Som zlá mama ?

5. júl 2022

Som 28 rocna mamka 9 mesacneho chlapceka ktoreho milujem, ale som zla matka ak som niekedy unavena sa s nim hrat, som unavena z toho ako je uplakany, od narodenia pri vswtkom plakal. Prebalovanie prezliekanie place do teraz. Maval koliky presli sme si tym plačom.. momentalne idu zuby, ma separačku, nemozem ho ani polozit, odist z miestnosti aby nezacal plakat. 80 percent z dňa prehuči premrnči. Noci neprespi, budi sa, kojim ho, rano vstane niekedy aj o 5:30, ja unavena.. a cez den ked ide spat on idem aj ja snim niekedy. No musim proste pospat tiez.
Mame samozrejme aj nadherne chvilky co sa smejeme a takto. Ale zatial je viac tych co preplace. Ja uz nemam nervy niekedy , necham ho na zemi nech sa skusi sam ukludnit, ja vydychnem ale ten jeho rev aom unavena z neho uz naozaj niekedy… s manzelom si uz niekedy lezieme na nervy proste , smw vynervovani z maleho ze je umrncany , my dvaja na seba zurime, j mam pocit ze nic len vsetko je na mojej hlave cela domacnost, lwn upratujem a bordel je ajtak 😂 povedzte zeee mate poodobne dni prosiiim.

mariaveronikag
5. júl 2022

nie si zlá mama 🙂 pre svoje dieťatko robíš to najlepšie čo vieš a môžeš. On si pomaly zvyká na tomto svete a Ty s manželom si zvykáš na malého a na to, že si jeho mamkou. Nikto iný by sa oň nepostaral lepšie ako Ty 🙂 prajem veľa síl...neboj, nebude to takto stále. ❤

diamond007
5. júl 2022

Toto si opísala klasický deň takmer každej maminky.
Separacka, kolíky, plače, zuby.... Zlepší sa to keď začne chodiť a osamostatni sa viac. Neprezivaj to toľko 🙂 si rovnaká ako my všetky, staráš sa oňho a to je podstatné

marfa333
5. júl 2022

Veď to presne ako ja 😂 tiež mam lepšie dni kedy idem prasknúť láskou k synovi aj keď plače mrnci a mam aj dni keď to proste na mňa dolahne a pri najmenšom rypnuti od manžela sa dorevem ako malé dieťa a kričím ako nevládzem. Veľmi mi pomáha fráza "je to len obdobie, prejde to, bude lepšie". A hlavne sa skus odreagovať, nebuď stále doma, vezmi malého a choďte len tak do mesta ak sa vám dá nech vidí nové veci nie len doma a ty tak isto. Mne to pomáha 🙂

petik22
5. júl 2022

nie si zla mama,si unavena z placu,stereotypu... nepotesim ta,moje uplakanca ma 2,5 roka a stale reve 🙈🤦‍♀️ nastupila som do prace a je to vykupenie 🤣🤣 domoc pridem oddychnuta,neohucana,tesim sa na deti a uzivam si ich. P.S. zato babke a muzovi huci z nich v hlave 😝

beata_k
5. júl 2022

Vydrz este 3-4 mesiace. Okolo roku sa na dobre obraca 😉

jane1987
5. júl 2022

Och, vitaj v klube. Prave som uspala zlobra a presne mam tieto myslienky, aj co sa tyka partnera a aj maleho a pochybnosti o sebe samej....posledne dva dni to na mna akosi dolahlo a po psuchickej stranke mi to nepridalo. Ale ako pisu baby, je to len obdobie a ty/ ja ako matky mame na to pravo proste 🙂 drz sa

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thoughtfulweirdo
5. júl 2022

Jej, vitaj. Môj ročný prereval zatiaľ celý svoj krátky život od prvého nádychu 😬😅 a teda mám aj staršie dieťa, aj okolo seba veľa iných detí a takúto úroveň večnej nespokojnosti som ešte u nikoho nevidela, ani mi ešte nikto nepovedal, že by aj jeho deti boli takéto 😬 nezlepšilo sa to ani lezením, ani chodením, ani jedlom, ani proste ničím zatiaľ, takže čakám ďalej. Každopádne, nie si zlá mama. Ja mám toho môjho decka tak brutálne plné zuby každý večer, že by som neverila, že to je vôbec možné, keby som to nezažívala. Láska - neláska, človek nie je stroj a nekonečný rev sa donekonečna nezdá znášať. Už od novorodenca som musela odchádzať do inej miestnosti sa vydýchať, lebo som si už nedôverovala v jeho blízkosti a mám také chvíle doteraz. Takže nie, nie si zlá mama, si skvelá mama, robíš všetko tak, ako najlepšie vieš. Bohužiaľ žiadnu radu nemám, len sebe aj tebe držím palce 😁

nerya
5. júl 2022

Každá mame.take chvíle, ja niekedy teda musím dosť predýchavat, keď ma krpec zlý deň, a tie spravy co si niekedy s frajerom píšeme na odventilovanie 🤣🤣🤣 sama nadávka, nie na seba, ani na malého ale tak všeobecne to proste nejak zo seba dostať 🤣🤣 lebo kričať na neho nechceme ani ho bit ale ja mam šťastie ze sa v tomto vieme väčšinou podržať a ze on to chápe, lebo tiež s nim býva sam doma

adeladulova
5. júl 2022

Moj muž mi vzdy vedel povedat, ze aka som len matka, ked mi syn na podlozke reval, a ked som sa zahladela do mobilu/na telku... tak som mu jasne aj s patričným teatrom dala najavo, ze "aka som ja hrozná, bezohľadna matka ked sa malemu nevenujem na 1000%". Bozinko, ved som zena a dobra matka, aj ked decko neni na mne nalepene... btw, chodievaj von, s kamoskami 2-3x tyzdenne a uvidis ze sa ti zlepší naladicka😁

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. júl 2022

Dakujem vam zeny, viem ze aj ked sa na 100000percent snazime. Vzdy budeme pochybovat. S nervami na koncoch, unavene. Ale robime co mozeme a tie male dzeciska ajtak raz vyrastu a odijdu od nas a budeme pytat nech je ten cas naspat ked sme my boli mlade a oni drobny .. dakujem a som rada ze nesom v tom sama no ze aa necitim sama rovnako

nada847
6. júl 2022

kvoli takymto pocitom vobec nie si zla matka. kazda z nas ma niekedy taketo chvile, no popri tom vsetkom, je to proste normalne. aj ty to potrebujes dostat von a vyventilovat to

mandzula
6. júl 2022

Urcite nie si zla mama, len mas jedno z tych narocnejsich deti. Neboj, ono to casom prejde.🙂

bettie
6. júl 2022

@autorka dcera bola narocne dieta, koliky do 3 mesiacov, hocikedy ju to chytilo, den noc. Noci boli najhorsie. Do polnoci s nou bol muz a po polnoci ja, aby sa ako tak vyspal. Pediatricka mi dala vtedy dobru radu : "Spi mala, spis aj ty." Potrebujes oddych, viem ze to je tazko, ked z kazdeho kuta na teba pozera robota. Ale ja som bola uz taka vycerpana, ze som ju posluchla a bez vycitiek svedomia som spala s malou. Dalo sa to, lebo bola prvorodena. Ak by sme mali este starsie dieta doma, to si neviem predstavit.