Starší partner ako náhrada za otca

7. aug 2020

Ahojte. Ženy tie ktoré ste necítili lásku od bio otca v detstve nemáte/nemali ste potrebu si to neskôr nachádzať u staršieho partnera? Ak áno našli ste to po čom ste túžili ? Správa sa vás starší partner k vám ako k žene alebo ako k dcére? Je to môj osobný prípad túžim po partnerovi ktorý by ma miloval ale správal by sa ku mne ako keby som bola jeho dcéra. P.s. nemám úpal ani prázdniny ani nie som psycho pacient 😘

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. aug 2020

@ayanamirei prečo veď nejde o tvojho bio otca. Správal by sa k tebe ako k dcére ale zároveň ako ku partnerke

veronikaszabova
7. aug 2020

Ako sa da spravat ako k dcere a zaroven ako k milenke?? Akoze pusa iba celo? 🤷‍♀️🤦‍♀️

simuskaaa123
7. aug 2020

No ja mam rozvedených rodičov a je fakt, že vždy som si hľadala staršieho aspon o 10 rokov. Keď som si konečne našla chlapa, čo bol len o 5 rokov starší, zistila som ze je manipulátor a ostala som ako slobodná matka... Teraz mám k 12 rokov staršieho a proste je mi s ním super. Správa sa ku mne ako ku žene, sex je perfektný.. Ale či sa mu mne správa aj ako k dcére? No to netuším, asi ne 🤣🤣ako pomáha mi, som utiahnuty typ tak nemá problém za mňa hovoriť alebo si ma zastat

jaskolka
7. aug 2020

Ako sa dá správať naraz ako ku partnerke aj dcére? Akože ma sa napríklad s tebou normálne milovať a potom zase upozorniť, že nie si teplo oblečená, alebo ta napominat, ako ješ, alebo ako sa správaš, či čo tým myslis? Podľa mňa sa úplne tieto dve veci vylučujú....

majah212
7. aug 2020

Ako si predstavuješ,že sa bude k tebe správať ako k dcére ešte k tomu dospelej? Pošle ta spat skôr? Či nejaké konkrétne prejavy správania? Ja by som toto riešila asi s terapeutom (nič v zlom),ale ak budete mať deti a ešte k tomu dcéru tak nebudeš žiarliť na ňu?

liz_lemon
7. aug 2020

ja som svojho otca od 4 rokov nevidela (telefonicky kontakt bol, ale len sporadicky), k starsim muzom ma to nikdy netiahlo, pre mna je aj o 5 rokov starsi muz ako dedo

gigie24
7. aug 2020

Je to uplne prirodzene, ze partner istym sposobom supluje aj lasku a starostlivost otca 🙂. Treba citat najma nazory psychlogov, nie tych ktori len posudzuju 🙂. Vsetko co je prirodzene dvom je v poriadku.

skumavka
7. aug 2020

ja som zasa otca mala, mali sme da sa povedat celkom normalny vztah, mala som kompletnu rodinu, teda vyrastala som s oboma rodicmi, venoval sa mi, braval ma na tury a dlhe prechadzky, ucil plavat, bicyklovat, prosto štandard. No a napriek tomu ma to vzdy tahalo k starsim partnerom a aj moj manzel je odo mna podstatne starsi. Tak si vyber.

larisalarisa
7. aug 2020

Všetko sa dá. Je super, že viete , čo chcete. Len si to splniť. Držím prsty. A vôbec nie ste psycho😂

larisalarisa
7. aug 2020

Starší chlap ako milenec manžel otec deti a zároveň starostlivý je celkom fajn.

luccija
8. aug 2020

Jednoducho povedané tá princezná, ktorou si mala byť pre svojho otca v detstve chces byť teraz.kazde dievča by tým mala prejsť v detstve, ak nie hľadá to v dospelosti pozornosť, hyckanie

basska_b
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajkajr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajkajr
20. mar 2024

Ano plne ti rozumiem ...

A rozumiet ti moze len taky clovek ktory nikdy nedostal pohladenie ( nemozu to chapat tí co viedia co je to rodicovska laska dotyk a objatie )

Chyba ti skratka objatie a pohladenie, chyba ti to co si nikdy ako dieta nedostala ... rozumiem ti, plne ta chapem, a mozno mas aj rovnako ako ja strach mat naozajstny vztah ako je to medzi muzom a zenou myslim ten ( fyzicky ) ...

mk1111111111
20. mar 2024

Na to nepotrebujes starsieho partnera, ale dobreho partnera, nie blbca