Stretli by ste sa po takom klamstve?

2. apr 2022

Ahojte.. pisala som si na pokeci intenzivne cca mesiac s muzom, ktory sa zdal byt ok, ale vysvitlo, ze cely cas klamal o svojom veku. Tvrdil, ze ma 24, no nakoniec sa prekecol a nasledne pod natlakom priznal, ze ma 33. Vraj klamal preto, ze som sa mu zapacila a bal sa, ze by som si s 33r chlapom uz pisat nechcela (som mladsia). Na otazku, kedy by sa bol uracil mi oznamit svoj skutocny vek odpovedal, ze hned ako by sme sa osobne stretli. Vraj ho to mrzi, ale vazne sa bal. Ja teraz neviem, baby, inak sa zdal byt vazne ok podla pisania. Dali by ste stretnutiu sancu alebo po takom klamstve radsej navzdy zbohom?

majka99999
2. apr 2022

Ma velmi rad taku pomstychtivu, rozmaznanu a zakernu psychicky narusenu zenu? 😂 On je plny lasky a ty takto???
Uz po 2. prispevku NIE, ale po 3. kludne aj zablokovat.

fiirsttiime
2. apr 2022

Nie nie nie a este raz nie... mala som tu cest s takými a božská moc ze si ho tak skoro prekukla😃

lindous
2. apr 2022

Môžeš byť len a len rada, že sa vyfarbil skôr ako to začalo byť vážne ... a k tomu, že doteraz bol normálny - keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú ... aj dlhšie sa ľudia vedia pretvarovať, tu našťastie došlo k situácii, ktorá ho dohnala ku tomu ukázať sa v pravom svetle celkom skoro ...

pribinak
2. apr 2022

Chudáčik maličký ani papať mu nechuti……grcam z takýchto reči 🤮🤮🤮
Dievča zlate, mladučká si, zablokuj ho a čím skôr

tosomja
2. apr 2022

Hneď na začiatku, keď ešte nejde o nič, už zaklamal. Nie, pre mňa by to bola stopka.

vilma7
2. apr 2022

Sa ale rychle vyfarbil. Po tých správach určite nie. Psychopat.

tncka
2. apr 2022

Zablokovat,to je nejaky magor

lintu
2. apr 2022

Viac by som sa s ním nebavila. V konverzácií s ním už bolo snáď povedané všetko. Takto sa človek, ktorý má niekoho rád, nespráva. Buď rada, že ste sa ešte nestretli a nevie, kde bývaš. Od takýchto individuí sa treba držať čo najďalej.

luccija
2. apr 2022

Chcela som napísať, že daj mu šancu, ale to čo píšeš ďalej veď to je čistý blázon:(

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wonder13
3. apr 2022

Pred chvílou som tu čítala o babe , kt chlap má bipolárnu poruchu a okrem iného vypisuje iným ženám.... Neviem prečo mám pocit že by to mohol byť kľudne on.... V každom prípade dievča zlaté, ruky prec, nie je normálny. Nieže sa s ním stretneš !

fatimuska
3. apr 2022

Nestracaj uz s nim cas, naozaj, notoricky klamar

marca12
3. apr 2022

Uz by som mu sancu nedala,nie je to dobry clovek,vyzera to byt manipulator a hasterivy chlap. Namiesto toho,aby sa kajal,ide teba obvinovat a hadzat na teba svoje klamstvo. A ak vie oklamat v takej banalnej veci ako je vek,tak ten musi klamat vo vsetkom. Mas na viac ako na takehoto nedozreteho cudaka

mamamasama
3. apr 2022

Autorka...a ty si nejaka masochistka? To ti nie je evidentne z tyh sprav, co je to za sociopata? Prosim ta. V ziadnom pripade sa s nim nestretavaj.

lejllamt
3. apr 2022

Ak vinu hádže na teba kašli na neho....on klamal tebe... má si to priznať.... a súhlasím s tým, že kto klamal raz bude klamať znova

canany
3. apr 2022

Ja som si pisala s jednym, co spravilskor opak, si pridal na veku 😅
Ale podla tych sprav, ak pise uz, ze ta ma rad a to ste sa este ani nestretla, blokla by som ho. Klamstvo s vekom nie je take hrozne ako to co ti vypisoval potom.

mia7811
3. apr 2022

Ahoj. To co ti napisal ho prezradilo. V ZIADNOM pripade sa s nim nestretavaj!! Je to chory manipulator, mozno aj horsie. Vie, ze si mlada a rad by ta manipuloval. Garantujem ti, ze keby si sa s nim stretla a nasledne s nim zacala chodit, naaahodou by sa Vam postastilo babo aby si ta priputal. Zablokuj ho vsade a nehovor mu kde byvas ani cislo na mobil. Nie je to sranda. Pocitaj s tym, ze ked ho nebloknes a on ti bude dalej vypisovat, o par dni prejde rovno na vyhrazky a vydieranie. Velky pozor na to!

lavinis
4. apr 2022

Blokni ho, toto som.zazila podobne citove vydierania, 5000 mailov v spame a podobne. Vobec s nim nekomunikuj.