Som vydatá, ale priťahuje ma kolega

matahari30
18. sep 2013

Ahojte kočky,

Stala sa mi taka zvláštna vec v mojej práci nastúpil nový kolega a nejako moc extra ma nezaujal. Ale minule bolo to druhý krát v živote čo som ho videla sme spolu robili na smene a celu noc sme spolu furt debatovali, robili si žartíky naťahovali sa a niekedy mali reči ktoré sa dali pochopiť aj inak. No a mne sa pri nom tak rozbuchalo srdce že koniec. Nechápem manžela milujem a ani nemožem hovoriť o zalubení lebo ide len o strasnu chémiu. Ako boli dva okamihy ked som mu neico podávala z poličky a bol pri mne dosť blízko mala som uplne roztrasene nohy a srdce mi islo vyskocit že stacilo sa naklonit a pobozkat ho ale neurobila som to.. doteraz ked si na neho pomyslím mi hned bucha srdce a furt si volávame.. A vieme pokecať ovsetkoml. Je cerstvo ženatý a aj on je z toho v riti že toto sa mu nikdy nestalo že by ho neikto tak pritahoval ako vobec nechápem ale poviem vám neviem sa dockat na dalsiu službu snim co bude tento víkend. možno to bolo čaro toho večera a ked sa snim opať stretnem nič to som mnou neurobi ale o tom trosku pochybujem.. CO by ste robil vy??,Som z tej chemickej reakcie mojho tela na jeho prítomnost uplne nesvoja

dovetattoo
22. sep 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj zienky..

mirat
24. sep 2013

@matahari30 nebudem ti tu vtĺkať rozum do hlavy a mudrovať čo je správne a čo nie.(pretože v tomto stave to aj tak nie si schopná pochopiť-bez urážky)jedine čo ti poradím je aby si začala meditovať(reálne si o tom niečo naštuduj alebo choď na kurz)vyčistí ti to hlavu a budeš schopná sa lepšie ovládať.pretože ak budeš v tomto pokračovať tak to určite nedopadne dobre!!!(ste predsa ľudia)ps:želám ti všetko dobré do života a dúfam že sa rozhodneš správne 🙂

juliana77
25. sep 2013

@mirat rozum sa do hlavy vtlcť neda. A ona už medituje, ale na nesprávnom mieste, na MK.

erique12
25. sep 2013

@matahari30
pises anonymne, tak sa necuduj, ze tu do teba rypu!

ako dopadla sobotnajsia nocna inac? 😉

natuska87
25. sep 2013

flirt je zdravy, ale treba ho udrzat v istych mantineloch...

kiki68
25. sep 2013

normalka,sme len ludia, tak ked ste obidvaja zadani a obrucky na ruke a nemate doma volne vztahy,tak to nechat v tej rovine maximalne flirtovania. Ono keby si nieco spolu zacnete,ver ze by to hned stratilo svoje caro. Jeden z Vas by sa potom zacal cukat a nakoniec by ste spolu nechceli robit ani sekundu na jednom mieste. Nechaj to takto,budete mat zabavu,ale bez nasledkov.

987654321bbbb
22. okt 2013

@kiki68 velmi pekne napisane, podla mna je flirt korenim a zaroven neublizi, aspon nie tak velmi 🙂

erienka
28. okt 2013

@matahari30 tak ako to dopadlo? Som zvedavaa 😅

marikost
Autor odpoveď zmazal
Zobraz