Stretla som energetického upíra?

15. mar 2022

Ahojte,
včera som sa stretla z človekom a po rozhovore s ním som bola neskutočne unavená. Ten človek ma nepustil ku slovu, stále išiel len to svoje, vyjadroval svoje názory a pocity na ktoré sa ho ani nik nepýtal. Ak ma aj pustil ku slovu a povedala som mu nejakú odpoveď, všetko obrátil na negatívne. "Každé riešenie malo problém". Bol to energetický upír ? A ako sa proti takýmto luďom brániť ? Obrniť
Ďakujem a prajem pekný deň

0silvia0
15. mar 2022

Nabuduce sa mu vyhni.

sissy27
15. mar 2022

a nie je jedno ako ho pomenuješ? zmení sa tým niečo?
Bolo ti s ním nepríjemne, tak viac sa s ním nestretni, resp. ak je to niekto, koho musíš strpieť (napr. v práci) tak proste to minimalizuj. Hotovo.

zuzina25
15. mar 2022

Odísť, vytesniť zo života, nikdy viac nestretávať, nekontaktovať. To je jediný spôsob, ak ide o niekoho napr. v práci, že ho musíš stretávať, minimalizovať kontakt. Alebo z dlhodobého hľadiska odísť. Nie je iný spôsob. Viem o čom hovorím, zažila som takých ľudí - aj v práci.

mamina0078
15. mar 2022

Branit nijak ja na vs som mala jednu vyucujucu na jej hodinach sme cela skupina zaspavali a pred aj po sme sa citili normalne... Ja na take energie ci uz pozitivne alebo negativne som velmi citliva takze mna chytali na jej hodinach doslova mikrospanky.... Takze jedina obrana je vyhnutie

liljana
15. mar 2022

Hlavne si takeho nepust do zivota, skoncis dlhodobo bud na psychiatrii alebo v nemocnici. Taki ludia doslova zaplavuju svoje okolie negativnou energiou a vyciciavaju ju z inych. Ked sa zacne stazovat a kritizovat vsetko cele hodiny kazdy den, on/ona si ulavi a ty zostanes totalne v depresii.

basska_b
15. mar 2022

Veru, jedina obrana je vyhnutie sa mu... ak to nejde (rodina, praca, sused...), tak aspon minimalizacia kontaktu a rozhovoru

marcellka32
15. mar 2022

Ja vycítim upíra na diaľku 🙂

harmona
15. mar 2022

To citis, ked ti niekto takto nesadne, by som sa s takym clovekom uz nestretla, stretnutie ta ma dobit energiou, nie vycerpat!

daniela2202
15. mar 2022

Bola si potom aj na transfúzii😁😁ano, sú také typy ľudí.... " len ja a ja a ja " .. v práci máme takú kolegyňu