Starostlivosť o deti a nová práca

sonicka315
24. apr 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať ako riešite zabezpečenie o deti počas prázdnin tie, ktoré nemáte babky alebo nejakú výpomoc a obidvaja pracujete na plný úväzok?Ďakujem.

domeli
24. apr 2018

Sme s deckami tiež v BA a vykrývame to viac-menej sami: jedno dieťa prvý mesiac ich škôlka, druháčka jeden denný tábor cez miestnu časť, jeden tábor s využitím darovania 2% a odpočítania tejto sumy z celkovej sumy tábora, jeden týždeň u dedka a + týždeň "zliepame" - nejaký deň ja voľno, nejaký deň muž, nejaký deň kámoška stráži, jeden deň so mnou v práci a posledný deň niečo vymyslíme. Mesiac dovolenka.

romanovic
24. apr 2018

Tábory, opatrovateľka, moja mama. Keď mama nemohla, tak iba tábory a opatrovateľka. Spoločne rodina 2 týždne. Tábory pozerám odkedy sa zjavia na jar. Plus tábory mestskej časti, deti s trvalým pobytom ich majú za dobré ceny. Baby v mojom tíme neberú PN ani OCR, pretože ostatné by museli ťahať za ne a denne nadčasovat a to nie je fér.

solemami
24. apr 2018

@luciamarcinova
@sonicka315 my mame 4 deti, keby sme ich mali niekam dat a platit tak kazde prazdniny musime poziciavat peniaze z banky na opatrovatelku. manzel pracuje po veceroch a ja rano. takze takto mame nastastie zadarmo.
skus pohladat niekoho kto je doma na materskej ci by sa ti postarala o deti. sice za poplatok ale zase asi menej ako platit tabor.

jamidea
25. apr 2018

@sonicka315 myslim, ze mala este tak velmi nevie, co su to prazdniny. Ak ju po adaptovani, nechas na dva mesiace doma, mozes zacat odznova adaptovat v septembri. Duplom, ak do nej nechce chodit uz teraz.