Starší priateľ o 14 rokov

veronika2550
18. júl 2021

Ahojte máte niektorá takto staršieho priateľa? Myslíte že je to až moc alebo ako to vnímate z pohľadu dlhodobého fungovania? Majú výhrady vo vašom okolí a vaša rodina alebo ako to berú. Totiž môj kamarát ktory sa rozišiel s tou jeho ide po mne a chce aby sme boli spolu akurát rozmýšľam nad tým vekovým rozdielom keď si predstavím že o pár rokov budem mať 36 a on už 50 moc ma to neláka. Teraz mám 26 a on 40. Rada by som počula váš názor. Mám ho rada len sa obavám predsudkov iných ľudí. Ďakujem za prečítanie.

mell27
19. júl 2021

@littlebubble jasné, že je to individuálne,aj som to napísala na začiatku môjho prispevku... Ale šanca na nedorozumenia a nezhody sa so zvyšujúcim rozdielom zvyšuje, taká je aspoň moja skúsenosť...

veronika2550
autor
20. júl 2021

Baby práve je v nemocnici dostal slabý srdcový infarkt 😔😔😐 a mali by ho operovať zajtra sa uvidí podľa výsledkov. Myslíte že bude môcť po operácii fungovať tak ako doteraz alebo len s obmedzením. 😔😐

mell27
20. júl 2021

@veronika2550 ťažko povedať, závisí aký bude rozsah poškodenia srdcového svalu... Ale je pravdepodobné, že následky bude mať...

veronika2550
autor
20. júl 2021

@mell27 bodaj by bolo všetko v poriadku. A teda je srdcový infarkt horší ako mozgová porázka? Či naopak

mell27
20. júl 2021

@veronika2550 to sa nedá takto porovnať, je možné že bude dychavičny alebo nebude vládať tak športovať, ako predtým, infarkt za bežných okolností do určitej mieri oslabí srdce .... treba počkať ako sa z toho zotaví, držím palce 😉

veronika2550
autor
20. júl 2021

@mell27 ďakujem

littlebubble
20. júl 2021

@mell27 Ja som mala oveľa väčšie nezhody s rovesníkom.Ono to skôr záleží od povahy.Aj môj rovesník môže byť zrelý a rozumný, ale ja som takého nikdy nespoznala a nehľadala som vyslovene staršieho 🙂.Tak to vyšlo.

milka1988
20. júl 2021

@veronika2550 to je nič ešte... Poznám pár kde je rozdiel 25 rokov a už čakajú druhé dieťa spolu. Jeho prvé dieťa s 1. Manželkou je staršie ako ona 🤣

veronika2550
autor
21. júl 2021

Mám dobrú správu. Prišli mu výsledky dnes a že to není na operáciu že s tým môže žiť len sa musí vyvarovať hokeja lebo to je záťaž na srdce inak môže robiť všetko čo doteraz.

veronika2550
autor
21. júl 2021

A to sme sa moc báli že ho budú operovať