Správanie ženy, ak si myslí, že má jej muž inú

dimitra
1. feb 2014

dievcata,ciste teoreticky si predstavte,ze mate muza,ktoreho lubite a dopocujete sa viac x ze ma dieta s inou a ze k nej stale chodi.Na otazku,ci to je pravda odpovie , ze nie,ale kazdy vecer odchadza z domu.Ako by sa pdla vas spravala milujuca zena

elina25
1. feb 2014

@dimitra ja by som ho kopla do zadku,a možno by sa mu nalialo z rici do hlavy 😀

luba28
1. feb 2014

@dimitra bez vetra sa ani listok nepohne,...overila by som si pravdivost jeho slov,lebo kebyze jedna to povie tak budis,ale ked by sa to opakovalo tak by ma to znepokojilo,...

dimitra
autor
1. feb 2014

Ale ako by si mu to dokazala

bibiana20
1. feb 2014

a kde odchadza kazdy vecer??? a ako by sa mala spravat milujuca zena???hlavne nie naivne a zaslepena 😉

luba28
1. feb 2014

@dimitra uz by som hladala trebars jeho mobil,sms,kolegovia,svokra,alebo tie co to povedali,,.....

kaaaty
1. feb 2014

@dimitra Ahoj no urcite by som si to overila. A co ti povie, kam ide?

moni244
1. feb 2014

ja by som sa opýtala, kam chodí každý večer. Potom by som išla s ním 😀

sandracs
1. feb 2014

@dimitra Milujúci muž by mal povedať kam chodí a kedy sa vráti.

anatalia77
1. feb 2014

@dimitra nie som sudca aby som mu nieco dokazovala,na niektore veci staci intuicia,pocit,tusenie....

reby
1. feb 2014

urcite by som si skusila nieco pozistovat,ale hlavne sa jeho opytat,kam kazdy vecer chodi....to si sa ho este nepytala? a kolko to uz takto trva?

kveta
1. feb 2014

@dimitra Ak by som ho lubila, nepatrala by som, ale doverovala mu. Mozno preto bol pre mna taky sok, ked mi manzel povedal, ze miluje inu. 🙂
Bez ruzovych okuliarov, ak by mi na tom zalezalo, by som si zaplatila sukromneho detektiva na zistenie kam chodi.

miruska320
1. feb 2014

asi by som mala oci a usi riadne otvorene,a pytala by som sa castejsie,pripadne ho skusila dostat do pomykova napr.vycitavy pohlad do oci a bez emocii povedat,ze uz to vsetko vies ,ze nech vyvsetli preco tak dlho klamal...az by ma zase len presviedcal ,ze to neni pravda a ja by som stale pocuvala od okolia,ze ale ma dieta,asi by som zacala aj spehovat mobil,a mozno aj priamo jeho ze kde to chodi 😉

zuzkaanicka
1. feb 2014

@dimitra pytas sa naozaj ciste teoreticky? ... pokial nechodi kazdy vecer behat, alebo do fitka, tak je to podozrive 😉 ... v kazdom pripade by som isla s nim a uz by sa uvidelo, kde by ma zaviedol 😉

macamac
1. feb 2014

@dimitra tak bavíme sa teoreticky, alebo hľadáš radu? 😉
lebo ja neviem....
ak by to bol môj muž, s ktorým normálne žijem pod jednou strechou, asi by som sa netvárila ako Jednoducho Mária 😀 😀
veď to by bolo čudné asi každej, nie? kam sa každý večer vyparí jej drahý 😝

a ak by to bol len taký ten, čo sa mu kedysi hovorilo "frajer", že občas príde, ľúbime sa, ideme do kina, prespí,...ale žijeme oddelene - ale chodíme spolu, no tak to by bolo zase iné riešenie
ak by sme nezdieľali spoločnú domácnosť a deti, tak by to bolo jednoduchšie
poslať ho domov, nech si premyslí, čo mi odpovie a ak je to pravda, nemusí sa vracať

a nechápem celkom, ako si to myslela, že ako sa má správať milujúca žena 😕
no ak miluje jeho, tak, ako som písala
a ak miluje aj seba ( aspoň trošku) , tak prvá reakcia - liečba šokom - podľa
@elina25 😀 😀 😀 😀

macamac
1. feb 2014

@elina25
@moni244
inak baby, sa tu fakt šúúúúúúúlam na vašich trefných príspevkoch 😀 😀 😀
len musím byť potichu, bo zobudím spiacich 😀 😀 😉

dimitra
autor
1. feb 2014

nejedna sa o mna ale o jednu znamu a som jej povedala ze pjdeme za nim autom a uvidime,lenze ona nechce, tak mi to pride,akoby ho nelubila

moni244
1. feb 2014

@dimitra alebo ho ľúbi až moc a bojí sa pravdy, to ťa nenapadlo? Je iné podozrievať a vedieť to naisto

macamac
1. feb 2014

@dimitra nemusí ho neľúbiť
môže mať strach z odhalenia
že čo potom...
vieš, to nie je také jednoduché..
a ona má s ním dieťa? je to jej muž? či ako?

moni244
1. feb 2014

@macamac som rada, že som ti zdvihla náladu 😀

macamac
1. feb 2014

@moni244 😀 😀 😀 😀
fakt 😀 díkes 😀 😀 😀

macamac
1. feb 2014

@moni244 a nepíš to isté v tú istú minútu,ako ja 😀 😀
bo nás budú upodozrievať z duplicitného nicku 😀 😀

moni244
1. feb 2014

@macamac sakra, to ma nenapadlo 😀 😀 prepáč že som nás (teda mňa) či teba? odhalila ☹

zita19
1. feb 2014

@dimitra Milijuca neznamena slepa so senom v hlave. Alebo si s nim vyduskutuj aj tie suskandy aj vecerne vychadzky. Alebo "kapne bozskou" a potom sa zariadis podla toho co zistis alebo ho jednoducho hned zrus ked mu neveris. To, ze ho milujes este neznamena, ze budes za trubu naivnu a slepu.

macamac
1. feb 2014

@moni244 😀 😀 sakra, tak mysli popredu, ne? 😀 😀

luba28
1. feb 2014

@macamac
@moni244 no podoba tam nejaka je,tak neviem,neviem,ci nie ste ta ista 2x,..... 😀 😀 😀 😀

macamac
1. feb 2014

@zita19 ona rieši známu 😉
a tá známa to nechce vedieť
čo už

macamac
1. feb 2014

@luba28 lenže - aj na teba sa trochu podobáme 😀 😀 😉

6mia6
1. feb 2014

@dimitra asi ho aj ľúbi ale bojí sa pravdy

luba28
1. feb 2014

@macamac hhhhm,zeby 3x ta ista???? 😀 😀 😀 😀 😀

moni244
1. feb 2014

@macamac po roku na materskej a mysliet? To sa neda 😀 😀 😀 😀
@luba28 ahoj 3 nick skoda ze som ti ja/ona nepriradili foto, toto bude podozrive 😀 😀 😀