• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som závislá na PC. Máte s tým skúsenosť?

6. novembra 2008 
ale ved skolu mozes aj tehu dokoncit,nie? :dizzy_face:
popravde muzik uz aj druhe babo spomina ze by chcel ale ja este teraz nechcem az ked bude mat Marianka aspon 2 rociky
3. feb 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, lebo dochadzam do skoly, a nechcela by som sa s bruskom vlacit po spinavych vlakoch a preplnenych autobusoch :wink:

to tie zavislacky sme tu len dve??? :grinning:
3. feb 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a aku skolu si robis,daleko dochadzas? :sweat_smile:
no akurat som sa ta chcela to iste opytat ze ci sme tu len 2 :grinning:
3. feb 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dochadzam na druhy koniec republiky - Nitra a som na rozsirujucom studiu anglickeho jazyka
3. feb 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som cela rada ze uz nechodim do skoly,mna skola neak moc nebavila,len vtedy hej kad bola sranda ale to vtedy skola asi bavi kazdeho :grinning:
3. feb 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi, budem koncit, lebo manzelik sa vraj nudi :grinning:
3. feb 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi aj moj pride za chvilu z roboty a urcite ma odtialto bude chciet vyhodit,tak papa pekny vecer :slight_smile:
3. feb 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo co je zavislost na pocitaci, ked tu ziskas rady, ktore presadis a pomozu ti v zivote a pri vychove tvojho zivota myslim si ze je to v poriadku, ak chces viac vediet informacie o vychove tvojho dietatka a vies po nemecky tak chod na http://www.derproblemloesungsweg.de/forum/index.php?werberid=24
4. feb 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo ja este nemam umyty riad ale hlavne ze vysedavam pri PC :sweat_smile: :sweat_smile:
rano ked vstanem, zapnutie PC patri medzi prve aktivity dna ....... :zipper_mouth:
5. nov 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, :grinning: dnes ešte akú zabudnutú tému vytiahneš? :grinning:
5. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili a ty ma smirujes? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vies kolko je tam zabudnutych tem.......... :slight_smile:
5. nov 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja si tiez uvedomujem,ze to tu musim obcas obmedzit :sweat_smile: manzel robi poobede,takze ked mala zaspi som tu :wink: ,ale uz som si aj sama povedala,ze si musim dat trebarz casovy limit-napr. max. hodinka denne-aj to je vela.Keby som napr. hodinu denne cvicila aka by som bola kocka :dizzy_face:
Takze od dnes si vstupujem do svedomia :grinning:
5. nov 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja "operujem" na 2 forach, keby nahodou niekam holky nepísali, aby som sa nenudila + skype a mimibazar, no je toho dosť, ale sedim tu, len ked decka spia, inak sa nedááááá :grinning:
5. nov 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koníka by mali zrušiť, inak tu pri ňom aj zostárnem a deti mi vyrastú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz, ked je tu tato tema sem s dobrymi strankami :sunglasses:
Pripajam sa do klubu zavislych. Kolko by som mala volneho casu keby nebol internet... :grinning:
6. nov 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok