Som zlá matka, keď syn preferuje hru s otcom?

28. nov 2021

Syn má 6r, bavia ho pokémoni, a akosi radšej preferuje hru s otcom. So mnou tiež rád robí úlohy alebo číta knihy, no keď sme doma obaja, tak radšej sa hrá s otcom. Mám pre to výčitky 😔 Ako je to u vás?

pribinak
28. nov 2021

Nie. Veď to je super. Chalan sa prirodzene vidí v otcovi. Však to je normálne

denden77
28. nov 2021

bud rada, aspon mas chvilu klud 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
28. nov 2021

Hladas problem, kde nie je. Keby sa mu otec vobec nevenoval, tak by to bol problem. Ked sa mu venuje, ze dieta je z toho nadsene, zase je to problem.

lucia147852
28. nov 2021

Koľko žien by na tvojom mieste búchali sampus. Buď rada a nehľadaj problém kde nie je

deti95060810
28. nov 2021

že ťa vôbec také blbosti napadajú... mám dcéru 11r. a neskutočne miluje otca - no a vôbec nemám žiadne výčitky svedomia...😉

danielahamar
28. nov 2021

😀 musela som , žiarliš, že? Chúďa tvoja nevesta. Neboj, je to ok, že syn sa hra s otcom

emalka
28. nov 2021

Chxela by si radsej aby bol stale na tebe zaveseny? Beriem, ze niektore toto preferuju, citia ze ich deti lubia len ak su pre ne nenahraditelne. Ale to ze sa zabavi aj s niekym inym je dobre, cim viac dobrych vztahov a vzorov ma pri sebe, tym lepsi clovek z neho vyrastie.
Obaja so synom mate jedinecny vztah, netreba ich porovnavat a ziarlit.

angela85
28. nov 2021

Buď rada,ja by som bola celkom rada keby už namiesto 100x mama bolo radšej 100x tati. Aspoň by som si trochu oddychla

autor
28. nov 2021

@danielahamar vôbec, my sme sa rozišli, ja si potrebujem rozbehnúť podnikanie, neziarlim, vyhovuje mi to 🤣 iba mám výčitky že sa mu malo venujem

pauli_cka
28. nov 2021

cítim sa rovnako, akurat ze moj maly ma zatial len 2,5 roka. Stale spomina ocka ked nie je doma a ked pride z prace, tak mama neexistuje, pokial teda nanho nepride hlad🙂 Mrzi ma to, mam vycitky ci sa mu malo venujem alebo co... ale na druhej strane viem,ze ocko s nim robi kadejake srandicky co ja nerobim, takze asi preto

nikha2809
28. nov 2021

Môj má 2.ked je doma tatik nemôžem ho ani prezliecť ani nakŕmiť nieto sa s ním hrať 😂musí len táto.ale aspoň dcérka je mamin cecek

jana_eyre_2
28. nov 2021

Moje deti zase preferujú hru so súrodencami a nemyslím že by som bola nejaká strašná matka.. jasne že nie som žiadna úžasná matka roka, to ani zďaleka, ale to že sa vedia hrať bezomna pokladám za úspech.. a môj muž sa s nimi zahrá častejšie ako ja.. zase on s nimi nevyrába kreatívne blbosticky, nepecie, nevarí, nečíta, neučí sa, ja ano.. je s nimi len večer, ja zase skoro každý deň cely deň.. takže nejako nemám výčitky..

S dieťaťom predsa nie je plnohodnotne strávený čas len tak že sa s ním hráš.. dieťa potrebuje vedieť že si prítomná, nie že sa hráš s pokémon kartami..

ivik4
28. nov 2021

Moj muz je pre syna ako velky brácho na hranie a ja som cela happy 😃