Spoločné záľuby vo vzťahu

17. okt 2020

Ahoj mam par tyzdnov priatela ale nemame moc spolocnych zalub. Jedna z jeho zalub je anime. Zacala som taky zaner aj ja pozerat celkom ma to bavi a aby som mala sa s nim aj o com rozpravat.
Myslite ze mu to bude divne alebo ze ho odradim tym ze chcem silou mocou mat s nim nieco spolocne?
On vie ze doteraz som to nepozerala a zrazu som zacala

tosomja
17. okt 2020

Odpovedala si si. Buď sama sebou. Nerob nič nasilu a nevnucuj si jeho záľuby ani mu nevnucuj svoje.

ruzasipova
17. okt 2020

S preco musite mat spolocne zaluby? My s muzom mame diametralne zaluby a sme spolu.

hradnapani
17. okt 2020

ked sa ti anime uprimne zapacilo, tak ho pozeraj aj nadalej. Ak to ma byt nasilu, tak vtedy je to odradzujuce. Podla mna je fajn, ak maju partneri podobne zaujmy a vyhovuje im to. Niektorym to nevyhovuje. Takze idealna odpoved neexistuje a ty musis sama vidiet, ci mu to vadi alebo nie.

suzie26
17. okt 2020

Môj má rád futbal celkovo šport filmy seriály a kadejaké chlapské veci. Ja rada poéziu meditáciu učenie jazykov .. nemáme jedinú spoločnú zaľúbu okrem sexu 😁😁😁 nevadí každý nech si robí svoje 🙂 on kvôli mne nezačne čítať a ja kvôli nemu nebudem fičať na futbale .. nenutime sa rešpektujeme sa

nevludna
17. okt 2020

Spolocne zaluby su podla mna fajn ale nemusia to byt zasa vsetky zaluby.
My s manzelom mame tiez uuuplne rozlicne zaluby a uz ma to zacina stvat a mrziet, lebo sa v podstate nemame o com rozpravat a ani nejako netravime spolu cas :(

777januska777
17. okt 2020

Pozri je fajn, že sa mu snažíš priblížiť a podľa mňa nie je odveci vyskúšať a spoznať jeho záľuby. Cez záľuby spoznáš aj jeho, ale to neznamená, že všetky záľuby musíte mať rovnaké a že vás všetko musí baviť rovnako. Môj manžel má rád anime a teda ja som to skúsila pozerať, ale moc ma to za srdce nechytilo (iba jeden seriál sa mi páči), ďalej sa rád hráva hry na pc a ja som na to úplný antitalent. Ja mám napríklad rada ľudovky a milujem tanec a manžel no on sa obetuje a tancuje so mnou 😀 ale počas chodenia sme si našli spoločné záľuby, spoločnú hudbu a spoločné filmy. Každý máme svoje, ale máme aj spoločné. Najhoršie je hľadať večer film, to niekedy aj pol hodinu hľadáme 😀