel mi veci typu ze on to decko nechce a blá blá..Na potrat som nešla pretoze dieta nemože zato akého má otca..Mesiac somnou nekomunikoval.Za mesiac sa mi ozval a povedal ze vsetko lutuje,ze dieta chce ze chce zohnat byt aby sme mohli bývat spolu ako rodina.Lenze minulý týzden utorok zase zmenil názor,oklamal ma ze hladá byt,pritom nic nehladal.nemá záujem o mna ani o bábätko...ignoruje ma a napísal mi sms ze nech mu dám pokoj,ze to nieje jeho dieta a ze on ma nepozná a ze ma nechce nikdy vidiet.Silné slová ktoré ma velmi ranili 😩 Ja som mu vzdy dala vsetko a on za rok co sme boli spolu ani jeden kvet mi nedal.Dieta chcel ale ako som otehotnela tak sa zbavil zodpovednosti ako zbabelec.....Býva zo svojou sestrou ktorá mu buliká hlavu a on ju poslúcha ako malý chlapec..a to má 30r...dokonca som mu nasla na FB ked bol u mna a nechal si FB zapnutý ako si vypisuje s dievcatami na FB...Nieje to Slovák,Je to Rumun ale v zivote som si nemyslela ze sa takto zmení.Nechal ma na vsetko samú a opustil ma tehotnú.Velmi ma to bolí,kazdy den placem a trápim sa.Bolí to ze nemám pri sebe muza,otc dietata ktorý ma podporí bude sa tesit somnou...Neviem ko mám tú bolest prekonat...😢 Nikdy som si nemyslela ze mi nieco takéto urobí...Dala som mu uz vela šancí a On vzdy týzden-dva bol normálny a potom ma zase ignoroval a vravel mi nepekné veci....klamal ma a urážal..Bolí to ze otec dietata odmieta svoju vlastnú krv a dáva prednost iným veciam ako svojmu dietatu 😭 trhá mi to Srdce 😭ale uz nemám silu dalej bojovat a dávat mu sance...Teraz ma ignoruje a dáva mi najavo ze som pre neho nic a to bolí najviac...Vôbec neviem ako mám dalej bojovat,sama bez podpory a lásky partnera 😩

kiwi3
19. jún 2017

mne sa zo vsetkeho zda, ze si prilis zavisly typ cloveka. no a co ze nemas lasku a podporu partnera? to si nemala ani predtym, ako si otehotnela. ak si nechcela dieta, mala si sa chranit. boli ste spolu rok a nevyzeralo to zrovna na idylku. do tejto situacie si sa dostala sama a zrejme to dieta chces, tak sa zacni na veci pozerat s rozumom a podla toho sa zariat, nech zijete spokojny zivot. to dieta ta potrebuje, chlap nema zaujem, nemas s nim co dalej riesit. niekedy proste treba dospiet a toto je asi ta situacia, ktora ti to umozni.

lilyianka
19. jún 2017

@pajinka21 ty bud rada,zr sa ten somar vykristalizoval uz teraz a nie keby ste boli zobrati....kaslat nanho,male vychovas aj sama plus snad s podporou a pomocou rodiny...a to kde sme,aby panko kazdy tyzden menil nazor ci s tebou bude alebo nie.....uz len preto by som s nim nebola,lebo je nezodpovedny,posielal ta na potrat,potom zrazu nazor otocil a chcel s tebou byt a zrazu bum a znova nic...este ked ho ovplyvnuje sestra,no dakujem pekne,stareho somara!! Kopnut do riti a rychlo na neho zabudnut,neuviest ho ani ako otca dietata...

cawes
19. jún 2017

@pajinka21 v skratke no rumun co si cakala takeho ekzota sme mali tiez v rodine, ex manzel mojej sestry tiez milion slubov a nakoniec jeden velky klamar. Za 10centov by si aj koleno nechal prevrtat ale dat malej na zmrzku to nie. Ako verim ze su aj do ri rumuni bohuzial moja skusenost je opacna

tiper24
19. jún 2017

@pajinka21 ty si si zacala s rumunom??????????????????????? kde si mala rozum?????

lumi46
19. jún 2017

Jemin ale jej tu davate...
@pajinka21 myslim ze rychlo pochopis ze nema zmysel pisat tu na MK, je tu vzdy kopec "milych" ludi 🙂 neviem si ani predstavit ako sa citis, precitnutie z nespravneho vztahu je tazky vzdy a nie to este ked nosis pod srdcom dieta a mas byt na vsetko sama... no musis nabrat vsetku sily a dat sa dokopy. Po 1. Bud vdacna ze sa chlapec vyfarbil tak skoro a ze si s nim nezabila najlepsie roky a netrapila sa s nim.. po 2. Urcite nechces takehoto otca pre svoje dieta, cloveka co takto ublizuje tebe, nikdy n

lumi46
19. jún 2017

Nikdy nebude brat ohlad ani na vase dieta, ostat s nim to svojmu dietatu nerob.. 3. Budes mat dieta, co je najradostnejsia sprava v zivote zeny.. sustred sa iba na to, davaj mu vsetku svoju lasku, tes sa nan vsetko si pripravuj zisti ako ti moze pomoct rodina... uvidis bude to krasne ked sa narodi a na toho bula rychlo zabudnes.. 4. Bud trpezliva zasluzis si viac, ani sa nenazdas a do tvojho zivota pride clovek ktory ta bude hoden a bude dobrym otcom aj pre tvoje dieta a aj pre dalsie vase deti, vsetko pride v spravny cas, viem o com hovorim ;) po 5. V ziadnom pripade uz nikdy neuvazuj ze by si sa k tomu tvojmu chlapovi vratila alebo dala druhu sancu, nikdy, idealne by bolo keby to dieta ani nevedelo o takomto otcovi... vela stastia prajem

1katicka
19. jún 2017

Urcite nebud s niekym kto ta zranuje a ublizuje ti. Radsej to vydrz sama a ked sa ti narodi babatko, vsetku svoju lasku das jemu. Radsej nech to vsetko raz preboli akoby ta mal zranovat zas a znova v neistom vztahu.nebude to lahke, ale pre teba najlepsie riesenie. Budes viac vyrovnana a silna pri prichode babatka a lahsie budes zvladat mamickovske povinnosti, ako utrapena s dietatkom na rukach este riesit nefungujuci vztah.to by si si na seba zobrala toho naozaj vela.

lili1910
20. jún 2017

na tvojom mieste by som bola rada ze som sa zbavila takeho chlapa, vidno ze je to ešte decko ktore nevie co chce a necha sa manipulovat druhymi..len si predstav co by ta s nim cakalo v buducnosti..o dietatko sa postaraj sama urcite mas rodinu ktora ti pomoze a casom sa najde ten pravý..tento nim ocividne nie je..to ze si nesla na potrat bolo spravne rozhodnutie a chlapa ktory by mna o nieco take ziadal by som nakopala do...a mas pravdu dieta nemoze za to akeho ma otca..

admet
20. jún 2017

Veru, bud rada, ze si sa ho zbavila (alebo on teba skor). Co by dali ine zeny za dieta, aj za takychto podmienok. Rovnakym hajzlom moze byt aj Slovak alebo cisty Nemec. Existuju testy DNA alebo niekedy je aj lepsie uviest otec neznamy do RL.

lea299
20. jún 2017

Mám taký istý názor ako aj ženu tu. Môžeš byť rada, že už nie si s ním. Nebol to ideálny partner a na druhej strane môžeš byť rada, že budeš žiť pre svoje dieťatko. Vieš koľko žien sa snaží otehotnieť a nedarí sa im to? To je ešte horšie na psychiku. Buď vďačná, že môžeš mať bábo

stanulienkat
20. jún 2017

Drzim ti palce, aby si bola silna kvoli babatku. Takyto vztah neozivuj, sama pises, ze je nespolahlivy a poznala si ho velmi kratko. 1 rok je velmi malo na spoznanie cloveka, no nechapem, ze ste nepouzivali ochranu. Budes potrebovat vela sil a podpory aspon od rodiny. ucite pytaj vyzivne od neho.

libawet
20. jún 2017

@pajinka21 už len to, že je Rumun mi stačí....ale tak čo už teraz ? Nerozmýšľala si, ružové okuliare, zamilovanosť....teraz prišla realita a tá Ti naplno otvorila oči. On sa k dieťaťu neprizná, očividne, takže budeš na dieťa sama a to vo všetkom, aj finančne, ak : Ak otec dieťaťa nie je v rodnom liste a ak neprebieha súd na určenie otcovstva, nebude Ti platiť žiadne výživné, keď nie je otec. Ak súd určí, že otcom je, je povinný platiť výživné a je možné žiadať takéto zameškané výživné až tri roky spätne. Kým súd neurčí, že je otcom, ale sám otcovstvo neuzná, otcom nie je a nemá preto dôvod platiť. V prípade súdneho konania o určenie otcovstva, je možné žiadať aby súd uložil tomu, koho otcovstvo je pravdepodobné, predbežné platenie výživného.
Má Ti zatiaľ aspoň kto pomôcť z rodiny? Tuná tie reči, aké je krásne mať bábätko, bla, bla, bla, lenže život je hlavne o slušnom prežití a nie o živorení, a to dieťa za to nemôže, že ste nezodpovedne splodili, peniaze proste treba. Ako to budeš riešiť?

tictactoe
20. jún 2017

@pajinka21 akoby som o sebe citala pred 9timi rokmi... otec mojho syna je tiez cudzinec, presne rovnako sa zachoval ako ten tvoj len s tym rozdielom ze ja som ho neprosila ani nelutovala ze nie je so mnou. naopak bola som rada ze taky hajzel mi zmizol zo zivota. bolo mi obcas smutno ked som videla tie stastne pary, ja som nikdy nepoznala ake to je ked su na rodicovstvo dvaja, ale jedine co je podstatne je aby bolo male zdrave! mesiac pred porodom sa mi vsak ozval a zacal sa zaujimat a ja som v dobrej viere ze chcem aby syn poznal otca ostala s nim v kontakte. je zapisany v rodnom liste, ale dnes by som to uz spravila inak. tie nervy, energiu co ma to stoji a problemy mi za to nestali. to ze bude zapisany v rodnom liste a sud mu urci vysku vyzivneho este vobec neznamena ze ho bude platit. vymozitelnost dlzneho vyzivneho od otca dietata ktory nie je obcanom sr je absolutne nulova. cize on bude vyuzivat svoje prava ale povinnosti si plnit nemusi, tak je totiz nastaveny tento system. nebudes to mat lahke ale ak ti ma kto pomoct tak tu pomoc vyuzi. a bud rada ze si sa zbavila hlupaka. ziadnu druhu sancu, lebo podla tvojich slov je to nestabilny pako ktory nema upratane vo svojej hlave, nieto este v zivote. on ti zjavne nebol oporou este v case ked si nebola tehotna, tak hadam neocakavas zeby sa to zmenilo? vela stastia prajem.

pajinka21
autor
20. jún 2017

@libawet ano mám rodinu ktorá drží somnou a pomáhajú mi...Anožmala som ružové okuliare a nola som naivná ale človek sa učí každý den..nevedela som ze sa On takto zachová...

libawet
20. jún 2017

@pajinka21 nuž, drž sa, veľa síl a je fajn, že Ťa má kto podporiť, nebude to ľahké...

danielka20101989dadus
20. jún 2017

pajinka21 Nesmúť,život niekedy skúša koľko toho vydržíme.Že zdupkal? Kašli naňho,všetku svoju pozornosť zameraj na drobčeka,bude to stáť zato až ho/ju budeš držať v náručí...Jasné,že si smutná,sklamaná,veď si ho ľúbila,no hneď zabudnúť nepôjde, daj si čas,preboli to...On stratil,ty si získala..Mohla si to vyriešiť bez mihnutia oka,no nevzdala si sa...Daj mu pocítiť ,že ho nepotrebujete,nedaj nasebe znať,že ťa to bolí,netráp sa preňho...Budeš skvelá maminka🤰 Drž sa,hlavu hore,utri oči,život ti ponúka tú najkrajšiu rolu

nellita
20. jún 2017

Ja mam bulhara, takze ti plne rozumiem,tiez dieta sprvu nechcel ako aj niektori slovenski muzi nielen cudzinci,ale zistil ze bezo mna a teraz uz,aj bez malej nemôže byt. Bude to určite tazke,ale zabudne s a budeš sa sustredit len na mimi, nestresuj sa dieta to citi ze nie si ok,tes sa naň. Kľudne sa ozvi ked budes mat potrebu sa vyrozprávať🙂

danielka20101989dadus
20. jún 2017

A EŠTE jedna poznámka k VÁM-komentujúcim-ona nepotrebuje Vaše prebohove múdre reči ,ale potrebuje PODPORIŤ...Bude sama,a od rodičov si už určite vypočula ''svoje''. Už len zato,že si ho nechala má môj obdiv👍

lienockamalicka
20. jún 2017

@pajinka21
Ahoj, velmi ma mrzi, co prezivas. Je to tazke, nemas partnera, na ktoreho by si sa spolahla, no nemala by si ho ani vtedy, keby si sa ku nemu vratila. Lebo ked sa takto necha ovplyvnovat a stale meni rozhodnutia, tak sa spolahnut na neho nemozes aj tak. A prezivat taketo trapenie zakazdym, ked zmeni nazor, to nie je dobre pre teba, pre dietatko. Viem, milujes ho, ale kvoli dietatku je lepsie, ked ho posles kade lahsie. Najlepsie ani nepriznat otcovstvo, nepustat ho uz do svojho zivota. On sa uz rozhodol, ty sa musis tiez. Neboj, si mlada, najdes si ineho, omnoho lepsieho, ktory tvoje dieta bude vychovavat ako svoje a bude ti rovnocennym partnerom, ktory bude pri tebe stat. Musis byt teraz silna, obklop sa rodinou, ktora ti tento pocit opory vynahradi a ked sa babo narodi, budes mat zas iny pohlad na svet a zivot. A budes este cela vdacna, ze sa dietatka nebude ten pako domahat. Ked mu tak preskakuje, ktovie, ci by s nim niekde nezdrhol za hranice na popud sestry. Ak ta nema rada, treba sa od nich odstrihnut cim skor. Najlepsie mu povedat, ze naozaj nie je jeho. Ano, moze sa zmenit, ale ma uz 30!!!!! Ked to doteraz nebol schopny urobit, ani po oznameni, ze bude otec,.... bala by som sa mu zverit dieta.
Takze sa netrap, bud rada, ze ho mas z krku. Tes sa na dietatko, uzivaj si tehotenstvo a neboj, cochvila sa ukaze niekto novy 🙂 A s nim vytvoris stastnu a kompletnu rodinu 🙂

kristalova_slza
20. jún 2017

cela tvoja chyba, bezbreha skodliva tolerancia a naivita je v tejto vete: "Ja som mu vzdy dala vsetko a on za rok co sme boli spolu ani jeden kvet mi nedal." Cim si ta teda ziskal v tych prvych tyzdnoch dvorenia, ktore by mali byt tie najkrajsie?
Pouc sa a uz to nikdy nerob. Buduceho partnera si pomaly dlhsie testuj, preveruj jeho spravanie, never reciam, len skutkom. Nic nezmeskas...a hlavne si nerob dieta s "priatelom", ktoreho poznas rok.
Ano, viem ze niektorym z vas to vyslo, ALE vela o muzovi hovori aj to, ci prijme zodpovednost manzelstva "len tak" a nie len zrazu pod tlakom ked je zena tehotna, pripadne mu ide o papiere (cudzinci z niektorych krajin).

pajinka21
autor
20. jún 2017

@nellita Dakujem Vám velmi pekne,No On to zistí co stratil ale uz bude neskoro,preroze ani ja niesom clovek ktorý dáva stále nejakú sancu...dostal ich uz strasne vela a nikdy si to nevázil...

pajinka21
autor
20. jún 2017

@kristalova_slza Babätko nebolo plánované zo zaciatku,proste sa to udialo...ale preto si ho nedám zobrat tak ako On chcel.,postavila som sa k tomu inak,,a cím mi dvoriil?ked som ho spoznala bol úplne iný clovek...

pajinka21
autor
20. jún 2017

@danielka20101989dadus
to máte pravde,vypocula som si od rodiny a známych vela...ale taktiez Nikto necakal ze On sa takto zachová a zdupká od povinosti.Dakujem Vám za povzbudzujúce slová 😊 Je dobé vediet ze sú aj ludia ktorý chápu zmýslanie zeny ktorá iba chcela aby dieta malo otca a snazila sa preto robit maximum.,,

missguerlain
20. jún 2017

@pajinka21 Prosim ta, ty si sa preber...ze on to zisti, co stratil ale uz bude neskoro... Ten tvoj chmulo nikdy nic nezisti, pretoze si mu ty a dieta nikdy za nic nestala, cize mat myslienky na to ako on raz zisti (cili vlastne 'si uvedomi, o co prisiel) je uplne scestne, rovnako ako ta viera, ze spoznala som ho a bol to uplne iny clovek...nie, on nebol iny clovek, on bol stale ten isty clovek, akurat, ze ty si to nevidela, to su dve odlisne veci. Ty zacni cim skor mysliet na seba a svoje dieta a ser na darcu spermatu. Lebo o polroka tu budes pisat ako ta cele tehotenstvo natahoval a nevedela si na com si, a ako cakas, ze az sa babatko narodi a on ho prvykrat uvidi, podrzi...bla bla...tak sa zmeni... Ked je raz niekto ...., no tak je ... na cely zivot.

keziah
20. jún 2017

@pajinka21 radim ti, vobec neries, ci on nieco zisti a uvedomi si a bude mat pocit straty alebo nie. To nech ta uz ani nezaujima.
Z toho, ako popisujes svoj vztah, mam dojem, ze ti spravil obrovsku sluzbu, ked ta poslal k vode. Ste spolu rok, este by mal byt z teba cely hin, snazit sa na teba zaposobit (v dobrom) a nie spravat sa ako osol.
Byt na tvojom mieste, rozhodne ho ani neuvediem ako otca, ak ma zaujem o otcovske povinnosti, nech sa paci, nech sa sudi.

lucialucka13
29. jún 2017

@pajinka21 Ahoj,ja som v 17tt a stalo sa mi to iste. Boli sme spolu skoro 3 roky,dieta chcel. Zrazu sa otocil o 180stupnov, ked som mu oznamila ze som tehotna tak ma len zhucal preco mu to hovorim ked ide na sluzobku,ked som dostala prve sono tak si zobral obrazok a bez slova odisiel,ked som nemohla vstat od wcka z nevolnosti a potrebovala som aspo nakupit tak on radsej odisiel na vikend prec..odstahoval sa k svojej byvalen ktora nam strpcovala zivot cely ten cas. Ani nas vztah som neiniciovala ja,ale bol uzasne mily a pozorny tak som sa nakoniec velmi zalubila. Teraz som sama, s dietatkom v brusku. Obcas ma zobudi spravou alo dnes rao ze preco sa hram na chuderu, ze sa mam ist dat liecit, aku mam je* nutu hlavu a podobne. Clovek, ktory nam mal byt oporou a pomahat nam sa odvratil. Ja placem kazdy den,aj ked mi kamaratky maminky hovoria ze nesmiem ale mne sa inak neda..je to tazke, ale verim ze to zvladneme a deticky nam to vynahradia,drz sa..ak chces pokecat tak sa mi kludne ozvi,ahoj a drzte sa ❤

jana_eyre
29. jún 2017

@lucialucka13 radsej plac akoby si mala v sebe dusit stres, to je horsie..zvladnes to vsetko neboj.. drzim palce aby si mala zdrave dieta a v buducnosti lepsi vyber partnera..

smile31
29. jún 2017

@pajinka21 úprimne? ser na takého vola a buď rada, že si sa ho zbavila... urážal ťa predtým ako si bola tehu, nikdy ti nedal ani len kvet, dala si mu už mnoho šancí? Takého kopnúť len do riti... nebudem ti písať, že to budeš mať lahké, bude to ťažké, ale hlavu hore! vyplač sa koľko chceš nedus to v sebe, teš sa na to, že budeš mamina, že budeš niekoho ľúbiť viac ako svoj život, dieťa je dar a naozaj nemôže za to , že je jeho otec vôl... držím ti palce určite to zvládneš ;)

pajinka21
autor
29. jún 2017

@lucialucka13 Ahoj.je to tazké ale vies co,Baby majú pravdu.Kaslime na takých zbabelcov...Mne taktiez ten moj ex-otec dietata obcas napíse sms.ak má normálny den tak mi napíse nieco normálne ale aj to iba stále tú istú otázku dookola"ako sa mas" a ked má zlý den tak ani nevie ze existujem..Takze Taký clovek to nemá v hlave v poriadku...To sú sprostý ludia a nechápu ze oco prisli..Ja som uz pochopila ze mohla som sa snazit ako som chcela....aj tak z toho nic nikdy nebolo...Takze naco sa trápit nad niekym kto aj tak sa nechce zmenit..,Karma je zdarma 😁 a pozná kazdého adresu hehe 😁 takze kazdému sa raz vsetko zle naspät vráti...Ked jemu nevadí ze jeho dieta bude behat po svete bez bilogického otca,mne to je uz jedno duplom...Mozem sa ja uz vykaslat na takého cloveka...Netráp sa,Cas to vyriesi...aj ked je to tazké...ale len cas pomôze...

lucialucka13
30. jún 2017

@pajinka21 Jasne ze maju pravdu,len to chvilku trva kym sa a tym clovek vysporiada 😊 take rany pod pas chvilu zabolia..kedy mas termin? Ja presne 24.12 tak som velmi zvedava na 🎁🎄